http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 05:15:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Propozycje dotyczące tworzenia strony
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Propozycje dotyczące tworzenia strony  (Przeczytany 7597 razy)
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #15 : 29 Listopada 2005, 00:46:50 »

Spoko, Wy wiecie najlepiej "co jest dobry dla dzieci, by były silne" Smiley
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #16 : 29 Listopada 2005, 15:35:33 »

Znikneły mi moje prywatne wiadomości i pisze że " niemozesz przeczytac swoich prywatnych wiadomości"
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #17 : 29 Listopada 2005, 15:54:07 »

Sprawdź teraz.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #18 : 29 Listopada 2005, 16:12:48 »

Teraz juz jest good, ale wczesnie było tak i znikało.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




walleye

Wiadomości: 4

Poznań


« Odpowiedz #19 : 09 Grudnia 2005, 12:09:40 »

Witajta.Gratuluję pomysłu!! Dla mnie rewela jak na dzień dobry.Oby tak dalej.... Powodzenia chłopaki. Tak trzymać. Propozycji nie mam myślę że z czasem same się znajdą. pozdro.
Zapisane
walleye

Wiadomości: 4

Poznań


« Odpowiedz #20 : 09 Grudnia 2005, 12:15:50 »

jeszcze jedno dodałem do ulubionych:)
Zapisane
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #21 : 09 Grudnia 2005, 13:06:00 »

Witaj Walleye Smiley

Cieszę się, że stronka wpadła do ulubionych ok i zachęcam do aktywnej dyskusji na forum.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #22 : 09 Grudnia 2005, 13:45:46 »

Powiem krótko tak. Dla mnie jedynymi wartymi przeglądania stronami o wędkarstwie jest jerkbait i multiplikator.
Małym mankamentem (ale to pewnie z uwagi na to, że stronka dopiero sie rozwija) jest lekki przerost spraw technicznych nad temetyką łowienia poszczególnych gatunków ryb metodą castingową. Żywię jednak nadzieję, że to sie wkrótce zmieni.
Pozdrawiam.
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #23 : 09 Grudnia 2005, 15:35:06 »

@Smaczek,
ten przerost spraw technicznych wynika z tego, że multiplikator i kij castingowy to tylko narzędzia służące do łowienia. Technika prezentowania i prowadzenia przynęty to już indywidualna sprawa każdego z nas, zależna od warunków, pory roku itp. Głównym celem naszej strony jest pomoc wędkarzom, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowej metodzie oraz skupienie w jednym miejscu pewnej grupy zapaleńców  Cheesy Daną przynętę można prowadzić w ten sam sposób zarówno tradycyjnym spinningiem jak i castingiem i dlatego opis połowu danego gatunku nie będzie się różnił zbytnio, bo casting to tylko narzędzie. Owszem, można wyszczególnić jakieś schematy sprzętowe w danych warunkach, ale to też indwidualna sprawa łowiącego i jego preferencji. Zaczęliśmy od spraw technicznych, żeby przekazać podstawy, uznaliśmy to za konieczne. Z biegiem czasu postaramy się pokazać nasze indywidualne podejście do najważniejszego celu każdego z nas czyli ryb :-) W tej kwesti liczymy także na Naszych Użytkowników i ich doświadczenia. Chętnie bym przeczytał przykładowo relację z jednej z Twoich wypraw na odrzańskie sandacze z nowym zestawem, lub Twoje podejście do takiego łowienia.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #24 : 11 Grudnia 2005, 15:22:39 »

Urso, wiem doskonale, że jak się coś zaczyna to trzeba "od czegoś". Nie ma co się tłumaczyć, bo wszystko zmierza w dobrym kierunku. Zdaję sobie sprawę z tego, że jesteście "na rozbiegu" i w przyszłości proporcje sie zmienią (będzie dużo więcej o rybach). Przecież nawet w castingu najważniejsze są ryby!! Jeśli będę miał jakieś sensowen doświadczenia z łowienia np. sandaczy odrzańskich na sprzęt castingowy to oczywiście chętnie podzielę się wrażeniami. Póki co sezon się kończy, ja sprzęt mam niekompletny, a poza tym jestem zielony jak trawa wiosną. Nie należę do ludzi którzy "leją wodę wiadrami" i jeśli mam coś napisać to musi to być poparte praktyką, a tej póki co mi brakuje (na płaszczyźnie łowienia na sprzęt castingowy). Niemniej jednak szybko się uczę co z całą pewnością w przyszłości zaowocuje "fachowym" artykułem z cyklu "Efektywne algorytmu rozpłatywania brody" Laughing. Pozdrawiam. Smaczek.
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #25 : 11 Grudnia 2005, 15:34:11 »

Z opanowaniem techniki powinno Ci pójść bardzo szybko, w końcu masz dobrego nauczyciela. Na początku jednak musisz jeździć na nauki rzucania, a nie na ryby. Jeśli zachowasz taką kolejność wszystko będzie ok i prędzej czy później (raczej prędzej) wyholujesz z pomocą multiplikatora jakiegoś pięknego sandacza.
Co do pisania o rybach to na pewno coś się będzie pojawiać. Jednak najpierw trzeba stworzyć pewien podręcznik dla adeptów tej wspaniałej techniki łowienia. Informacje o tym jak łowić poszczególne gatunki można znaleźć w każdej książce czy portalu, tutaj trzeba przede wszystkim skupić się na castingu stylu łowienia. Fishing
Pzdr
Zapisane

Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!