http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
07 Maja 2024, 20:56:00

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Multiplikatorowy Matrix?
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Multiplikatorowy Matrix?  (Przeczytany 2543 razy)
king

Wiadomości: 37


« : 12 Grudnia 2005, 20:30:57 »

Pozdrawiam,

Z opisów percepcji dotyku multiplikatorów wynika ich niewiarygodna wprost sprawność. Ponoć dzieje się tak w trakcie nawijania obciążonej zmiennie linki. Prowadzi to do wyjątkowego czucia pracującej w wodzie przynęty. Jak można to porównać? Wink
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #1 : 12 Grudnia 2005, 21:37:46 »

Prosty ze mnie chłopak  Grin, dlatego prosiłbym Cię, abyś napisał wprost to o co pytasz 8)
Zapisane

king

Wiadomości: 37


« Odpowiedz #2 : 12 Grudnia 2005, 22:21:54 »

Pozdrawiam,

@Pike, chodzi mi oto, że kiedyś przeżywałem fascynacje stałoszpulowcem jak ty dzisiaj multiplikatorem. Teraz również z przyjemnością używam tego młynka, ale z perspektywy czasu nabrałem dystansu. Nie traktuj pytania całkiem serio. Na końcu opinii zostawiłem przymrużone oko.
Czytam Was z przyjemnością i mam nadzieję, że będą z tego korzyści. ok
Zapisane
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #3 : 13 Grudnia 2005, 07:49:51 »

Moim skromniutkim zdaniem "czucie" przynęty zależy przede wszystkim nie od tego czy łowi się stałoszpulowcem czy też multikiem, a od kija (abstra***ę oczywiście od tego czy łowimy na żyłkę, fluorokarbon czy też plecionkę). Podam przykład. Kolega pożyczył mi bardzo dobry kij (uchwyt pod stałoszpula) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony "czuciem" na nim  8). Wkrótce kupiłem sobie multika, a że nie posiadałem odpowiedniego do niego kijaszka to (o zgrozo) założyłem go do wspomnianego kijaszka. Odczucia dalej bardzo pozytywne  ok(a trzeba przecież wziąć pod uwagę, że kij ten, ale uzbrojony pod multika, z pewnością jeszcze lepiej by się sprawował). Poszedłem krok dalej. Pożyczyłem inny kijaszek (innej firmy, ale już wersja pod multi), pobiegłem nad wodę i co ... Zonk, kaszana gryczana, kiszka stolcowa,  Embarrassed itd. Ciężko mi był wyczuć cokolwiek  Cry! Pomimo, że uchwyt pozwalał na kontakt palców z blankiem, to co się działo z przynętą był jej słodką tajemnicą  Laughing. Bardzo prosty więc eksperynent pozwolił stwierdzić iż większego Matrixa  Shocked daje kijaszek jak rodzaj kołowrotka. Ale to tylko moje subiektywne zdanie  Wink.
Pozdrawiam.
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!