http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 00:11:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1226688 razy)
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #2625 : 15 Listopada 2007, 18:40:42 »

Jeszcze widoczek z rana ok
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2626 : 15 Listopada 2007, 18:52:56 »

 Pablos ja takie widoki zobaczę w sobotę  ok ok. Laughing
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #2627 : 15 Listopada 2007, 18:58:16 »

Pablos ja takie widoki zobaczę w sobotę  ok ok. Laughing
Oby tylko lepiej rybki współpracowały! Powodzenia i połamania Laughing Fishing Fishing Fishing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2628 : 15 Listopada 2007, 19:04:47 »

 Zerknąłem na pogodę - od dziś ciśnienie stałe do soboty włącznie ,około 1000hPa ,wiatr południowy i południowo-zachodni do 2 m\s ,słońca zero (na tym jeziorku to super) .Jeszcze jeden czynnik pozostał - wędkarskie szczęście  Laughing Laughing Fishing
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2629 : 16 Listopada 2007, 11:04:22 »

Wybiera sie ktos z okolic Poznania na jutrzejsze zawody na Nienawiszczu??  Ma byc około 60 ludzi, szczuble,tęczaki sandacze
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2630 : 16 Listopada 2007, 17:33:36 »

Cholera jasna... Miałem iśc na RYBY jutro ale na jeziorze jest kra !!! Cieniutka ale nie da się łowic  :- Cry Angry
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2631 : 16 Listopada 2007, 20:22:13 »

Ja jutro próbuje z Adasiem, mam nadzieje że nie zetnie nam wody. Będziemy szukać szczupłych na wolno prowadzoną dużą gume.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Pokora

Wiadomości: 118

Gniezno


« Odpowiedz #2632 : 16 Listopada 2007, 21:11:08 »

My dzisiaj z Bartkiem to samo jedziemy na stawy lód(5 km), mówimy na jezior(15km) i tam lód w końcu poszliśmy na jeziorko 200 m od miejsca gdzie mieszkamy. Tylko tam ryb nie ma i po pół godzinie wróciliśmy do domu Tongue
Zapisane

Pozdrawiam Pokora
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #2633 : 17 Listopada 2007, 08:20:16 »

Wczoraj wykorzystujac zaległy urlop wybrałem sie na listopadowe sandacze. Niestety wilki nie chciały współpracować. Do godziny 14 z uporem maniaka szukaliśmy ich na róznych głębokosciach ( nawet 14 m ). Potem popłyneliśmy   w okolice zgrupowania łodzi gdzie łowili miejscowi na żywca. I dopiero tam na płytszych blatach 6-8 m połowilismy szczupaków w przedziałe od 44-59 cm i  nie wspomnę o pourywanych ogonkach . Krótko mówiąc coś sie działo Wink Wink I jeszcze jedno 4 kije z żywcem na tym jeziorku to normalka-  Angry Angry Angry te oszołomy niczym sie nie przejmują. Pozdrawiam
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2634 : 18 Listopada 2007, 09:18:02 »

Dziś spacerując z psem, byłem świadkiem obrazu "POLSKIEGO" wędkarza. A mianowicie, na cypelku jeziorka siedzi trzech młodych ludzi, każdy ma po dwa kije ustawione jak zasieki na konie. Ich spławiki, a raczej trafniej było by powiedzieć bojki sygnalizacyjne widać z ponad 500 m. Żywiec, no cóż im mniejszy tym lepszy ( bo wszystko weźmie Undecided ) Teraz kwintesencja całego zajścia. Wracałem już, gdy zobaczyłem pewne poruszenie. Jeden z nich trzyma nerwowo wędkę w ręku, drugi trzyma podbierak, trzeci przypala wszystkim papierosy. Stałem tak już chyba z 5min i zastanawiałem sie czemu nie tnie tylko jeszcze pomaga rybie wybierać żyłkę. Przecież nawet 40cm szczupak zaraz po braniu ma już takiego maleńkiego żywczyka w przełyku. Ale ten czeka dalej. Dopiero po jakiś 10 min zaczyna wybierać żyłkę, chwila napięcia ... tnie tak jakby ciął co najmniej halibuta z 200m głębiny. Pudło, okazuje sie że jego BOJA była 3 m od brzegu, ze złości zacina raz jeszcze uderzając spławikiem w kij. Słowa jakie później usłyszałem, nie nadają sie do zacytowania na portalu. Dość żeby powiedzieć, iż człowiek ten zachowywał sie tak jakby od tej rybki ( tak rybki, bo zapewne ten szczupak nawet wymiaru nie miał ) zależało jego życie. Klął tak na cały głos kilka minut.
Uśmiechnąłem sie pod nosem i ruszyłem w stronę domu. Ale to nie uśmiech szczęścia, raczej smutek, że ludzie cały czas traktują wędkowanie jak sklep rybny.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2635 : 18 Listopada 2007, 11:08:27 »

No to faktycznie jakaś pardodia  Roll Eyes
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #2636 : 18 Listopada 2007, 11:18:18 »

Tom Cast  spoko - przecież teraz już wszystkim bedzie żyło się lepiej  ok
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2637 : 18 Listopada 2007, 13:15:15 »

 TomCast ,niestety tacy "wędkarze" jeszcze istnieją Angry Angry .
Wczoraj nie chciały szczupaki współpracowac i dopiero po 5-ciu godzinach bezowocnego biczowania wody coś się ruszyło  Fishing.Efekt dwa szczupłe 52 i 51,5 cm Laughing.Przynęta - twister motor oil z dwoma ogonami (tzw. potrki).
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2638 : 18 Listopada 2007, 13:23:34 »

My dziś byliśmy z JJ, Ssamer-em i Adamem nad wodą. Jak to w miłym gronie więcej gadania niż łowienia, ale udało mi sie trafić na wahadełko jednego szczurka  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2639 : 18 Listopada 2007, 13:24:17 »

Łowie bezzadziorowo, to nawet nie wyciągałem go z wody Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Strony: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!