http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
11 Maja 2024, 17:37:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Blank na dorsza w Polsce
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Blank na dorsza w Polsce  (Przeczytany 11067 razy)
kozioty

Wiadomości: 13

Łódź


« : 29 Października 2012, 19:18:03 »

Witam
Chciałbym wybrać sobie blank do bydowy kijka na dorsza naszego w bałtyku.
Spodobały mi sie blanki MHX w kolorze białym tylko nie bardzo wiem który z tych był by dobry
http://www.mudhole.com/Shop-Our-Catalog/MHX-White-Series
Ciężko mi idzie przeliczanie
Jeśli byście mogli pomóc był bym wdzięczny

« Ostatnia zmiana: 29 Października 2012, 20:45:52 wysłane przez kozioty » Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #1 : 29 Października 2012, 19:33:37 »

Za mim wybierzesz blank, popraw proszę tytuł  ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
kozioty

Wiadomości: 13

Łódź


« Odpowiedz #2 : 29 Października 2012, 19:54:33 »

Za mim wybierzesz blank, popraw proszę tytuł  ok

Proszę mówisz i masz
 Grin
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #3 : 29 Października 2012, 20:24:24 »

Za mim wybierzesz blank, popraw proszę tytuł  ok

Proszę mówisz i masz
 Grin
Cóż, troszkę lepiej  Laughing
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #4 : 29 Października 2012, 20:24:34 »

Krajanie,nazwę kraju pisze się z dużej litery, w przeciwieństwie do przymiotników od niego tworzonych.
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #5 : 29 Października 2012, 20:25:51 »

 ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
kozioty

Wiadomości: 13

Łódź


« Odpowiedz #6 : 29 Października 2012, 20:37:48 »

Krajanie,nazwę kraju pisze się z dużej litery, w przeciwieństwie do przymiotników od niego tworzonych.

No cóż widzę że pomyliłem forum pewnie trafiłem na samych znawców języka polskiego. Czyli forum polonistyczne jak mniemam  Smiley
Ale widać jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia a lubi pisać ................................ SZKODA
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #7 : 29 Października 2012, 20:52:09 »

Nie pomyliłeś, bardzo dobrze trafiłeś z Forum , jednak tu również szanujemy nasz język. Nie dziw się. Na wstępie walisz dwa babole i jeszcze próbujesz obrażać, to nie było fer.  Mam wrażenie, że pomyliłaś fora. 
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #8 : 29 Października 2012, 20:57:34 »

Na wstępie walisz dwa babole i jeszcze próbujesz obrażać, to nie było fer.   
Zapisane



Fan jerkowania.
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #9 : 29 Października 2012, 20:58:49 »

będzie OT - przepraszam...
Czy podczas rejestracji potwierdza się znajomość regulaminów forum?? Jeśli tak to nie rozumiem o czym dyskutujemy - regulamin jest krótki, jasny i zrozumiały...
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
kozioty

Wiadomości: 13

Łódź


« Odpowiedz #10 : 29 Października 2012, 21:00:41 »

Nie pomyliłeś, bardzo dobrze trafiłeś z Forum , jednak tu również szanujemy nasz język. Nie dziw się. Na wstępie walisz dwa babole i jeszcze próbujesz obrażać, to nie było fer.  Mam wrażenie, że pomyliłaś fora. 

ok kolego ale oprócz tego że zwróciłeś mi uwagę na temat poprawnej pisowni to nie bardzo mi pomogłeś.
A jeśli chodzi o obrażanie to nawet nie spróbowałem nikogo obrazić .Tylko po prostu myślę że nie na tym polega odpowiedź na zadane pytanie.
Ale ok
W końcu nie po to zadałem pytanie żeby tłumaczyć sie z tego jak i co pisze  nie mam bowiem 5 latek i nie jestem w szkole .
Dziękuję Koledze za zwrócenie uwagi i może przejdźmy do meritum sprawy - mam bowiem nadzieje że kolega też napisze coś na podany temat
Zapisane
kozioty

Wiadomości: 13

Łódź


« Odpowiedz #11 : 29 Października 2012, 21:04:15 »

OK panowie macie racje PRZEPRASZAM i obiecuje poprawę.
Zapisane
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #12 : 29 Października 2012, 21:09:57 »

I nie można było tak od razu... Smiley To już chyba "nasze normalne" powitanie Nowych Kolegów Smiley Nie przejmuj się tym za bardzo - prosimy żebyś uszanował warunki panujące na multiplikator.pl Smiley

Na pomoc oczywiście możesz liczyć i na pewno za kilka chwil otrzymasz konkretne porady i odpowiedzi o specjalistów w tej dziedzinie Smiley
Nie obrażaj się i Beer powitalne dla Ciebie Smiley
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #13 : 29 Października 2012, 21:11:34 »

Kozioty.
pkt 1. Najważniejszy, Pisownia!. Jesteśmy bardzo wrażliwi na to, zanim dostaniesz odp. jeszcze usłyszysz Wink.
pkt2. W Polsce, znaczy na jakich głębokościach chcesz wędkować?? Jedno wędzisko czy więcej chcesz mieć.

Ze swoich osobistych doświadczeń polecam:
Mikado Crystalline c.w. up 200g, 198cm długości. Możesz poszukać do 300g c.w. ale wielkiej różnicy nie ma z wyjątkiem na niekorzyść czułości, (ważne gdy biorą z opadu) łowiłem jednym i drugim, pierwsze posiadam osobiście od kilku lat, jest to moje główne wędzisko do wędkowania z pokładu kutra.
Wędzisko zaje******fajne. obsłużysz przynęty od 50g po 400g, 600g to już przy dużo, za mocno się gnie i nie chce pracować (testowałem), SmileySmileySmiley pilker o masie 400g wędkujesz komfortowo. Norweskie Dorsze z Atlantyku, czy Morza Barentsa o masie 10kg+ nie sprawiają żadnego wrażenia na wędzisku (w Bałtyku takich nie złowiłem), jedziesz jak windą. Takie do 5kg to wyjmujesz na wysokiej burcie na włok, w górę i na pokład bez żadnego podhaczania osęką (testowałem).
Więc jeśli chcesz jedno wędzisko to szczerze polecam wspomniane Mikado, już nie produkowane ale jak poszukasz to za około 100zł znajdziesz.
« Ostatnia zmiana: 29 Października 2012, 21:17:01 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #14 : 29 Października 2012, 21:12:28 »

kozioty - a nie mówiłem?? Smiley
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!