http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 21:57:59

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Ostatnie wiadomości
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10

 51 
 : 08 Kwietnia 2023, 14:57:59 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez PatLove
Kolega od Scorpiona wystawił go tez na JB i temat zniknął bo bardzo szybko ktoś zauważył, ze giełda koleżeńska nie służy do wystawiania multików za 1300 zł, kupionych jako kpl za 500 zł…

 52 
 : 07 Kwietnia 2023, 21:57:54 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez virtusan
Każdy chciałby sprzedać jak najdrożej ale sprzedaży rzeczy używanych prawdę jest taka, ze ceny weryfikuje rynek i kupujący. Dla mnie taki multik to jest max 300-350pln i to pod warunkiem, ze nie wymaga serwisu.

Z używanym multikiem (a niekiedy i z nowym) - jest jak z samochodem - czasami trzeba zrobić przegląd  Grin Grin Grin Ja w sumie chyba nie mam już żadnego nowego (w rozumieniu "od nowości") multika - wszystkie poszły do ludzi. Czasami trafi się jakieś okazje, to trzeba kupić, żeby spełniać marzenia...

A za takiego Scorpiona (w dobrym stanie, z pudłem, papierami etc.) - spokojnie można wyłożyć i 5 stówek - tylko źródło musi być pewne. Ostatnie wypusty prawdziwych japońskich maszynek są nie do zdarcia...

 53 
 : 07 Kwietnia 2023, 16:00:02 
Zaczęty przez Novis - Nowe: wysłane przez virtusan
bez względu na wyznanie - spokoju w te kilka dni... bez biegania, szaleństw i wariactwa. czasu na rybki i na kielonka  Beer Beer Beer najlepszego Panie i Panowie  Grin Grin Grin

 54 
 : 07 Kwietnia 2023, 13:43:07 
Zaczęty przez Novis - Nowe: wysłane przez Novis
Drodzy przyjaciele i koledzy

Chciałbym Wam wszystkim życzyć Spokojnych, Zdrowych i Rodzinnych Świąt wielkanocnych. I może odrobiny czasu na wyskok na rybki. Życzyłbym Wam i również sobie aby nasze forum się odrodziło. Ale to zależy od Nas. Piszmy częściej, wstawiajmy posty, opisy, zapytania itp. Do zobaczenia nad wodą!

 55 
 : 06 Kwietnia 2023, 18:46:38 
Zaczęty przez gawel - Nowe: wysłane przez BOB
Krzysiek, bo nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Czyli musisz sobie zorganizować jakąś inną opcję spotkania Cool

 56 
 : 06 Kwietnia 2023, 13:05:16 
Zaczęty przez gawel - Nowe: wysłane przez krzysiek gżybek
Piotrek z Marafem nie tylko z nim też bym się spotkał ale ja nie będe

 57 
 : 06 Kwietnia 2023, 09:46:27 
Zaczęty przez gawel - Nowe: wysłane przez Novis
Przemo, my chyba będziemy dłużej, także nie wiem czy Robertowi pasi. A z Marcinem chętnie bym się spotkał. Beer

 58 
 : 05 Kwietnia 2023, 17:28:27 
Zaczęty przez gawel - Nowe: wysłane przez gawel
Jak namówię Marafa to przyjedziemy, tylko Paweł wiesz że ja głownie pracuję sobota/niedziela i na wyłączeniach, ale na dzisiaj nic się nie dzieje.
Ok. Tylko prosiłbym o wcześniejsze info tak do końca kwietnia ok

 59 
 : 05 Kwietnia 2023, 15:54:46 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez PatLove
Ten Scorpion ponoć się sprzedał.
Kupiłem praktycznie nową Tatule Tactical 100XSL (generalnie z grubsza to samo, co Type R, tylko w innej szacie graficznej). Zobaczę jak będzie współpracować i najwyżej dokupię lekką szpulę.

 60 
 : 05 Kwietnia 2023, 09:01:27 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez Kiersnowski Artur
Jak napisałeś wszystko weryfikuje rynek ale ;-). Są niektórzy sprzedający od których warto za używany dać cenę zbliżoną do nowego, bo młynek wychuchany, wypieszczony i niewiele używany.

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!