http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 16:48:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Co Wy na to?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Co Wy na to?  (Przeczytany 16881 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #75 : 24 Maja 2007, 20:24:34 »

Cytat: TomCast
Ona nawet nie podmieniła tych fotek a jedenie usuneła ze zdjecia pazur....

 Tym większy wałek. Myślę, że skoro już tyle osób dzwoniło i wydało się , że jest problem to powinni jak najszybciej powiadomić kupujących o tym a tu ani widu ani słychu a wręcz marketingowe zagranie o szczęśliwych kupcach na następnej aukcji. Oj myślę , że niezłą czkawką się odbiją złotej rybce te castingowe spiningi.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #76 : 24 Maja 2007, 20:25:52 »

Cytat: wieslawek
Ja też zamówiłem tą wędkę ale jeszcze kasy nie wysłałem i dobrze się stało ponieważ pani przysłała mi email żeby porwierdzić zakup wędki ponieważ się pomyliła ze zdjęciem
i w taki sposób udalo mi się uniknąć zakupu spinningu.

 No to Ci się udało bo mi i podejrzewam że i wielu innym pani nie raczyła wysłać maila z powiadomieniem o pomyłce.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #77 : 24 Maja 2007, 20:53:11 »

zawsze możecie wymienić je na muchówki....  Grin Grin Grin Grin

W ramach rekompensaty za straty moralne poproszę panią o Scotta G #4  Laughing

Arturze, tak nisko celujesz? Bierz klejonke Orvis'a!  ok Laughing Laughing
Swoja droga, to naprawdę Wam wszystkim współczuję... Osobiście zakupy internetowe robię jedynie u sprawdzonych sprzedawców, zas przed sama licytacją dzwonię, aby się upewnić co do jakości i rzetelności opisu...

Przestroga na przyszłość. Negatywy niczego nie zmienią. Wystapia z nową aukcją pod nowym nickiem i kolejni się nabiorą. Taki bedzie finał. Najlepiej takie rzeczy zgłaszać do kierownictwa Allegro. Wtedy można zablokować mozliwość logowania sie komputerów z okreslonym IP, a jego zmiana już nie jest taka prosta.
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #78 : 24 Maja 2007, 21:02:06 »

witam!
ja się tak  przyglądałem temu "owczemu pędowi" i troszkę mnie dziwi że wielu nie kiepskich przecież wędkarzy zdecydowało się kupić jakieś kij wie jakie wędki " bo tanio " moim zdaniem te 50zł lepiej wrzucić do "świnki" i do zbierać  na coś sprawdzonego o odpowiedniej jakości.
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #79 : 24 Maja 2007, 21:09:42 »

@Peresada zgadzam sie z Toba, ale przyznasz racje ze na czyms trzeba sie uczyc, a jesli już łamac to lepiej kij za 50 zeta, a nie za 400 Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #80 : 24 Maja 2007, 21:18:11 »

gwarantuje  że kija za 400zł nie złamiesz no chyba że o kolanu  Grin
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #81 : 24 Maja 2007, 21:22:19 »

gwarantuje  że kija za 400zł nie złamiesz no chyba że o kolanu  Grin
pozdrawiam!

w pełni zgadzam się z Krzysztofem.... No cóż, nauczka za ... nie będę oceniał...
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #82 : 24 Maja 2007, 22:33:50 »

Krzyś, złamać można każdy kij i wcale nie o kolano. Ja już widziałem takich "specjalistów"  Grin Grin Ale nie w tym rzecz, ta kobieta nawet nie rozumiała czym różni sie multik od stałoszpulowca, dla niej to czarna magia, wiec nie zdziwiło by mnie gdyby wystawiła np. lamiglasa czy st.croix za 50 zeta  ok  Beer
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #83 : 24 Maja 2007, 22:47:45 »

Ale jaką sobie zrobili fajną reklamę - ile to osób kupiło ten kij w ciągu 3 dni.
Najlepsze jest to, że mailowałem do pani Agnieszki, żeby uszczegółowiła ofertę (bo na zdjęciach dwa różne modele jaki ciężar przynęty itp.) i potwierdziła mi, że jest to cast. Wał nieprzeciętny.
Niemniej jednak zostawię tego kija pod korbę - syn dorasta. Beer. Komentarz oczywiście negatyw.
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #84 : 24 Maja 2007, 23:49:57 »

ta kobieta nawet nie rozumiała czym różni sie multik od stałoszpulowca, dla niej to czarna magia, wiec nie zdziwiło by mnie gdyby wystawiła np. lamiglasa czy st.croix za 50 zeta  ok  Beer
Bo sprzedawca ma sprzedawać, a nie orientować się na temat sprzętu.

