http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 18:33:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Nowe aku
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Nowe aku  (Przeczytany 14700 razy)
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #15 : 14 Listopada 2007, 07:40:20 »

Potwierdzam,ja mam motorek 54 i aku 2x6v po195 Ah wystarczają sporo pływania  ok
Zapisane

Siemka
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #16 : 14 Listopada 2007, 07:55:34 »

Kamilku.....a ogolisz się..... Laughing Laughing Laughing ok Fishing Beer
Zapisane

małopolska team...
rundub

Wiadomości: 232



« Odpowiedz #17 : 14 Listopada 2007, 10:52:44 »

Wełpa naprawdę niegłupia myśl tylko czy opłacalna ile to kosztuje.??  Mam w planie na koniec przyszłego roku zakup którejś  minn koty z serii maxum i może nie warto zakładać maksia??
Mam maxymizer i użwam go intensywnie przez cały sezon. Naprawde oszczędne urzadzenie i polecam a co do zamontowania to sprawa bardzo prosta bo pod zaciski w maxymizerze podłaczyc należy przewody od szczotek i po krzyku. pozostałe zaizolowac Wink tradycyjny przełącznik to totalna lipa bo blaszki po pewnym czasie użytkowania sie sypia i gina nam biegi. przed zainstalowaniem maxymizera miałem tylko 2 i 5  Grin.
Co do aku to użwam żelowy 80 AH i jest ok moja "mała kota" ma tylko 30lb bo i latek juz jej nie brakuje ale z maxi chodzi ok ok
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #18 : 14 Listopada 2007, 11:10:14 »

Wełpa naprawdę niegłupia myśl tylko czy opłacalna ile to kosztuje.??  Mam w planie na koniec przyszłego roku zakup którejś  minn koty z serii maxum i może nie warto zakładać maksia??
Mam maxymizer i użwam go intensywnie przez cały sezon. Naprawde oszczędne urzadzenie i polecam a co do zamontowania to sprawa bardzo prosta bo pod zaciski w maxymizerze podłaczyc należy przewody od szczotek i po krzyku. pozostałe zaizolowac Wink tradycyjny przełącznik to totalna lipa bo blaszki po pewnym czasie użytkowania sie sypia i gina nam biegi. przed zainstalowaniem maxymizera miałem tylko 2 i 5  Grin.
Co do aku to użwam żelowy 80 AH i jest ok moja "mała kota" ma tylko 30lb bo i latek juz jej nie brakuje ale z maxi chodzi ok ok
Gdzie kupić taki maxymizer
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
rundub

Wiadomości: 232



« Odpowiedz #19 : 14 Listopada 2007, 13:36:49 »

poprostu wpisałem w google maxymizer do silników elektrycznych i wyskoczyło  Grin jak sie nie myle to ta stronka
http://anodex.sklepyfirmowe.pl/category.php/kid,471/title,Czesci-zamienne./?SESSID=84ece5a9d95066bc66b198582be51661
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #20 : 14 Listopada 2007, 20:53:06 »

Cytat: Seeker
Zamkerku..mnie Hillo doradził dwie 6 x195 Ah do silnika t54   naprawdę super sie spisują...cały dzień plywania po Przeczycach i nie robi na aku żadnego wrażenia...następny dzień na tresnej i nic ...dalej ciagnie.....chyba godne polecenia.... ok Laughing Fishing Fishing Fishing Beer

 Boguś ale ta waga no i trzeba by znów zakupić kolejną ładowarkę bo moja nie ładuje 6 volt a nawet gdyby połączyć je w 12 volt to znów amperaż za mały ma. I tak źle i tak niedobrze.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #21 : 14 Listopada 2007, 21:21:07 »

...
Boguś ale ta waga
...

