http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
11 Maja 2024, 19:25:02

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  ...przezbrajanie...
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: ...przezbrajanie...  (Przeczytany 15763 razy)
woblerwz

Wiadomości: 107

Brzeg


« Odpowiedz #30 : 11 Lipca 2011, 13:27:13 »

Plik z merrick jest pod spina. Na stronie batsona i St Croixa są spacingi pod casty różnej długości.
Zapisane
MichalB

Wiadomości: 47


« Odpowiedz #31 : 05 Września 2011, 23:18:32 »

Znacie jakieś patenty, aby przy przezbrajaniu udało się uratować DPS'a?
Zapisane
grunwald1980

Wiadomości: 39


« Odpowiedz #32 : 03 Lipca 2012, 22:28:34 »

Pragne odswiezyc temat.Kolega na poczatku pytal o koszty, nie padla cena w pln.Rowniez posiadam fajny blank.A mianowicie cormoran xenodon cora-z 2.7 3-18gr.O ile ciezar jak i wykonanie pozostawia wiele dozyczenia to blank bardzo mi odpowiada.Moze troszke o wedce,waga 195 gr Shocked podobno  Fuji sic jednak na stopkach nic o fuji nie pisze (posiadam cormoran ulx i tam fuji wybite) spasowanie czesci porazka jakies blaszki przy korku i rekojesci poodpadaly wiec przykleilem to kropelka.Dolnik zakonczony jakas pierdolka przymocowana do korka i ta pierdolka poprostu sie ulamala i moim oczom ukazal sie blank.Dosc gruba srednica scianek to mi sie spodobalo, kiedys pekl mi nad woda jakis mistrall i w porownaiu do tego blanku to byl chrust.Blank pieknie sie laduje obrotowka jedynka rzucam bardzo komfortowo, boleniowe wobki (do tych celow mialby sluzyc blank) KATAPULTA.Wszytsko o masie powyzej 5gr leci daaaaleko powyzej coraz lepiej.Najwiecej rzucalem thrillem 22gr i leci to zabojczo.Jest sens przerabiac toto??Planuje wyjazd do hiszpani i tam na bolenie nie mam co liczyc jedynie to szczupak black bass jednak ten blank raczej do gum sie nie nadaje, to typowy parabolik .Cos o tym kijku tylko w innej gramaturze jesli kogos interesuje
http://www.team-rapa.pl/recenzja/moja-ulubiona-zmija/
Z gory dziekuje za zainteresowanie tematem.Hej Smiley
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #33 : 04 Lipca 2012, 12:06:39 »

Wszystko się opłaca przerabiać... samemu Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
grunwald1980

Wiadomości: 39


« Odpowiedz #34 : 04 Lipca 2012, 18:34:33 »

Oj Kamil Kamil jesli ja bym zaczal przerabiac to hmm.Za to ty robisz to z dobrym smakiem Wink Pzdr
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #35 : 04 Lipca 2012, 19:08:53 »

Czy z dobrym to kwestia gustu. Mi się mój smak podoba Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
grunwald1980

Wiadomości: 39


« Odpowiedz #36 : 04 Lipca 2012, 19:46:03 »

Kilka kijkow twoich widzialem, skromnie ale efektownie, naprawde robia wrazenie Smiley ok dosc tego slodzenia Smiley jak kiedys bede dokladnie wiedzial czego potrzebuje to sie odezwe Smiley Powodzenia w dalszych projektach
Zapisane
Dąbek 111

Wiadomości: 20


« Odpowiedz #37 : 21 Lipca 2012, 11:11:07 »

"Znacie jakieś patenty, aby przy przezbrajaniu udało się uratować DPS'a?"

Michał. ja podgrzewam opalarką.Trzeba uważać na odległość aby nie spalić.Kilka minut z odpowiedniego dystansu skutecznie zmiękczy klej.Po podgrzaniu nie zapomnij o rękawicy Grin
Kilka zdjąłem w ten sposób bez najmniejszego uszczerbku.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!