moim zdaniem te 50zł lepiej wrzucić do "świnki" i do zbierać  na coś sprawdzonego o odpowiedniej jakości.
Święte słowa Laughing Następna wędka będzie o 50zł droższa, lub o nerwy przy zwrocie kasy. Sama okazja-wędka za 50zł, korkowa rękojeść, ba nawet przelotki i uchwyt kołowrotka jest; wygląda dziwnie (nie twierdze, że nie chciałem czegoś takiego kupić, ale jedyną rzeczą która mnie powstrzymała, był jednoczęściowy blank Grin ). Mam nadzieję, że osoby które to kupiły, bez problemów poradzą sobie z wymianą lub jak im się spodoba to zostawią sobie i będą zadowolone. Pozdrawiam Fishing
Zapisane

Surfcasting
Agraph

Wiadomości: 412


Barlinek :)


« Odpowiedz #85 : 25 Maja 2007, 07:57:03 »

szczęście że nie jestem castingowym ortodoksem  Grin i jakoś ten spinning przeżyję, jednak za drugiego raczej już nie zapłacę.

a z drugiej strony niezła zadyma   Laughing


pozdr. Agraph
Zapisane

Wujek Dobra Rada Smiley
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #86 : 25 Maja 2007, 08:33:48 »

Panowie dawno sie tak nie usmiałem  Grin, 'owczy pęd" o którym wspomniał @peresada  ok rozbawił mnie do łez Grin , zapytam jedynie czy stać Was na tanioche Huh .
Ps. Sposób w jaki się nakręcaliście do zakupu tego badziewia to marketingowe mistrzostwo, żałuję tylko że tak wczesnie okazało sie że to inny produkt. Co by nie pisać, ubaw po pachy  ok. Podoba mi sie pomysł z klubem "49 PLN"  ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #87 : 25 Maja 2007, 09:23:05 »

Panowie dawno sie tak nie usmiałem  Grin, 'owczy pęd" o którym wspomniał @peresada  ok rozbawił mnie do łez Grin , zapytam jedynie czy stać Was na tanioche Huh .
Ps. Sposób w jaki się nakręcaliście do zakupu tego badziewia to marketingowe mistrzostwo, żałuję tylko że tak wczesnie okazało sie że to inny produkt. Co by nie pisać, ubaw po pachy  ok. Podoba mi sie pomysł z klubem "49 PLN"  ok
Mam podobne zdanie . Kto kupuje tanio - kupuje dwa razy Fishing
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #88 : 25 Maja 2007, 09:34:18 »

To co chłopaki  Grin "TEAM 49PLN CASTING"    Huh Huh ok Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #89 : 25 Maja 2007, 10:47:41 »

Zapisuję się do tego klubu.
Udało mi się wymienić ten spining na casting ale 2-skład, bez dopłaty. A @rundub pozostał przy zakupie spiningu.
Zobaczymy co to jest jak przyjdzie (dla oszczędności przyjdzie jedną paczką).
Z wystawianiem negatywów to bym się wstrzymał.
Błędnie opisany towar ale jeśli będzie zwrot kasy, to raczej należy się pozytyw.
Oczywiście trzeba w opinii przywalić za brak rozeznania - przecież nie sprzedawał tego sklep mięsny ale wędkarski.
Maila z przeprosinami i możliwością rezygnacji lub zamiany już dostałem.
Nie jest tak żle.
Owszem jestem wkurzony tajk jak wielu z Was, że to nie ma pazura ale nie przesadzajmy.
Gdyby tych właściwych kijków było tyle ile potrzeba, to pewnie po zbliżającym się weekendzie wszyscy nabywcy
byli by zadowoleni...
A gdzież ten "razwiedczik", którego wysłaliśmy na rozpoznanie?
Następnym razem niech pancia pokaże wszystko Laughing
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!