http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 20:58:56

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  kto z forumowych kolegów........?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: kto z forumowych kolegów........?  (Przeczytany 7690 razy)
Madziorek1313

Wiadomości: 105


lubelskie


« Odpowiedz #15 : 27 Stycznia 2008, 22:45:29 »

hmmm Kto z forumowych kolegów....?  Huh

poza klikaniem w klawaturę w pracy  Wink to siłownia, ostatnio trochę rzadziej z racji na nadgodziny w pracy oraz coś z innego gatunku czyli granie w remika  Wink
Zapisane
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #16 : 27 Stycznia 2008, 23:02:53 »

Ja podobnie jak kleniarz lubie pograć w bilard (głównie "nine ball", kilka razy w tyg.), pokera lubię ale grywam rzadko, raczej towarzysko.
Chodziłem systematycznie do siłowni i na basen, ale po zwichnięciu barku muszę sobie odpuścić na dość długo. Kiedyś grałem dużo w koszykówkę, teraz nie ma czasu.

 ok
W takim wypadku mam nadzieję że uda nam się kiedyś rozegrać kilka partyjek  Laughing Co do pokerka to może wezmę żetony na zlocik i urządzimy mały turek co ?  ok  Laughing

hmmm Kto z forumowych kolegów....?  Huh

poza klikaniem w klawaturę w pracy  Wink to siłownia, ostatnio trochę rzadziej z racji na nadgodziny w pracy oraz coś z innego gatunku czyli granie w remika  Wink

Poprostu dyskryminacja płci pięknej ?  Cheesy  Grin  Grin  Grin
Zapisane

Pozdro
kleniarz
-PYTOON-

Wiadomości: 473


Dąbie


« Odpowiedz #17 : 27 Stycznia 2008, 23:18:27 »

Witam,

Przyznaję, iż będę musiał się poprawić...i pamiętać o Paniach na naszym forum. Czy koleżanka jedzie na najbliższy zlot?

Pozdrawiam,

Krzysiek (-PYTOON-)
Zapisane
Madziorek1313

Wiadomości: 105


lubelskie


« Odpowiedz #18 : 28 Stycznia 2008, 23:30:38 »

Witam,

Przyznaję, iż będę musiał się poprawić...i pamiętać o Paniach na naszym forum. Czy koleżanka jedzie na najbliższy zlot?

Pozdrawiam,

Krzysiek (-PYTOON-)

Praca mi na to nie pozwoli, a jako nowy pracownik mogę narazie pomarzyć o wolnym, ale kto wie może kiedyś na jakiś zlot się załapie jak mi zapał nie minie  Wink
Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #19 : 28 Stycznia 2008, 23:41:17 »

A ja żadnych sportów,,,,,,,i brzuchol mi rośnie.

Kurdę !

Wiosną, latem i jesienią lubię motorem powariować, zimą (jak jest śnieg,,,kurde  Embarrassed) to snowboard....

No i non stop z psem na spacery chodzę  Wink
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #20 : 01 Lutego 2008, 23:49:40 »

Ze sportu to jedynie Eurosport pilotem na ekranie Tongue. A na poważnie to codziennie 10 -12 km biegu z psem rasy Malamute alaskan.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
szefo

Wiadomości: 152


chicago


« Odpowiedz #21 : 02 Lutego 2008, 09:26:57 »

Silownia, regularnie juz od 3 lat. Besenik okazjonalnie. W sezonie motocykl sportowy 600cm3, wielka pasja.
I do tego moze nie brzmi jak sport ale gram na tubie w orkiestrze, i powiem ze mozna dostac zadyszki  Tongue
Zapisane
artask

Wiadomości: 70


Poznań


« Odpowiedz #22 : 08 Lutego 2008, 15:02:12 »

Ja zakochałem się w nartach  Laughing Właśnie jestem po kilkudniowym urlopie w górach. Wybór padł na karpacz i dzięki Bogu że Harrahov jest ok 40 km dalej bo bym co najwyżej pojeździł tyłkiem po trawie. Niestety na raz pełnego sprzętu nie kupie bo cyfra zbyt wysoka ale jak się uda to na przyszły sezon zaopatrzę sie w nowe "maszynki" do śmigania.  Grin
Zapisane
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #23 : 08 Lutego 2008, 15:39:19 »

Ja uprawiam halową piłkę nożną i jazdę na rowerze a teraz długie spacery z małą Patrycją Smiley
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #24 : 08 Lutego 2008, 18:26:22 »

Ja zakochałem się w nartach  Laughing Właśnie jestem po kilkudniowym urlopie w górach. Wybór padł na karpacz i dzięki Bogu że Harrahov jest ok 40 km dalej bo bym co najwyżej pojeździł tyłkiem po trawie. Niestety na raz pełnego sprzętu nie kupie bo cyfra zbyt wysoka ale jak się uda to na przyszły sezon zaopatrzę sie w nowe "maszynki" do śmigania.  Grin

Narty to piękna sprawa  ok  Laughing Niestety ja w tym sezonie nie pojeżdżę już prawdopodobnie bo na śnieg się nie zanosi Undecided No ale z drugiej strony  Fishing  Fishing  Fishing  Fishing rzeczki nie skute lodem  ok  Laughing
Zapisane

Pozdro
kleniarz
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!