http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 00:27:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Ostatnie wiadomości
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10

 61 
 : 05 Kwietnia 2023, 08:14:59 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez PatLove
Każdy chciałby sprzedać jak najdrożej ale sprzedaży rzeczy używanych prawdę jest taka, ze ceny weryfikuje rynek i kupujący. Dla mnie taki multik to jest max 300-350pln i to pod warunkiem, ze nie wymaga serwisu.

 62 
 : 05 Kwietnia 2023, 07:44:49 
Zaczęty przez radaszkiewicz - Nowe: wysłane przez Pike
Przyjmij kondolencje.

 63 
 : 04 Kwietnia 2023, 21:34:47 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez virtusan
Zważywszy, że od Rolka wziął chyba razem z cc101 TE GT łącznie za 5 stówek… przynajmniej tak stało w ofercie na FB… lekka przesada z jego strony.

 64 
 : 04 Kwietnia 2023, 20:05:52 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez Novis
 ok

 65 
 : 04 Kwietnia 2023, 20:00:04 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez PatLove
Widziałem tą licytację, pisałem ze sprzedającym, oczekuje za tam multik 550pln i za taką kwotę jest skłonny sprzedać. Dziękuję ale wolę nowego SLXa MGL niewiele drożej…

 66 
 : 04 Kwietnia 2023, 19:02:43 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez Novis
Niby tak, tylko to jakaś licytacja, a nie wiadomo jaki stan techniczny. To raz. Dwa, niestety jak dla mnie do tłiczów nie zadowala mnie przełożenie. Za niskie. Może kolega Pat L się zainteresuje. Ja ostatnio przerzucam się na młynki z większym przełożeniem, wbrew panującym zasadom. Czyli gdzieś tak od 7,3: 1 wzwyż. Mam ku temu pewne powody, ale nie napiszę jakie.

 67 
 : 04 Kwietnia 2023, 14:03:52 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez virtusan
Ot i masz, pojawił się rodzynek

https://allegrolokalnie.pl/oferta/multiplikator-shimano-scorpion-xt-1001

 68 
 : 03 Kwietnia 2023, 23:35:39 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez PatLove
Cóż…
Próbuję tu, próbuję na JB ale jakoś na razie nic się nie trafia. Gdyby ktoś chciałby się pozbyć jakiegoś multika spełniającego moje wymagania, to chętnie kupię Smiley

 69 
 : 03 Kwietnia 2023, 20:59:10 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez virtusan
Tomuś, te Wasze masy skupione, itp. W życiu bym nie wybrał żadnej propozycji tutaj wspomnianej.  Nie chodzi o rzucanie, ale jego komfort. Trzeba rozróżnić te dwie rzeczy. Oczywiście, ze Scorpion 1001 XT da radę, tak samo Curado 51 itp. Tyle, że te młynki ciężko kupić. Powiem tak. Seba, mottle ( niektórzy z Was Go znają ) ćwiczy obecnie SLX-a 71 MGL XT na jakiś cienkiej japońskiej plecionce. Rzuca jakąś delikatną X-zogą. To jest zestaw, którego używa na płytkie, zarośnięte wody. Jego opinia: tym młynkiem rzuca mi się lepiej, niż ABU Revo LT, którego zresztą ma. Jakieś obiekcje?
Aha, dla mnie Revo X przestał istnieć. Miałem, nawet się za wiele nie napracował. Szybko padają łożyska, to raz, dwa to multik do jakiś 50g, powyżej też można, ale będzie szybka padaka. Ładny z wyglądu, kumpel się tak zakochał, iż ma 4 sztuki. 2 zajechane, trzecia już jęczy. Nie wiem, jak drugi wypust, ale jest droższy o ponad 2 stówy. A czy lepszy? Od wielu lat cenię sobie w castingu komfort rzutu, a nie, czy się da czy nie za wszelką cenę. Nie muszę nikomu nic udowadniać.

Piotruś - Twoje opinie się nie liczą, bo każda Twoja przynęta waży więcej niż mój cały zestaw... nie jesteś obiektywny  Grin Grin Grin

 70 
 : 03 Kwietnia 2023, 20:57:46 
Zaczęty przez jaworstarszy - Nowe: wysłane przez virtusan
pisałem o Scorpionie 1001svs za 350zł - za tyle chyba kupiłem ze dwa miesiące temu - ot takie spełnianie marzeń  Grin 1001XT ostatnio poszedł na grupie za chyba 300 czy 400zł (dosłownie dwa-trzy dni temu). Jak widać - posiadanie zależy od dwóch zasadniczych czynników: szczęścia  Wink i zasobności portfela  Grin

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!