http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 07:12:02

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  poszukje dobrego młynka do castingu poleccie coś do 500-600 zł
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: poszukje dobrego młynka do castingu poleccie coś do 500-600 zł  (Przeczytany 2113 razy)
bigsum

Wiadomości: 4


Wroclaw


« : 14 Marca 2007, 14:35:37 »

panowie co mam wybrać , potrzebuje średniej mocy multiplikator kij jaki posiadam to St.croix Trumph  Huh
Zapisane

Bigsum
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #1 : 14 Marca 2007, 15:13:15 »

Jak zwykle przy takich pytaniach:
więcej danych wyjściowych ok
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #2 : 14 Marca 2007, 17:14:13 »

@bigsum Powitać na forum!
Co do reszty to się zgadzam z @big_m  Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #3 : 14 Marca 2007, 17:47:27 »

Witaj @bigsum  ok
Jak posiadasz Trumpha do 1oz dobrym multikiem do tego kijka będzie Abu ambassadeur4601 C3
sam używam takiego zestawu i jestem zadowolony  Laughing
Zapisane

Siemka
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #4 : 14 Marca 2007, 21:44:08 »

czesć Bigsum. Zgadzam się z przedmówcami, więcej szczegółow, może określ chociaż jaki gramaturowo posiadasz kijaszek, wtedy już będzie dużo łatwiej dobrać. Przedział cenowy, który określiłes też nie jest jednoznaczny, bo zależy gdzie będziesz kupował. Ja polecam Metanium XT. Łapię na ten młynek i służy mi od 7 do 30gr. Ważne w nim jest też to, że można zejść niżej, może nie będzie to bardzo komfortowe, ale można-ma lekką szpulkę i bardzo oddalony wodzik, dodatkowo hamulec odśrodkowy, który spisuje się dla mnie rewelacyjnie. Warto zainwestować te pieniądze-moim zdaniem. Zauważyłem tylko małą wadę w Metanium, a mianowicie przy płytkim uchwycie (gdy będziesz trzymał mało "obięty" multik) element, który odkrywa panel boczny, może dość mocno zranić pewne miejsce na dłoni), ale chyba dzięki temu zmieniłem technike trzymania multika i problemów sie pozbyłem i rzuca się jakoś lepiej  Smiley . Życzę powodzenia..Pozdrawiam
Zapisane
kuzyn

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #5 : 17 Marca 2007, 18:28:29 »

Jeśli chcesz coś nisko siedzącego okrągłego polecam  600PLN+wysyłka lub odbiór (mój, obecnie łowię na wyższy model) http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=139.0  ogromne możliwości tuningu ulubione multiki japońskich Pro (Imae, Fujiki..)
Jeśli bywasz w Zielonej Górze zapraszam na oględziny!

kuzyn
 
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!