Powiem szczerze że nosi sie oba akumulatory bardzo wygodnie, a na pewno zdecydowanie lepiej niż pojedynczo Smiley  Cheesy
Więc jeden problem z głowy  Laughing zostaje tylko problem ładowarki  Wink
Pozdrawiam Paweł
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #22 : 14 Listopada 2007, 21:59:23 »

Cytat: Morfi
Powiem szczerze że nosi sie oba akumulatory bardzo wygodnie, a na pewno zdecydowanie lepiej niż pojedynczo Smiley  Cheesy
Więc jeden problem z głowy  Laughing zostaje tylko problem ładowarki  Wink
Pozdrawiam Paweł

 Boś Ty kafar jakich mało nie to co ja mizerota jeden. Laughing Laughing A ładowarka niestety to spory problem bo to kolejne 200-300 zł a z monetą u mnie cienizna. Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #23 : 02 Grudnia 2007, 15:48:21 »

Test maxymizera się odbył.REWELACJA !!!!!!!!.Płynna zmiana obrotów przy dzisiejszym wietrze pozwoliła na ustawienie łódki dziobem do wiatru i powolny dryf bez potrzeby kotwiczenia.Pływaliśmy jak zwykle we dwóch,łódka w pełni obciążona po sześciu godzinach aku nie wykazywało żadnych oznak braku prądu.Jedyna rzecz ,która wymaga przyzwyczajenia to dyskretny szum wentylatorka chłodzącego elektronikę zamontowaną w głowicy.Wypróbowaliśmy też nową i starą śrubę .Różnica w poborze prądu jest minimalna i akceptowalna .Prękość łódki na śrubie trzy łopatowej wzrosła (w porównaniu do dwu łopatowej),lecz przy dzisiejszy warunkach pogodowych nie jestem w stanie stwierdzić rzędu wielkości.Wiatr momentami mało głów nie pourywał ,raz popychał łódź by za chwilę prawie ustać.Muszę powtórzyć próby przy bezwietrznej pogodzie. Czeka mnie również zakup nowego amperomierza staremu nie posłużyła woda .pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #24 : 02 Grudnia 2007, 16:04:31 »

Hm, chyba trzeba będzie pomyśleć o zakupie przed nowym sezonem.
Zapisane

Pozdrawiam
rbogus

Wiadomości: 157

Warszawa-Mokotów


« Odpowiedz #25 : 02 Grudnia 2007, 20:28:36 »

W Piotrkowie Trybunalskim jest opcja z rączką teleskopową. Ja tam zakładałem do 46.
Jestem zadowolony.   http://www.multi-com.pilicka.pl/maximizer.html
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #26 : 02 Grudnia 2007, 20:44:58 »

Myślę ,że będzie więcej chętnych na podrasowanie swoich silniczków to może jekieś negocjacje cenowe.?? Hurtem zawsze taniej  Laughing ok Laughing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #27 : 02 Grudnia 2007, 20:51:50 »

W Piotrkowie Trybunalskim jest opcja z rączką teleskopową. Ja tam zakładałem do 46.
Jestem zadowolony.   http://www.multi-com.pilicka.pl/maximizer.html

Możesz podać ile Cię to kosztowało? Rozwiązanie wydaje się ciekawsze i bardziej funkcjonalne niż to przedstawione wcześniej.
Zapisane

Pozdrawiam
rbogus

Wiadomości: 157

Warszawa-Mokotów


« Odpowiedz #28 : 02 Grudnia 2007, 21:37:12 »

Cena chyba ta sama, można do niego dzwonić. Nie bardzo pamiętam, bo wymieniałem jeszcze prewody na grubsze (duże straty). Napewno jakaś zniżka jest możliwa, mam z nim kontakt tel.
Ostatnio jak rozmawiałem to powiedział, że na drugi mi takowej udzieli.
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #29 : 02 Grudnia 2007, 21:42:48 »

Ja rownież bylbym chętny na taki tuning.Kupą Mości Panowie  Smiley ! Kto zacz jeszcze ?
Pozdrawiam
Mara
Zapisane

coincidentia oppositorum...
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!