http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 00:22:47

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Sprzątanie łowiska
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Sprzątanie łowiska  (Przeczytany 8013 razy)
wedkarz7

Wiadomości: 46


Wąbrzeźno


« : 22 Kwietnia 2014, 19:03:06 »

Witam.
Wyczytałem gdzieś że wędkujący ma obowiązek posprzątać miejsce łowienia także ze śmieci które już były na łowisku kiedy tam przybył. Czy to prawda i czy obejmuje także aktywnych spinningistów którzy w czasie łowienia zmieniają nawet kilkadziesiąt razy miejsce połowu?
Zapisane

FISHING, EATING & SLEEPING
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #1 : 22 Kwietnia 2014, 19:09:16 »

Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb.
Zwróć szczególną uwagę na III.6.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #2 : 22 Kwietnia 2014, 19:18:48 »

Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb.
Zwróć szczególną uwagę na III.6.

Łu dobrze, ze już nie łowię w Wiśle bo bym musiał 10 km brzegu za każdym razem sprzątać po sobie xD
Zapisane



Fan jerkowania.
wedkarz7

Wiadomości: 46


Wąbrzeźno


« Odpowiedz #3 : 22 Kwietnia 2014, 21:56:58 »

Ten zapis jest troche bez sensu jak na mój gust. Gdyby tego przestrzegać to spędzałbym więcej czasu na sprzątaniu niż na łowieniu. Niech każdy sprząta swoje śmieci a będzie porządek. Albo mi sie wydaje albo łowiący z środków pływających mają tu chyba komfortową sytuacje bo ich to nie dotyczy- przecież jakie śmieci można spotkać na wodzie? Butelki, worki foliowe, puszki po piwie? Wszystkie te rzeczy są znoszone przez fale pod brzegi.
Zapisane

FISHING, EATING & SLEEPING
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #4 : 22 Kwietnia 2014, 22:12:16 »

Albo mi sie wydaje albo łowiący z środków pływających mają tu chyba komfortową sytuacje bo ich to nie dotyczy
Chyba że nie ma gdzie wrzucić przynęty  Grin
Zapisane

BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #5 : 22 Kwietnia 2014, 22:18:11 »

Piękna fota. Taka swojska. Człowiek czuje się jak u siebie, w naturalnym środowisku. U Szwedów to sa nudy, nie ma na czy oka zaczepić Cry Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
wedkarz7

Wiadomości: 46


Wąbrzeźno


« Odpowiedz #6 : 22 Kwietnia 2014, 23:10:37 »

Albo mi sie wydaje albo łowiący z środków pływających mają tu chyba komfortową sytuacje bo ich to nie dotyczy
Chyba że nie ma gdzie wrzucić przynęty  Grin


Tego nie przewidziałem... to chyba dlatego że jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Myślałem że łowiska na których łowiłem są brudne, ale to?! Czy to jest akwen PZW czy oczyszczalnia ścieków? Sam zrobiłeś to zdjęcie?
Zapisane

FISHING, EATING & SLEEPING
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #7 : 23 Kwietnia 2014, 07:08:56 »

Ten zapis jest troche bez sensu jak na mój gust. Gdyby tego przestrzegać to spędzałbym więcej czasu na sprzątaniu niż na łowieniu. Niech każdy sprząta swoje śmieci a będzie porządek. Albo mi sie wydaje albo łowiący z środków pływających mają tu chyba komfortową sytuacje bo ich to nie dotyczy- przecież jakie śmieci można spotkać na wodzie? Butelki, worki foliowe, puszki po piwie? Wszystkie te rzeczy są znoszone przez fale pod brzegi.

Zapis jest całkiem sensowny pod warunkiem, że wszyscy lub zdecydowana większość go przestrzega. Niestety warunek trudny do spełniania w naszym kraju.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #8 : 23 Kwietnia 2014, 08:28:39 »

Cytuj
Tego nie przewidziałem... to chyba dlatego że jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Myślałem że łowiska na których łowiłem są brudne, ale to?! Czy to jest akwen PZW czy oczyszczalnia ścieków? Sam zrobiłeś to zdjęcie?
Tak, tym jeziorem "opiekuje się" pzw Jelenia Góra, nie zawsze jest taki syf na wodzie (zazwyczaj osiada na brzegach) mam więcej podobnych zdjęć ale nawet nie będę Was dołował ; )
Zapisane

wedkarz7

Wiadomości: 46


Wąbrzeźno


« Odpowiedz #9 : 23 Kwietnia 2014, 09:12:39 »

Cytuj
Tego nie przewidziałem... to chyba dlatego że jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Myślałem że łowiska na których łowiłem są brudne, ale to?! Czy to jest akwen PZW czy oczyszczalnia ścieków? Sam zrobiłeś to zdjęcie?
Tak, tym jeziorem "opiekuje się" pzw Jelenia Góra, nie zawsze jest taki syf na wodzie (zazwyczaj osiada na brzegach) mam więcej podobnych zdjęć ale nawet nie będę Was dołował ; )

I znów PZW się postarało...  Beer dla nich.
Zapisane

FISHING, EATING & SLEEPING
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #10 : 23 Kwietnia 2014, 09:18:45 »

Nie PZW a ludzie. Załamujące są takie zdjęcia.
Zapisane



Fan jerkowania.
wedkarz7

Wiadomości: 46


Wąbrzeźno


« Odpowiedz #11 : 23 Kwietnia 2014, 10:04:56 »

No fakt. Ale w sumie wszyscy wędkarze to pzw. Chyba że naśmiecili plażowicze.
Zapisane

FISHING, EATING & SLEEPING
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #12 : 23 Kwietnia 2014, 15:16:53 »

Cytuj
Tego nie przewidziałem... to chyba dlatego że jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Myślałem że łowiska na których łowiłem są brudne, ale to?! Czy to jest akwen PZW czy oczyszczalnia ścieków? Sam zrobiłeś to zdjęcie?
Tak, tym jeziorem "opiekuje się" pzw Jelenia Góra, nie zawsze jest taki syf na wodzie (zazwyczaj osiada na brzegach) mam więcej podobnych zdjęć ale nawet nie będę Was dołował ; )

I znów PZW się postarało...  Beer dla nich.
Nie do końca jest tak jak myślisz. Czarek pisze, że jeziorem "opiekuje się" PZW J.Gora, to fakt. Jednak śmieci, które tam pływają, to skutek kultury mieszkańców całej okolicy. Bywam czasem nad tym zbiornikiem. Nie spotkałem wędkarza z LODÓWKĄ a kilka tam pływa   Cool Laughing . Pływajace w tym zbiorniku smieci, przynosi rzeka. To do rzeki, nadbrzezni mieszkańcy i spacerowicze, wrzucają odpady, np lodówki czy meble. Typowo wedkarskich smieci jest tam może 1-2%
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #13 : 23 Kwietnia 2014, 21:39:20 »

Co do sprzętania, to wczytajcie się dokładnie. Nie dotyczy to spinningistów/castingowców. My nie mamy/nie robimy stanowiska wędkarskiego.
Zapisane

Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #14 : 23 Kwietnia 2014, 21:45:23 »

Bardzo naciągane. Stanowiskiem może być każdy fragment linii brzegowej lub wody z którego dokonujesz połowu.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!