http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
11 Maja 2024, 08:38:04

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  wrog publiczny
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: wrog publiczny  (Przeczytany 3190 razy)
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« : 16 Lutego 2014, 00:22:39 »

wlasnie na jedynce zakonczyl sie ten film (z 1998r) , po tym co Snowden wyjawil film ten nabiera zupelnie innego znaczenia  Shocked
pozdrawim inwiligowanych  Grin
Zapisane

pozdrawiam kazik
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #1 : 16 Lutego 2014, 03:38:20 »

My cię tez pozdrawiamy  Grin Grin Grin
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #2 : 16 Lutego 2014, 10:48:55 »

wlasnie na jedynce zakonczyl sie ten film (z 1998r) , po tym co Snowden wyjawil film ten nabiera zupelnie innego znaczenia  Shocked
pozdrawim inwiligowanych  Grin
JFK na temat tajnych stowarzyszeń.
http://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18

Warto też informacji o Grupie Bildberga - nieformalnej grupie rządzącej światem - min. Rostowski bywał na ich dorocznych spotkaniach czy członek Europy40% Kwaśniewski.

A wszystko warto zacząć od tego filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0

Porusza ten film wiele ciekawych kwestii, których żaden z przeciwników teorii spiskowych nie jest w stanie podważyć np. chipowanie ludzi, kryzys gospodarczy z 1929 roku i działania rządu z tamtego okresu.
By zrozumieć przekaz mediów np. ten z linku poniżej
http://www.youtube.com/watch?v=SSUIGY8qmis
Tzn symbol oka wszechwiedzącego, które także znajduje się na banknocie jednodolarowym z datą 1776 roku czyli założenia bractwa illuminatów.

a na sam koniec film z 1937 roku
http://www.youtube.com/watch?v=3ybqGA_DljM

Z resztą działania obecnie rządzących dążą do zniszczenia rodziny, wolności ludzkiej i wartości powstałych przez tysiąclecia... np. 10 stycznia zostało podpisane porozumienie międzynarodowe, że podczas strajków, buntu społecznego państwo ma prawo wezwać do pomocy sąsiednie wojska krajów w celu ich stłumienia. Czy dążenia UE do wprowadzenia tylko pieniądza elektronicznego pod pozorem likwidacji szarej strefy a tak naprawdę by kontrolować obywateli i trzymać je za jaja. Dlatego Rosja (gdzie jest zakaz homoparad itp dewiacji) są ciągle w mediach pokazywane jako zło absolutne symbol totalitaryzmu ale czym jest UE w takim wypadku? Tworem co niszczy gospodarki krajów biedniejszych w celu rozwoju głównych gospodarek europy tzn. niemiec, francji i włoch. Przykład polskich stoczni gdy one zostały zniszczone zlikwidowane w tym samym czasie kanclerz niemiec dofinansowała swoje stocznie około miliardem euro. Jeżeli ktoś myśli, że Polsce UE pomogła to jest w błędzie bo niech sprawdzi ile co kosztowało 10 lat temu i jaki był poziom średniej pensji i niech zastanowi się dobrze kto korzysta na funduszach europejskich? Polska... nie.
Zapisane



Fan jerkowania.
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #3 : 16 Lutego 2014, 11:55:37 »


Oko Wszechwiedzące.

padłem.
U made my day, jarek ok

Wszystko się widzę składa - Rosja, homoparady, inwigilacja, eurosceptycyzm, zła Merkel Grin

tylko jestem odrobinę zawiedziony, bo znów nie było nic o gjender Cry
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #4 : 16 Lutego 2014, 14:17:47 »


Oko Wszechwiedzące.

padłem.
U made my day, jarek ok

Nie dziwi mnie twoja reakcja  Grin Grin z resztą jak każdego studencika.
Zapisane



Fan jerkowania.
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #5 : 16 Lutego 2014, 15:12:36 »

O, ale pocisk!

Wypowiedział się magister ok
"Studencik" - pogardliwie, nie zniżę się do tego poziomu.


Jak już skończysz upajać się swoją zajebistością - sprawdź czy nie masz pod wyrkiem chipa zamontowanego przez CIA, ABW czy inne PKB Wink
no i koniecznie zaklej plastrem kamerkę w laptopie.
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #6 : 16 Lutego 2014, 15:31:19 »

O, ale pocisk!

Wypowiedział się magister ok
"Studencik" - pogardliwie, nie zniżę się do tego poziomu.


