http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 20:07:26

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jak zamki łódkę pozszywał. :-)))
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jak zamki łódkę pozszywał. :-)))  (Przeczytany 178116 razy)
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #420 : 01 Października 2012, 16:43:37 »

obróć o 180* kolumnę elektryka, będzie wygodniej  Cheesy
Zapisane

pozdrawiam kazik
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #421 : 06 Października 2012, 18:46:45 »

Fajnie, że prace dobiegły końca a efekty zadowalają.  ok
Ja jeszcze nie zacząłem kolejnej łódki, ciągle inne sprawy przodem.  Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
padmix

Wiadomości: 20


Grudziądz

C&R


« Odpowiedz #422 : 09 Lutego 2013, 13:28:54 »

Witam Panowie

Okazyjnie zakupiłem od producenta nową łódkę 2 jakości. Niestety żelkot ma kilka błędów które co prawda nie przeszkadzają w pływaniu ale bardzo kolą mnie w oczy.
W jaki sposób można pozbyć się tych błędów we własnym zakresie. Przyznaje się od razu, że moja wiedza o szkutnictwie jest dość niewielka. Poniżej zamieszczam foto.




« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2013, 13:32:17 wysłane przez padmix » Zapisane
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #423 : 09 Lutego 2013, 17:51:34 »

Witam Panowie

Okazyjnie zakupiłem od producenta nową łódkę 2 jakości. Niestety żelkot ma kilka błędów które co prawda nie przeszkadzają w pływaniu ale bardzo kolą mnie w oczy.
W jaki sposób można pozbyć się tych błędów we własnym zakresie. Przyznaje się od razu, że moja wiedza o szkutnictwie jest dość niewielka.

Witam!

Bardzo prosto  Laughing wystarczy wyszlifować, wydmuchać, odtłuścić, osuszyć, uzupełnić braki TAKIM SAMYM ŻELKOTEM , wyszlifować i na koniec wypolerować  Grin Grin Grin.

A tak na poważnie, jak nie ma pęknięć i nieszczelności to najlepiej usiądź w kąciku wypij piwo i przeczekaj a ochota do roboty sama przejdzie  Grin Grin.

Serdecznie Pozdrawiam!

Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #424 : 09 Lutego 2013, 18:31:24 »

Ostatnio widziałem w Leroy fajną szpachlę z włóknem szklanym. Do niedużych ubytków to fajna rzecz, prosta w aplikacji i obróbce.
Zapisane

Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #425 : 09 Lutego 2013, 20:02:18 »

Ostatnio widziałem w Leroy fajną szpachlę z włóknem szklanym. Do niedużych ubytków to fajna rzecz, prosta w aplikacji i obróbce.

Witam!

Ok  Grin http://www.ribypontony.pl/Filmy_1-s15.html tu jest film jak to zrobić  Laughing

a tu jest czym to zrobić http://allegro.pl/sea-line-zestaw-do-naprawy-zelkotu-bialy-gratis-i3016186601.html  Laughing

Pamiętaj że musi być sucho i ciepło.

Serdecznie Pozdrawiam!
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #426 : 09 Lutego 2013, 20:17:50 »


 usiądź w kąciku wypij piwo i przeczekaj a ochota do roboty sama przejdzie  Grin Grin.


śmieszne a jakże prawdziwe  ok
Przepraszam, ale bardzo spodobała mi się taka prawda, z życia wzięta.
Zapisane

nic na siłę
padmix

Wiadomości: 20


Grudziądz

C&R


« Odpowiedz #427 : 09 Lutego 2013, 20:41:14 »

Ostatnio widziałem w Leroy fajną szpachlę z włóknem szklanym. Do niedużych ubytków to fajna rzecz, prosta w aplikacji i obróbce.

Witam!

Ok  Grin http://www.ribypontony.pl/Filmy_1-s15.html tu jest film jak to zrobić  Laughing

a tu jest czym to zrobić http://allegro.pl/sea-line-zestaw-do-naprawy-zelkotu-bialy-gratis-i3016186601.html  Laughing

Pamiętaj że musi być sucho i ciepło.

Serdecznie Pozdrawiam!

Dzięki za filmy instruktażowe, w sumie nic trudnego.

Zastanawia mnie tylko czy mogę do białego żelkotu dodać pigment do farb by uzyskać kolor zbliżony do oryginalnego.
Zapisane
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #428 : 09 Lutego 2013, 22:40:53 »


Dzięki za filmy instruktażowe, w sumie nic trudnego.

Zastanawia mnie tylko czy mogę do białego żelkotu dodać pigment do farb by uzyskać kolor zbliżony do oryginalnego.

Witam!

Nie ma za co. ok

Możesz tylko utrafić w kolor jest bardzo ciężko (podobnież biały ma najwięcej odcieni), dlatego dobrze by było jakbyś się dowiedział jakiego żelkotu używa producent.

Przy szlifowaniu uważaj żeby zdjąć tyko minimalnie wierzchnią warstwę tego starego żelkotu, na powierzchni większej od tych niedoróbek o ok 1cm -2 cm (żeby ten nowy żelkot miał się czego trzymać).
I jeszcze raz (czysto, odtłuszczone, sucho, ciepłoGrin Grin Grin Grin Grin
Powodzenia.

Serdecznie Pozdrawiam!
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #429 : 09 Lutego 2013, 22:51:23 »


I jeszcze raz (czysto, odtłuszczone, sucho, ciepłoGrin Grin Grin Grin Grin
[/quote]

Ten sam rytm co dawniej: ..".rąsia. buźka, klapa, goździk"...
i też było cacy  Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #430 : 09 Lutego 2013, 23:01:08 »

Ten sam rytm co dawniej: ..".rąsia. buźka, klapa, goździk"...
i też było cacy  Grin
Witam!

 Grin Grin Grin i większość już zaczyna tęsknić  Grin Grin Grin

Serdecznie Pozdrawiam!
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #431 : 09 Lutego 2013, 23:03:16 »

Noooo......nie  Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #432 : 12 Lutego 2013, 00:48:13 »


 usiądź w kąciku wypij piwo i przeczekaj a ochota do roboty sama przejdzie  Grin Grin.


śmieszne a jakże prawdziwe  ok
Przepraszam, ale bardzo spodobała mi się taka prawda, z życia wzięta.
Witam!

Tak, bo wbrew pozorom czasami jest lepiej nic zrobić, gdyż to co zrobisz może kosztować cię kupę czasu i energii, czasami pieniędzy a efekt końcowy będzie i tak niezadowalający a może byc gożej niż na początku.

SPRAWDZONE na własnej du..e  Grin Grin Grin

Serdecznie Pozdrawiam!
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #433 : 20 Lutego 2013, 10:34:07 »

Zbyszku, a co powiesz na taką łajbę  Wink Grin ok
 
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #434 : 20 Lutego 2013, 10:41:32 »

Niezatapialna nawet jak się rozpadnie.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!