http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 03:59:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Kłusol na Sole...
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Kłusol na Sole...  (Przeczytany 3921 razy)
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« : 24 Września 2007, 08:48:15 »

Witam.Wczoraj wybrałem się nad Sołę na lipienia w okolice Żywca.Pogoda fantastyczna,słoneczko temperatura w okolicach 24 stopni.Był to mój pierwszy wypad nad tą rzekę po ostatnich powodziach.Koryto rzeki bardzo sie zmieniło,duzo wyrwanych drzew powalonych do wody ( fajne miejscówki ) ;->woda kryształ i bardzo zimna.Przez kilka godzin łowienia zaliczyłem tylko dwa lipienie po 32 cm,reszta to drobnica ale w pewnym momencie zauważyłem że z krzaków ktoś operuje bardzo długim kijem tzw.batem,uklejówką ze spławikiem.Na tym odcinku jest to woda górska i dozwolone są tylko sztuczne przynęty a kłusownik łowil na białe robaki w głębokiej  rynnie i miał w siatce kilka duzych pstrągów,świnek i płoci.Telefon do znajomego strażnika-notabene policjanta wędkarza-i po 5 minutach zjawia sie patrol.Kłusol wylegitymowany,z siatki wyciągnąłem siedem pstrągów powyżej 50cm,4 świnki i 6 płoci.Będzie miał sprawę w sądzie i odebraną kartę wędkarską ;->Rybki wróciły do wody!!!Pozdrawiam.
Zapisane

małopolska team...
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #1 : 24 Września 2007, 08:57:26 »

Moje gratulacje  ok tylko teraz kwestia sądu jaki orzekną wyrok
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #2 : 24 Września 2007, 09:26:36 »

 ok ok ok ok Beer
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #3 : 24 Września 2007, 09:29:58 »

 ok
Zapisane

Pozdrawiam
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #4 : 24 Września 2007, 09:35:05 »

No Boguś na zlocie Masz wielkie  Beer Beer ok  Panowie śladem Bogusia prosze to się szybciutko wyczyści nad naszymi wodami. ok

W tamtym tygodniu na sygnał wedkarzy obstawiliśmy jez,Drwęckie efektem tego został zatrzymany na gorącym uczynku koles z siatkami, a kilka dni wczesniej na jez.Platyny również na gorącym dwóch kolesi stawiało siaty i również zostali zdjęci. Czwartek kilka mandatów na jez.Urowiec koło Iławy między innymi za brak zezwolenia u pana który w wieku 53 lata już od 50 lat opłaca składki ale akurat tego dnia zapomniał dokumentów. Laughing Laughing do tego za to samo jeszcze 2 mandaty wręczone następnym "zapominalskim" Sezon na siaty sie zaczął sygnalizujcie znalezienie siat straży , policji sami nie ściagajcie.!!
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #5 : 24 Września 2007, 09:54:02 »

No Boguś na zlocie Masz wielkie  Beer Beer ok  Panowie śladem Bogusia prosze to się szybciutko wyczyści nad naszymi wodami. ok

W tamtym tygodniu na sygnał wedkarzy obstawiliśmy jez,Drwęckie efektem tego został zatrzymany na gorącym uczynku koles z siatkami, a kilka dni wczesniej na jez.Platyny również na gorącym dwóch kolesi stawiało siaty i również zostali zdjęci. Czwartek kilka mandatów na jez.Urowiec koło Iławy między innymi za brak zezwolenia u pana który w wieku 53 lata już od 50 lat opłaca składki ale akurat tego dnia zapomniał dokumentów. Laughing Laughing do tego za to samo jeszcze 2 mandaty wręczone następnym "zapominalskim" Sezon na siaty sie zaczął sygnalizujcie znalezienie siat straży , policji sami nie ściagajcie.!!
Ty też masz duże Beer Beer Fishing
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #6 : 24 Września 2007, 11:21:46 »

Tak trzymac !!!
Kłusownicy Raus !!!
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #7 : 24 Września 2007, 16:50:23 »

Witam.Mam nadzieję że temu kłusownikowi odechce sie raz na zawsze łowienia(kłusowania)w okresie ochronnym i strugania glupa że on się pytał w swoim kole żywiec-zabłocie a tam mu powiedzieli że wolno. Undecided Nie można zwalać winy nieznajomości przepisów na koło Wink A tak nawiasem to bylo ich trzech ale dwóch zwiało.Jedno mnie zmartwiło że policjanci nie znają przepisów prawa wodnego,sami mi to powiedzieli że to ich nie pierwsza interwencja w tym miejscu ale nikt ich nie przeszkolił w tym temacie a szkoda  ok
Zapisane

małopolska team...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #8 : 24 Września 2007, 16:58:16 »

Cytat: Seeker
Jedno mnie zmartwiło że policjanci nie znają przepisów prawa wodnego,sami mi to powiedzieli że to ich nie pierwsza interwencja w tym miejscu ale nikt ich nie przeszkolił w tym temacie a szkoda  ok

 Boguś jeżeli chłopaki mają chęć i dryg do tej roboty to niech poczytają ustawę o rybactwie śródladowym. Jest też coś takiego jak taryfikator który reguluje za co ile się kłusolowi należy.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #9 : 24 Września 2007, 17:35:30 »

Zamkerku.No tak ale policjant - bez obrazy-jak mu nikt nie da rozkazu to sam tego nie zrobi bo nie było rozkazu bo po co ? Marne zarobki i mają za to narażać życie a kłusole nie przebierają w środkach,sam byłem świadkiem jak kłusol mial na wyposażeniu maczetę,bagnet wojskowy i paralizator Laughing ok
Zapisane

małopolska team...
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #10 : 24 Września 2007, 21:02:16 »

Boguś , prawidłowa postawa  ok Gratulki  Beer
Zapisane

Siemka
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #11 : 24 Września 2007, 21:11:52 »

Cytat: Seeker
Zamkerku.No tak ale policjant - bez obrazy-jak mu nikt nie da rozkazu to sam tego nie zrobi bo nie było rozkazu bo po co ? Marne zarobki i mają za to narażać życie a kłusole nie przebierają w środkach,sam byłem świadkiem jak kłusol mial na wyposażeniu maczetę,bagnet wojskowy i paralizator Laughing ok

 Dlatego napisałem, że  jak mają chęć  Walka z kłusownictwem "na rozkaz" będzie mało skuteczna. Tu są potrzebni nieomalże fanatycy. Ale myslę, że pogadamy o tym na zlocie.  Beer Beer
« Ostatnia zmiana: 24 Września 2007, 21:18:17 wysłane przez zamker » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #12 : 24 Września 2007, 21:22:33 »

 A ja mialem na myśli to że  jak chlopaki pracują to nie wiedzą po co,za co...prawo karne a prawo wodne podobno się rozmija ok ok ok ok Laughing
Zapisane

małopolska team...
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #13 : 24 Września 2007, 22:20:46 »

Seeker no to gratulki gonić takich Smiley Gratuluje aktywnosci w tym temacie (tzn gonienie kłusoli) ok
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #14 : 26 Września 2007, 08:06:46 »

Krzysztofek. Ja na sprawy kłusowania to jestem cięty jak cholera.Nie dość że rzeki i jeziora prawie puste Cry PZW wykazuje tylko fikcyjne zarybienia i roztrwania pieniążki ze składek na swoje pensje i biurokractwo to jeszcze klusole ale czasem jest to walka z wiatrakami Tongue ok
Zapisane

małopolska team...
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!