http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
11 Maja 2024, 14:47:53

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Koszulki "Forumowe"
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 12 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Koszulki "Forumowe"  (Przeczytany 24856 razy)
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« : 13 Listopada 2013, 17:17:33 »

Zgodnie z obietnicą, jaką złożyłem na "Jesiennym Zlocie"  zamierzam zorganizować kolejną, już trzecią edycję wspomnianych koszulek. Dla przypomnienia; koszulka T-shirt w czarnym kolorze, na plecach napis...  multiplikator.pl , natomiast z przodu na lewej piersi, nasze logo oraz login zamawiającego.
Zainteresowanych proszę o składanie zamówień, podając rozmiar i ilość, w tym wątku.  Cena jednej koszulki to obecnie 35 zeta, pod warunkiem, że koszulek będzie powyżej 30 szt. Można również zamawiać koszulki dla swoich lepszych połówek np  "@kocur"   Grin
Ps. Prosiłem kolegę @rolka, o wstawienie zdjęcia poglądowego  Cool    

Tadziu 1 xl +1 L (Tad85-obie czarne)
« Ostatnia zmiana: 14 Stycznia 2014, 11:52:58 wysłane przez jaca » Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #1 : 13 Listopada 2013, 17:22:25 »

2 szt - rozmiar xl (polski "xl"  Laughing) - czarna i biała
« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2013, 16:56:10 wysłane przez virtusan » Zapisane

Tomek
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #2 : 13 Listopada 2013, 17:26:22 »

2 sztuki dla mnie Smiley Rozmiar jak największy obu koszulek Cheesy
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
cygan

Wiadomości: 131


Gdańsk


« Odpowiedz #3 : 13 Listopada 2013, 17:42:47 »

1sztuka rozmiar xxl Smiley
Zapisane

Pozdrawiam Jarek
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #4 : 13 Listopada 2013, 17:48:10 »

2x rozmiar L poproszę (puki co jestem najszczuplejszy he he)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #5 : 13 Listopada 2013, 17:52:32 »

Generalnie to chciałbym dwie XLki, ale mam pytanko. W artykule "Historia jednego zestawu" kolega Rolek prezentuje na zdjęciach taką koszulkę choć w odwrotnych kolorach.
Na tejże koszulce login użytkownika poprzedza znak "@". Dla mnie musiały by być koszulki bez znaku "@" poprzedzającego nick.

Dla nie wiedzących znaczek "@" oznacza angielskie "at" czyli w tłumaczeniu na nasze "na". W informatyce oddziela on nazwę użytkownika od nazwy serwera na którym znajduje się konto o tej nazwie, i wywodzi się z systemów UNIX/Linux. Dlatego przykładowo mail ktostam@jakis_serwer.pl oznacza użytkownika ktostam na (at) serwerze jakis_serwer.pl. Dlatego też używana przez niektórych na naszym forum notacja typu @Logan jest z zasady błędna. Bo jak to zinterpretować? Na Logan? Na Logana? Na Loganie? Może oczywiście ma to jakiś sens, którego nie zgłębiłem i to jaki regionalizm internetowy, niemniej globalnie błędny.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
shorty

Wiadomości: 164


Warszawa


« Odpowiedz #6 : 13 Listopada 2013, 18:02:46 »

1 szt. Poproszę  - Rozmiar "L"  ok
Zapisane

Dobrze być świadomym czego się nie wie ,wtedy wiadomo o co pytać.
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #7 : 13 Listopada 2013, 18:07:48 »

Cholera, starą gdzieś zapodziałem. 1 szt dla mnie. Rozmiar największy, czyli XXL. Mnie nie przeszkadza @. Na każdym forum jakim jestem, to jest zawsze Novis. Grin
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #8 : 13 Listopada 2013, 18:12:20 »

Generalnie to chciałbym dwie XLki, ale mam pytanko. W artykule "Historia jednego zestawu" kolega Rolek prezentuje na zdjęciach taką koszulkę choć w odwrotnych kolorach.
Na tejże koszulce login użytkownika poprzedza znak "@". Dla mnie musiały by być koszulki bez znaku "@" poprzedzającego nick.

Dla nie wiedzących znaczek "@" oznacza angielskie "at" czyli w tłumaczeniu na nasze "na". W informatyce oddziela on nazwę użytkownika od nazwy serwera na którym znajduje się konto o tej nazwie, i wywodzi się z systemów UNIX/Linux. Dlatego przykładowo mail ktostam@jakis_serwer.pl oznacza użytkownika ktostam na (at) serwerze jakis_serwer.pl. Dlatego też używana przez niektórych na naszym forum notacja typu @Logan jest z zasady błędna. Bo jak to zinterpretować? Na Logan? Na Logana? Na Loganie? Może oczywiście ma to jakiś sens, którego nie zgłębiłem i to jaki regionalizm internetowy, niemniej globalnie błędny.
bez znaku się nie da... wydrapiesz se  Roll Eyes  Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #9 : 13 Listopada 2013, 18:13:37 »

Proszę bardzo  Laughing Laughing
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #10 : 13 Listopada 2013, 18:18:51 »

Jak się nie da bez @ to ja rezygnuję.  Angry
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #11 : 13 Listopada 2013, 18:25:41 »

Jak się nie da bez @ to ja rezygnuję.  Angry
a kto tobie każe nosić koszulkę w GB zakładaj tylko w PL , nikt się nie będzie czepiał  Cool  Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #12 : 13 Listopada 2013, 18:25:57 »

Proszę bardzo  Laughing Laughing

Śliczna!!! miałem intuicję, że dwie zamówiłem Smiley
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #13 : 13 Listopada 2013, 18:28:23 »

Jak się nie da bez @ to ja rezygnuję.  Angry
Specjalnie for ju zamówię bez "@"  ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #14 : 13 Listopada 2013, 18:31:59 »

To GIT! Dzięki!
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Strony: [1] 2 3 ... 12 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!