http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 02:49:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zmiana dostawcy.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zmiana dostawcy.  (Przeczytany 8447 razy)
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #15 : 28 Listopada 2008, 17:16:36 »

U mnie w domu jest livebox, 512kb chyba. Nie ma jakiś problemów. Do przeglądania stron wystarcza. Przy 2-3komputerach net się mocno nie "muli". Jesli chodzi o ściąganie filmów, to nie wiem jak jest - w akademiku mam neta 10Mb i tam ściągam Laughing
Zapisane

Surfcasting
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #16 : 28 Listopada 2008, 17:56:45 »

No i wszystko przemawia za neo. UPC niedostępny, Toya, niedostępny, iPlus niedostepny jestem w erze  kablówki na mojej dzielnicy brak ale i tak bym nie wział bo to to samo co radio ale kablem więc dlaczego mam płacić pośrednikowi który kupuje od tepsy dzieli na kawałki i rżnie marżę aż w tyłku strzyka.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #17 : 08 Grudnia 2008, 19:48:52 »

No i przyszło ustrojstwo zwane modem. Tylko, że po rozpakowaniu okazało się, ze modem jest/był używany. Czy tak może być. ? Czy to urządzenie nie powinno byc nowe. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #18 : 08 Grudnia 2008, 19:51:18 »

Nie musi być nowe. Dostajesz to tylko na dwa lata, potem musisz oddać. Pewnie dostałeś taki z przebiegiem.
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #19 : 08 Grudnia 2008, 19:53:47 »

Cytat: Buri
Nie musi być nowe. Dostajesz to tylko na dwa lata, potem musisz oddać. Pewnie dostałeś taki z przebiegiem.

Dzięki Bartek. No to jutro spróbujemy się zainstalować. Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #20 : 08 Grudnia 2008, 20:23:54 »

Nie musi być nowe. Dostajesz to tylko na dwa lata, potem musisz oddać. Pewnie dostałeś taki z przebiegiem.
Bartek,raczej bym się z tym stwierdzeniem nie zgodził z tego względu,że po upływie pierwszej umowy (2 lata) w przypadku braku pisemnej rezygnacji przez abonenta umowa jest automatycznie przedłużana na czas nieokreślony.
Według mnie modem powinien być nowy bo  opcjonalnie może być używany dużo dłużej niż 2 lata.Z tym że w przypadku uszkodzenia TP bez problemu powinna wymienić modem na nowy.
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #21 : 08 Grudnia 2008, 20:46:43 »

Swego czasu miałem liveboxa - i był mi on wypożyczony, co miesiąc płaciłem za niego 10pln dzierżawy. Przy rozwiązywaniu umowy - odniosłem prawie całość do punktu i okazło się , że nie ma jednego kabelka (USB), no i mi go nie przyjęli.

Szybcikiem na mieście kupiłem kabelek - i wtedy oddałem.

Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #22 : 08 Grudnia 2008, 20:48:12 »

Jest tak jak mówi @mynia. Livebox jest wypożyczany, ale racją jest, że niezależnie od długości umowy. Jeśli będzie automatycznie przedłużana, i tak dalej będziesz płacił za liveboxa.
Zapisane

pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #23 : 08 Grudnia 2008, 20:56:46 »

Jest tak jak mówi @mynia. Livebox jest wypożyczany, ale racją jest, że niezależnie od długości umowy. Jeśli będzie automatycznie przedłużana, i tak dalej będziesz płacił za liveboxa.
Zgadza się,płacę co miesiąc  Tongue
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #24 : 08 Grudnia 2008, 20:58:44 »

U mnie w umówie nic nie ma o płaceniu ale ja mam samą neostradę.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #25 : 08 Grudnia 2008, 21:08:16 »

Zbyniu, jeśli masz LIVEBOXA - to sprawdź czy nie masz aneksu do umowy na jego wypożyczenie.

Chyba, że czasy się zmieniły i tera dają go za free.,,,, w co wątpię.  Wink
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #26 : 08 Grudnia 2008, 21:15:38 »

Zamki,ale nie wiem czy wziąłeś Liveboxa czy zwykły modem przewodowy  Roll Eyes jeżeli Livebox to powinieneś być poinformowany przez TP że koszt wypożyczenia modemu wynosi 10 zł. miesięcznie.Chyba że załapałeś się na jakąś promocję,ale wątpię gdyż promocjami objęte są pakiety Neostrady a za modem co miesiąc płaci się koszt wypożyczenia,gdyż jest on własnością TP i jak pisze mynia wszystko co jest w zestawie będziesz kiedyś musiał oddać  Tongue
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #27 : 08 Grudnia 2008, 21:16:52 »

No napisałem, że mam samą neostradę. Ale na wszelki wypadek przejżałem umowę i nic tam nie ma o płaceniu za modem.
Abonament 64 zł za 1 Mb a  do tej pory płaciłem 69 za 256 kb czyż to nie jest zdzierstwo. ? Czterokrotnie drożej jasna cholera. Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #28 : 08 Grudnia 2008, 21:19:44 »

To jak zwykły modem to ok 10zł miesięcznie za liveboxa to... Dużo lepiej kupić modem z routerem i mieć dobry net bezprzewodowy nić p...lić się z tym liveboxem (sprawdzone na sobie Angry ) ok
Edit: a parę postów wyżej zachwalałem liveboxa Grin Beer Roll Eyes
Zapisane

Surfcasting
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #29 : 08 Grudnia 2008, 21:29:49 »

Jakis tam ruter mam jutro będę kombinował, zeby wszystko na WiFi smigało.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!