http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 01:30:33

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zmiana dostawcy.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zmiana dostawcy.  (Przeczytany 8452 razy)
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #30 : 08 Grudnia 2008, 21:30:41 »

wujek,ostatnio też miałem trochę problemów z Liveboxem,brak połączenia  Huh musiałem odinstalować wszystko co z tym związane i zainstalować wszystko od nowa  Tongue pomaga,tylko qrwica bierze  Tongue ale zdarza się to bardzo rzadko.
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #31 : 08 Grudnia 2008, 21:32:12 »

Wujek dobrze prawi,,,ja też narzekałem na LIVEBOXA. Shit jakich mało,,,zwiechy mi non stoper walił.
Szwagier z miesiąc temu wziął NEO (bo u niego na wsi nie ma nic innego) i kazałem kupić mu taki modemik.

I powiem, że lepszego chyba za tę kasę nie ma (w 2007r zajął I-wsze miejsce w PC WORLD'zie - czy gdzieś), idealnie sieje po całym domku jednorodzinnym wraz z podwórkiem z odległości 20m.

Naprawdę polecam!
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #32 : 08 Grudnia 2008, 21:42:37 »

Jakiś model tej firmy jest u mojej dziewczynie w domu. Na każdym piętrze jest net (3piętra) i w domu obok też. Na liveboxie u mnie w domu (mieszkanie 80m2 potrafił się zgubić zasięg czasami  Shocked  A przy stosowania tego adaptera WiFi na USB to lepiej kabel ciągać za sobą Laughing Laughing Laughing ponieważ w drugim pokoju już neta nie było (komp stacjonarny) Undecided
Zapisane

Surfcasting
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #33 : 08 Grudnia 2008, 22:09:08 »

własnie nasmarowałem schemat ,,,,,specjalnie dla Zbynia.

L- livebox
M - ja

w przedstawionej scence niestety nie miałem łączności  z LIVEBOXEM......dobre co nie ?  Grin
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #34 : 08 Grudnia 2008, 22:56:33 »

Rozmawiałem z AndRe który zna sie na tym. Cos mi wspominał o jakimś dobrym routerze. ok Jutro ma zajrzeć na kawkę to podłączymy neo. ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #35 : 11 Grudnia 2008, 16:54:03 »

Miło jest sobie śmigać w necie bez zwiech.  Laughing Laughing teraz jeszcze zmiana konta pocztowego i będzie cacy. interia zatrzymała sie juz całkiem na amen.  Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #36 : 11 Grudnia 2008, 17:01:48 »

Zamki ,napisz na co się wreszcie zdecydowałeś  ok
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #37 : 11 Grudnia 2008, 17:04:37 »

Zamki ,napisz na co się wreszcie zdecydowałeś  ok
Pozdrawiam.Paweł

 
Po kolejnej nerwówce związanej z przerwa w dostawie netu wkurzyłem sie i zmieniam dostawcę.
Jakie macie dobre i złe doświadczenia z neostradą. ? Jest teraz jakas kolejna promocja w której dorzucaja drukarkę lub głosniki i niewygórowany abonament bodajże 64 zł za 1Mb/s Do tej pory korzystałem z radiówki ale ostatnimi czasy jest tylko coraz gorzej z przesyłem.
Mam kamerkę i chciałbym od czasu do czasu wrzucic jakis filmik ale przy 256 kb/s jest to nierealne dlatego zmiana na neo

 neo promocja

I tak też się stało.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #38 : 11 Grudnia 2008, 17:06:59 »

No to życzę bezproblemowego użytkowania  ok
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!