http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 14:48:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Okuma vs baitcaster- wodzik
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Okuma vs baitcaster- wodzik  (Przeczytany 903 razy)
quatro007

Wiadomości: 12


« : 25 Czerwca 2010, 22:40:20 »

Witam wszystkich,
od jakiegoś czasu czytam forum, ale jeszcze nie miałem okazji się wypowiedzieć na żaden temat bo dopiero co zaczynam zabawę z castingiem, więc za dużo bym nie wniósł:P narazie mogę sie uczyć. Mam natomiast pewien problem, jakiś miesiąc temu kupiłem sobie multiplikator vs baitcaster i uczę się uczę, ale nie o to chodzi. Mianowicie chodzi o to, że jak robi mi się broda jeszcze podczas lotu przynęty i jak przynęta nieprzyjemnie szarpnie zestawem to wypada (wysuwa) mi się pierścień wodzika. Pytanie co z tym robić? Reklamować od razu, czy może czasami jednak tak jest. Jakie mogą być konsekwencje takiego zachowania? Bo jak próbuje tak na sucho wyjąć ten element to większych trudności mi to nie sprawia, wystarczy tylko podważyć lekko paznokciem. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Aha i jeszcze takie jedno, mniej mnie irytujące pytanie. Z racji tego, że to pierwszy raz się tym bawię nie wiem jak jest z hamulcem walki, czy wszystko z nim ok, bo dopiero jak dokręcę go dość mocno to są problemy z wysnuwaniem linki, a tak to raczej nie trzeba za dużo się namęczyć, tak jak przy zwykłym kołowrotku.
Zapisane
Sea_Dog

Wiadomości: 47


waszawa


« Odpowiedz #1 : 26 Czerwca 2010, 21:58:32 »

czesto spotykane w okumach. mojej pomogl super glue Wink
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!