Koledzy już po raz ósmy spotykamy się w Nadolu
Bazą będzie Willa Orfa tak już tradycyjnie
Łowimy w piątek i sobotę,niedziela jak zwykle/zakończenie i podsumowanie Spotkania/
Miejsc jest na 46 osób,są 3 łodzie z silnikami w Orfie do dyspozycji uczestników/rezerwacje w wątku proszę/.
Plan wstępny:
18.08/piątek/godz 10.00 rozpoczęcie Spotkania
Łowimy do godz 18.00-18.30 Giełda sprzętu castingowego/kije,multiplikatory,przynęty itp/
19.00-19.30 pokaz prowadzenia przynęt na basenie: Normark Rapala/Robert Taszarek/, Strike Pro/Michał Szewczuk/i Dorado/Robert Kaźmierczak/
Potem ognicho
Pstrągi wędzone na gorąco,kiełbaska,kaszanka z grilla oraz
Dodatkowo parę niespodzianek rybnych
/Grynia pyszności pamietamy
/
19.08/sobota/łowimy od/po śniadaniu lub jak ktoś spać nie może to od świtu/do 18.00
Giełda sprzętu castingowego ok.18.30/piątek/
Potem drugie ognicho-karkówka,kiełbaski,kaszanka i coś tam jeszcze
Niedziela o godz 12.00 zakończenie Spotkania
Każdy z uczestników otrzyma komplet zlotowy/koszulka z czapką/+zestaw startowy/przynęty otrzymane od sponsorów-jerki,woblery/
Oczywiście będą niespodzianki nie tylko za największego szczupaka
Obiady można będzie zamawiać u Pani Marii tak jak zwykle/o pyszności tej kuchni nie piszę bo jest mniam mniam
/
Koszt spotkania-270pln w tym 2 noclegi/od piątku do niedzieli/ ze śniadaniami,komplet zlotowy+zestaw startowy
Na poprzednich Spotkaniach zwyczajowo łowiło się dwie wielkie ryby/powyżej 100/a jak będzie tym razem?
Andrzej mówi że będzie lepiej bo teraz się dzieje na Żarnowcu/co dzwonię to słyszę 117,116,114,110,111,107 i jeszcze parę krótkich ;)90+,nie tylko u Andrzeja Wiznera :)a największą jak do tej pory rybę złowił/o której wiem/mój kolega Marcin B./znany łososiowy trolingowiec/120cm
Termin wpłaty zaliczki-100pln jest do 14.06/każdy ma zagwarantowany komplet zlotowy/reszta do 31.07.
Potrzebne mi będą rozmiary koszulek bo od zeszłego roku co nieco się mogło zmienić
A do tego Żarnowieckiego przyjacielskiego klimatu kaloryfer będzie podgrzewał temperaturę
Kto ma coś ze sprzętu do sprzedania,wymiany,zamiany to niech zabierze co ma,będzie też okazja pomacać sprzęt z najwyższej półki.
Wędki z pracowni Hubrods/Hubert Midera/można obejrzeć,porozmawiać z rodbuilderem na tema blanków itp.
No i oczywiście Varivas i kije Graphitleader z Andrzejem:)/plecionki,kije castingowe i najlepsze nowości itp/
Do tego jeszcze Normark RAPALA/namiot Rapali z nowościami
/
DORADO zaprezentuje nowości/kolory i jerki/-Robert Kaźmierczak
ROBINSON,STRIKE PRO-"big świnki',Bustery-Michał Szewczuk
Patronat medialny-Wędkarski Świat
Patronat wizualny TV TRWAM/Piotr Mirecki/będą Drony filmowały nas w akcji
/dlatego też no wiecie,kamera z ukrycia
/
Będzie się działo już za 3 miesiące
Kto przywiezie własną łódkę to proszę o info w zgłoszeniu.
WAŻNE:ponieważ sporo z Was przyjeżdza wcześniej/jak zwykle
/to bardzo proszę osobiście z Panią Marią rezerwacje wcześniejsze ustalać,polecam juz nawet teraz przed wakacjami bo Willa Orfa pełna jest przez całe wakacje/i nie tylko,teraz też/
Lista/już ruszyła
/:
1.Duży/łódka z gawłem i Andrzejem Wiznerem/całość
2.gawel/j.w/ok
3.Andrzej Wizner/j.w/
4.Bob/łódka z Marcinem/
5.Marcin/j.w/
6.Pomuchel/Adaś,łódka z Grzesiem/
7.Grześ/j.w/
8.Gryniu/własna łódka z Jurkiem/
9.Hubert/j.w/wpłata na miejscu
10.Andrzej Mastalerz/znany twórca najlepszych blach na morskie trocie,łódka z Heniem/
11.Heniu/j.w/
12.Endriu/krążownik wraz z ekipą-Rafał+dziewczyny/wpłata na miejscu
13.Ania/j.w/wpłata na miejscu
14.Kazik/łódka z Marafem/
15.Maraf/j.w/
16.Tad85/łódka Orfa,z kol./
17.sokol695/łódka Orfa,z kol./
18.tomwes/łodka Orfa z sokol695/
19.Arek Stawiarski/łódka własna z kol./
20.Novis/własny ponton z Mottle/
21.Mottle/j.w/wpłata na miejscu
22.Król/własny ponton/
23.Brig/łódka z adskim/
24.Czirs/łódka z Rothenem/
25.Rothen/j.w/
26.Pablo/łódka z Maniek1972/
27.Maniek1972/j.w/
28.Czarny/łódka z Łukasz D./
29.Łukasz Doering/j.w/
30.Sucks One/łponton z Okonoko/
31.Okonoko/j.w/
32.żona Arka Stawiarskiego/j.w/
33.adski/łódka z Brigiem/
34.Gadda/ponton z Markiem Szymańskim/
35.Buri/łódka Orfa z kol./
36.Żbiku/j.w/
37.Jasiek,syn Pomuchela/łódka Adama/wpłata na miejscu
38.Krzysiek Gżybek
39.Jurek/łódka z Gryniem/
40.Robert Taszarek /Normark Rapala,łodka ze Spin1/
41.Marek Szymański/Wędkarski Świat,własny ponton/
42.Spin1/łódka z Robertem Taszarkiem/wpłata na miejscu
43.pikeft/łódka zamówiona z kolgą/
44.Piotr Stolarski/łodka j.w/
45.KrzyObr/łódka z pikeft/
46.radanet/łódka zamówiona/
47.kol.radanet/j.w/
48.Michał Szewczuk/Robinson,Strike Pro/ponton z Markiem Szymańskim/
49.Słowik/łódka z Rothenem/
KONKURS rzutowy UL castem:
Uczestnicy-
1.sokol695
2.sucks one
3.Endriu
4.Rothen
5.Buri
6.Okonoko