http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 22:58:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  F1
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 8 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: F1  (Przeczytany 21357 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« : 07 Czerwca 2008, 22:33:39 »

Czy są u nas n a forum fani F1 ? Jutro kolejny wyścig a do tego Robert rusza z pierwszej lini.  ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #1 : 07 Czerwca 2008, 22:38:43 »

Zamki są  są czytałem już wiadomości  ok chyba będziemy mieli nowego mistrza świata.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2 : 07 Czerwca 2008, 22:45:06 »

Cytat: wełpa
Zamki są  są czytałem już wiadomości  ok chyba będziemy mieli nowego mistrza świata.pozdro wełpa.

 Z tym mistrzem to tak  chyba trzeba będzie poczekać do następnego sezonu.  Huh Ale w sporcie różnie bywa dlatego nadzieję mam i teraz  ok Najważniejsze jest to, że wszedł na jakiś poziom i go utrzymuje. Cieszyłbym się nawet gdyby był 5-6 ale pod warunkiem, ze regularnie. To czego dokonuje teraz to przedewszystkim dzięki jego umiejętnościom resztę trzeba jeszcze wyciągnąć z bolidu.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #3 : 07 Czerwca 2008, 22:47:08 »

Chłopaki (tak wiem gdzie są chłopaki) ścigają sie w kółko. Prawie jak nascar... skreca w lewo, skręca w prawo, skręca w lewo, ciekawe co się teraz stanie... Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

NUDA Smiley
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




siudak

Wiadomości: 76


Gdynia

tylko woblerki


« Odpowiedz #4 : 07 Czerwca 2008, 22:49:26 »

ja juz  Beer mam w lodówce i szczerze mniej mnie interesuje  drugie wydarzenie wieczoru  te o 20:45.
Zapisane

Pozdrawiam
siudak
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #5 : 08 Czerwca 2008, 00:02:21 »

Generalnie trzymam kciuki za Kubicę, ale jakimś strasznym fanem F1 nie jestem. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem wyścig w całości  Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #6 : 08 Czerwca 2008, 01:34:32 »

Tia, faktycznie ściganie w kółko wydaje się nudne. Ale tylko wydaje, wbrew pozorom tam wiele się dzieje, trzeba tylko umieć to wyłapać.
Dziś główne wydarzenie to wyścig, a dopiero potem mecz.
Zapisane

Pozdrawiam
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #7 : 08 Czerwca 2008, 09:58:31 »

Cytat: Michumm
Chłopaki (tak wiem gdzie są chłopaki) ścigają sie w kółko. Prawie jak nascar... skreca w lewo, skręca w prawo, skręca w lewo, ciekawe co się teraz stanie... Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

NUDA Smiley

 Z tego co wiem to nascar skręca tylko w lewo. Laughing Laughing No i sadzą ile fabryka dała.  Tongue Owszem kraksy są widowiskowe ale  faktycznie poza tym nuda. Tongue
W F1 wygląda to sporo inaczej. Przede wszystkim tory po których jeżdżą. Za każdym razem inny, wymagający innych ustawień bolidu jak i strategi obsługi  czyli tankowanie, zmiana opon, ustawienia aerodynamiki.  Można powieziec, że nic sie nię powtarza z poprzedniego sezonu. No i kierowcy i ich doświadczenie praktycznie na każdy nowy sezon dostają inny bolid wciąż unowocześniany a tak jak w tym roku okrojona pomoc ze strony elektroniki. Dopiero teraz widać kto ma w sobie to coś co predysponuje do ścigania. W pierwszych wyścigach widać było wyraźnie jak "najlepszym" raptem przestało wychodzić bo zabrakło kontroli trakcji  Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #8 : 08 Czerwca 2008, 19:10:29 »

Noooo i poszliii Robert utrzymał II miejsce na starcie !!  ok Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #9 : 08 Czerwca 2008, 19:13:09 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 17:35:18 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #10 : 08 Czerwca 2008, 19:36:01 »

No to Hamilton nie popisał się.  Tongue Szkoda, że pogrzebał i Raikonena.  Undecided
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #11 : 08 Czerwca 2008, 19:37:06 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 17:35:35 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #12 : 08 Czerwca 2008, 19:38:31 »

Cytat: @Perch@
...ale dobrze że w Kubice nei wjechał    Smiley

 No szczęśćia w tym wszystkim było co nie miara. I Hamilton i Rosberg go ominęli.  ok ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #13 : 08 Czerwca 2008, 19:40:17 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 17:35:48 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #14 : 08 Czerwca 2008, 19:41:51 »

Kusicie mnie. Zaraz wstanę i włączę TV... Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Strony: [1] 2 3 ... 8 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!