http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 10:00:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Plecionka
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Plecionka  (Przeczytany 15320 razy)
pikeroy

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #60 : 10 Marca 2012, 16:51:49 »

http://www.aspius.pl/home/category/58/stren/stren-sonic-braid/stren-sonic-braid-125-yds-112m.html
Zapisane
Teo

Wiadomości: 109

Środa Wlkp

Banan rulez


« Odpowiedz #61 : 10 Marca 2012, 17:07:54 »

Dzięki , właśnie znalazłem i chciałem  podlinkować sklep
http://www.aspius.pl/
Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #62 : 10 Marca 2012, 22:18:49 »

Tak, jestem pewien. Używam wymienionych plecionek od lat w różnych warunkach. Power Pro i Power Strike są ok, ale dla mnie za sztywne. Wszelkie wynalazki typu Whiplash, Fireline, Dragon radze omijać. Moje typy to Stren, Tuf Line i Jaxon NCL.

Plecionka DRAGON C-THRU
- o tej plecionce mam dobre zdanie
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #63 : 15 Marca 2012, 12:11:47 »

Jako, że w tym sezonie planuję przesiadkę z plecionek PowerPro na Strena, powiedzcie mi którą serię wybrać. "Sonic Braid", "Super Braid" czy "Microfuse" Huh
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
dekosz

Wiadomości: 363


Pisz


« Odpowiedz #64 : 15 Marca 2012, 12:21:27 »

Super Braid chyba już nie dostaniesz nigdzie. Jego następcą jest Sonic Braid. Sonic jest tak samo dobry jak Super z dodatkowym małym plusem mniej brudzi.
Zapisane
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #65 : 15 Marca 2012, 12:25:35 »

Jezeli zdecydowales sie na Strena to kup Suprr albo Sonic Braid.Microfuse nie kupuj bo po kilkunastu wypadach nad wode zrobi sie z niej btudny,zmechacony sznurek.
Pozdrawiam.PAwel.
Sorki za pisownie ale plsze z komorki.
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Teo

Wiadomości: 109

Środa Wlkp

Banan rulez


« Odpowiedz #66 : 15 Marca 2012, 12:47:50 »

Miałem Microfuse (0,12 na opakowaniu)z wędkarskiego wiec nie wiem czy to nie podróbka jakaś , sztywna i śliska dopóki się otulina nie wytarła .
Później zrobiła się z niej tasiemka i szorowała po przelotkach że hej, na domiar złego w miejscach gdzie zrobiła się broda rwała się w rękach . Shocked
Zapisane
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #67 : 15 Marca 2012, 12:52:26 »

W linkowanym przez Was sklepie Sonic Braid 30lb w odcinkach 114m jest nieosiagalna na tą chwilę. Zmuszony byłem kupić ze szpuli w kolorze zielonym. To tak dla zainteresowanych.
Przyjdzie w poniedziałek i mam nadzieję, że nie ma różnicy w jakości- obym się nie mylił Smiley
Zapisane
Teo

Wiadomości: 109

Środa Wlkp

Banan rulez


« Odpowiedz #68 : 15 Marca 2012, 12:59:43 »

Dzisiaj przyszła do mnie 14lb Sonic Braid , pierwsze wrażenie taki trochę lepszy PP.
Będziesz miał zielone paluchy Roll Eyes
Zapisane
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #69 : 15 Marca 2012, 13:33:08 »

Zamówiłem Stren Super Braid 8LB do zestawu okoniowego. Wypełni mi ona (114m) szpulę w CU51e, czy nawinąć podkład?
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #70 : 15 Marca 2012, 14:16:24 »

Zamówiłem Stren Super Braid 8LB do zestawu okoniowego. Wypełni mi ona (114m) szpulę w CU51e, czy nawinąć podkład?
Raczej będzie potrzebny podkład.Nawiń najpierw plecionkę potem ewentualnie dopełnij szpulkę podkładem z żyłki.Zyłkę ze szpulki  przewiń sobie na szpul e od żyłki (lub coś innego) przewiń plecionkę z Curado na inny kręcioł a następnie nawiń najpierw żyłkę jako podkład i nawiń do pełna plecionkę.
Pozdrawiam.Paweł
@dekosz,według mnie to Sonic farbuje bardziej niż Super Braid,proponuję nawijać na mokro (z wody) przez mieciutką suchą szmatkę,sporo farby zostanie na szmatce. 
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #71 : 15 Marca 2012, 14:19:25 »

Miałem Microfuse (0,12 na opakowaniu)z wędkarskiego wiec nie wiem czy to nie podróbka jakaś , sztywna i śliska dopóki się otulina nie wytarła .
Później zrobiła się z niej tasiemka i szorowała po przelotkach że hej, na domiar złego w miejscach gdzie zrobiła się broda rwała się w rękach . Shocked

Potwierdzm,na węzłach strzela jak nitka,szkoda pieniędzy.
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #72 : 16 Marca 2012, 05:18:35 »

Zamówiłem Stren Super Braid 8LB do zestawu okoniowego. Wypełni mi ona (114m) szpulę w CU51e, czy nawinąć podkład?
Raczej będzie potrzebny podkład.Nawiń najpierw plecionkę potem ewentualnie dopełnij szpulkę podkładem z żyłki.Zyłkę ze szpulki  przewiń sobie na szpul e od żyłki (lub coś innego) przewiń plecionkę z Curado na inny kręcioł a następnie nawiń najpierw żyłkę jako podkład i nawiń do pełna plecionkę.
Pozdrawiam.Paweł
@dekosz,według mnie to Sonic farbuje bardziej niż Super Braid,proponuję nawijać na mokro (z wody) przez mieciutką suchą szmatkę,sporo farby zostanie na szmatce. 

Ok. Dzięki ok
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Strony: 1 ... 3 4 [5] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!