http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
14 Maja 2024, 17:30:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  A co obok wędkarstwa?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 15 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: A co obok wędkarstwa?  (Przeczytany 39340 razy)
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« : 07 Marca 2007, 20:30:25 »

Jestem ciekawy, czy wędkarstwo (oczywiście castingowe  Grin) wypełnia cały Wasz wolny czas, czy dzielicie go także z innymi pasjami? Jeżeli tak to jakimi?
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #1 : 07 Marca 2007, 21:12:22 »

Ja wypełniam go zazwyczaj siedzeniem przed kompem. Lubię poznawać i uczyć się czegoś, co brzydko zwykle nazywa się hackingiem. Zwykle testuję to na @Michumm'ie Laughing ok 
Kiedyś bardzo chętnie i często jeździłem na narty, teraz przez studia i brak funduszy rzadziej. Poza tym jest jeszcze kilka rzeczy, które jednak zajmują mniej czasu w moim życiu.

PS. Moim zdaniem świetny wątek, który pozwoli nam poznać się z innej strony Wink Pozdrawiam
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #2 : 07 Marca 2007, 21:22:50 »

Oczywiście fotografia, lenistwo. Podroze i wycieczki w rozne jeszcze mi nieznane miejsca, w których moge spotkać mase ciekawych ludzi, nie omieszkam rowniez integrowac sie z ludzmi Beer i robienie rożnych głupich rzeczy (patrz avatar). Kiedyś grałem w piłkę nożna, teraz jej niecierpie, a na jej miejsce wspoczył tenis stołowy, ktory nota bene bardzo dobrze mi wychodzi, na jakies zawody wojewodzkie sie nawet jeździło.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #3 : 07 Marca 2007, 21:28:42 »

Moją drugą pasją są góry , nasze Polskie Tatry  ok niezależnie od pory roku .
Potrafię od świtu do wieczora maszerować i wspinać się  Cool
Zapisane

Siemka
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #4 : 07 Marca 2007, 21:47:23 »

(...)na jakies zawody wojewodzkie sie nawet jeździło.

Ha, kiedys jeżdziłem na zawody w siatkówkę! Grałem dużo, nawet byłem w drużynie na 2 miejscu na Zdolnym Śląsku Grin Motylem byłem, ale utyłem i takie życie ok Teraz tylko machanie Fishing Fishing
Zapisane
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #5 : 07 Marca 2007, 22:11:44 »

Witam

No cóż obok wędkowania. Wyczynowo uprawiam wspinaczkę (skały, Tatry i Alpy) i uprawiam rajdy terenowe na orientację (z odcinkami specjalnymi) ostatnio wciągnąłem rajd na orientację 50km w ciągu 15 godzin. W czerwcu mam na celowniku rajd na 100km non stop w paśmie Beskidu Wyspowego (sumaryczne podejścia około 4000m).

pozdrawiam Maciek

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #6 : 07 Marca 2007, 22:12:57 »

No i jeszcze jedno foto ze wspinanka.

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #7 : 07 Marca 2007, 22:24:29 »

Wędkarstwo... w postaci znanej Ogółowi tu dysputujacemu, to jedynie znikoma część... ... przyjemna, wciągająca, acz... dolna ruchoma szpula, na baaaardo tradycyjnym, jak piszecie w postach, "kręciołku", nawet z lat 20-30-tych ... ubiegłego stulecia...  zaprzata mą głowę zdecydowanie od dłuższego juz czasu. Lecz jest jeszcze inna miłość, inna pasja....



[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #8 : 07 Marca 2007, 22:40:00 »

dla mnie wędkowanie to ostatnio jedyne hobby. po przyjeździe do Irlandii zakończyłem dość długą przygodę ze wspinaniem ( głownie tatry ) maciek  Beer z taternickim  Grin. na inne po prostu nie starcza czasu  Sad
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #9 : 07 Marca 2007, 22:42:37 »

Kurcze Darek fajna ta Twoja "WueFeMka" Grin , tylko jkaby wydech inny Laughing. Taki motocykl, to wspaniała pasja, gratuluje ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #10 : 07 Marca 2007, 22:45:12 »

Kurcze Darek fajna ta Twoja "WueFeMka" Grin , tylko jkaby wydech inny Laughing. Taki motocykl, to wspaniała pasja, gratuluje ok

...dzięki, to tylko Kawa...ki Zephyr 750, ale może i do WFMki podobny... choć nie ten silnik, nie ta moc, nie ta przyjemność...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #11 : 07 Marca 2007, 22:49:50 »

Mój syn tez chce sobie sprawić takie Kawałsuki ja troche się boję, u niego wazna jest tylko speed Embarrassed
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #12 : 07 Marca 2007, 22:55:02 »

Mój syn tez chce sobie sprawić takie Kawałsuki ja troche się boję, u niego wazna jest tylko speed Embarrassed

..ja juz jestem w ... szacownym wieku, więc "szlifierka" mnie nie interesuje... bawi mnie wiatr we włosach... pod kaskiem... i przyjemność przemieszczania się tym sposobem... stoppie i jazda na tylnym kole, choć można na nim... mnie nie interesuje...
Zapisane
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #13 : 07 Marca 2007, 23:01:48 »

Mój syn tez chce sobie sprawić takie Kawałsuki ja troche się boję, u niego wazna jest tylko speed Embarrassed

Mój tato też się bał, bo wiadomo.. młodość, brawura itp... Kupił mi Simsona. Mimo tego, jak mogłem to jeździłem WSKami, potem MZ 151cm3 itp itd... I co ważne chyba.. Na tych "obcych" motorach szalałem bardziej niż na swoim! Dlatego może nie od razu radzę "szalone kobyły", ale lepiej nie ograniczać za bardzo... Bardzo brzydko mówiąc jak się trzyma psa na zbyt krótkiej smyczy to jak on się urwie to potem ciężko, żeby wrócił... @Jaca bez urazy, to akurat mówię tylko i wyłącznie z własnego doświadczenia. Hobby to ważna sprawa i chyba do końca życia będę sobie powtarzał "pamiętaj co sam robiłeś" Troska to jedno, a klatka coś innego.


......Oj chyba na zbyt poważne tematy zeszła ta dyskusja Cheesy

Pozdrawiam Beer
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #14 : 07 Marca 2007, 23:06:41 »

#burgandowy, czy to oznacza, że @Jaca ma kupic Synowi, czy nie? Czy ma mu zafundować 1000cm3 na począek, czy jedynie 50? Ale, w jakim sensie, że kto i w jaki sposób? Sorry, ale mój... najstarszy na tym forum umysł, nie chwycił sedna twego przesłania....  ok ok ok
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 15 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!