Jak już skończysz upajać się swoją zajebistością - sprawdź czy nie masz pod wyrkiem chipa zamontowanego przez CIA, ABW czy inne PKB Wink
no i koniecznie zaklej plastrem kamerkę w laptopie.
Nigdy się nie będę szczycił tytułem magistra ok ani nie czuje się zajebisty po prostu nie mam charakteru studencika - reprezentanta subkultury prostaków, których ego rośnie z każdym zdanym (bądź ściągniętym) egzaminem. Może dlatego, że nie studiowałem na prawie... kto wie Roll Eyes.   
a studencik to nic obraźliwego a jedynie rzeczywisty obraz "studentów". No bo jak ktoś na egzaminie z historii na Twoim kierunku pisze, że Bolesław Chrobry żył w XIX wieku bądź dziewczyna dzwoni bo mamusie bo profesor nie chce dopuścić jej do egzaminu z racji nie zdania ćwiczeń bądź student co sam wpisuje sobie ocenę i za to trafia przed sąd... itd itd itd... z resztą na moim kierunku też nie było nic lepiej bo jak dziewczyna nie zna wzorów skróconego mnożenia to sama prosi się o opinię.
Zapisane



Fan jerkowania.
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #7 : 16 Lutego 2014, 15:49:27 »

Czyli jestem reprezentantem subkultury prostaków. Ciekawe Smiley

Nie będę polemizował z Twoimi kompleksami.

Napiszę tylko, że Twój ból dupy jest po prostu śmieszny. Smiley A te legendy miejskie, które rozpylasz, bez komentarza.

Poświęciłem kawał mojego życia na zdobycie dobrego wykształcenia - i ze złośliwości takich jak Twoje - śmieję się.

Bez odbioru.
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #8 : 16 Lutego 2014, 16:22:15 »

Jest takie przysłowie "uderz w stół a nożyce się odezwą" gdybyś nie rozpoczął swojej dywagacji od  stwierdzenia "padłem" itp. a podał konkretne argumenty przeciw teoriom NWO, które łatwo poszukać, które często mają potwierdzenie w faktach. Bo nie ukrywam duża część teorii NWO to bzdura ale są wydarzenia w świecie, które wyglądają zupełnie inaczej jak w wypadku przekazu medialnego np. zamach 9/11 na pentagon.

Szkoda, że sprowadzasz tą rozmowę do tak niskiego poziomu, jednocześnie udowadniając, że zacietrzewienie na uniwerku to poważny problem wynikający z przekonania "bycia lepszym". Niestety z tak niskimi powódkami do których sprowadziłeś to rozmowę nie można dyskutować.

Jak to napisałeś... bez odbioru.
Zapisane



Fan jerkowania.
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #9 : 16 Lutego 2014, 22:03:14 »

Nie oglądałem w/w filmu ani linkowanych przez Jarka... Wydaje mi się, że Jarek posługuje sie złymi argumenatami, a Wojciech a priori zakłada nieprawdziwośc wszystkich teorii spiskowych. Warto zauważyć, ze starą taktyką, wspominaną choćby przez  S.Lema w "Głos Pana"(kto to czytał a to chyba jego najlepsza pozycja), wszelakich służb, jest zaciemnianie róznorakich matactw nie przez zaprzeczenie faktow ale "zadymę" wokoło. A to widziano cztery UFO w okolicy, urodziło sie pięć cieląt z dwoma głowami etc. Ośmieszanie zainteresowania róznymi zaszłościami. Znakomicie o niektorych spiskach (z historii blizszej lub dalszej) pisze W. Łysiak w niektorych swoich książkach. Nota bena  "zamilacznych na śmierć" przez krytykę, ale o gigantycznych nakładach i sprzedaży. A co do oka z banknotu jednodolarowego to niesposob zaprzeczyć , ze symbolika jest conajmiej zastanawiająca.
M.
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2014, 22:20:43 wysłane przez Maraf » Zapisane

coincidentia oppositorum...
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #10 : 16 Lutego 2014, 22:45:13 »

Oko z banknotu    Cheesy   pewnie to oko Saurona. 
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #11 : 16 Lutego 2014, 23:01:43 »

Tolkien raczej nie posługiwał sie łaciną ale znam go słabo więc moge sie mylić.  Trudno tam znależć  "Annuit coeptis" czy  "Novus ordo seclorum" w przciwieństwie do zielonego papierka.
M.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
EMMS

Wiadomości: 23

Olsztyn/Gdańsk


« Odpowiedz #12 : 18 Lutego 2014, 14:42:47 »

Ale poważna dyskusja się wywiązała! A propos oka Saurona, niestety raczej nikt nam nie wyjaśni dlaczego taki symbol znalazł się na 1$, bo twórcy raczej już nie są wśród nas obecni; możliwe że miał być to np dowód religijności Smiley
Zapisane

Maniak jerków i ich zębatych amatorów Smiley
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!