http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 11:36:12

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  St.Croix Avid AC66HF
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: St.Croix Avid AC66HF  (Przeczytany 2887 razy)
querlan

Wiadomości: 7


Bydlino nad Słupią koło Ustki

Zawsze z wędką przy D-"uszy"


« : 16 Marca 2007, 10:11:23 »

Witam jako nowy :-)
Poszukuję multi... do AC66HF jadę w Maju na szczupaki do Szwecji i chciałbym kupić coś do 750zł co sprawdziłoby się z tym kijkiem jako perfekcyjna konfiguracja - proszę o pomoc
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #1 : 16 Marca 2007, 11:23:22 »

Ja użytkowałem ten kijek z Conquestem 201 i bardzo mi się podobało. Teraz jednak 201 pójdzie do mocniejszego kija, a do 25lb pójdzie Metanium lub Revo STX i Tobie polecałbym to samo. Jeśli lubisz Daiwy to może Fuego/Zillion.
Żeby zmieścić się w cenie konieczny jest własny import z USA bądź JP.
 Beer
Zapisane

Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #2 : 16 Marca 2007, 12:00:07 »

Godne polecenia jest na pewno Metnaium XT, ale ze względu na to, że AC66HF to mocny kij to świetnie sprawdzi się także nowe Curado. Za ciut mniejsze pieniądze i łatwiej zdobyć Okumę VS, także będzie pasowała.
Zapisane

querlan

Wiadomości: 7


Bydlino nad Słupią koło Ustki

Zawsze z wędką przy D-"uszy"


« Odpowiedz #3 : 16 Marca 2007, 13:28:31 »

Kij dotrze za około 4 tygodnie ciekawy byłem głównie tego czy nie będzie to jakiś totalnie sztywny pręt na rekiny, niektórzy wcześniej rozpisywali się że do tego typu kija z jerkami typu midium należy zapomnieć o nisko profilowcu ze względu na wytrzymałość osi kołowrotka, nie rzucałem nigdy okrąglakiem jedynie na targach miałem w ręku małą calcutę ale to przecież nie to do tej wędki, czy ruchomy wodzik zbytnio nie ogranicza rzutów?
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #4 : 16 Marca 2007, 15:36:05 »

Kto Ci o grubościach osiek naopowiadał? Laughing Kształt nie ma znaczenia. Niskorpofilowce są równie mocne jak okrągłe, dziś to raczej kwestia gustu. Calcutta Conquest 51 którą miałeś w rękach na targach to najmniejszy produkowany model, 201 jest dużo większy i jak mówi Buri niezniszczalny.
Kij nie jest pałowany, świetnie rzuca się z niego Sliderami 10, Fatso 10. Ma tez wystarczająca moc aby rzucać 80g.
Zapisane

Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #5 : 16 Marca 2007, 15:40:18 »

Avidy sa sztywne jak najbardziej, mi to osobiscie bardzo pasuje. Kwestia gustu i czucia.

Byles na targach, super. Przy jerkach ruchomy wodzik nie przeszkadza tak bardzo... , ja na poczataku mialem abu 6.... i było ok, potem rzucałem przez jakis czas 4601 i glowki 6gr dos dobrze lecialy przy... tak, ruchomym wodziku. \

Masz kase Conquest 201 to naprawde super zabawka, a jaka praktyczna. Beer
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #6 : 16 Marca 2007, 18:49:02 »

Witam

Skłaniałbym się do Metanium XT, ale ostatnio na spotkaniu chłopaków ze śląska miałem w ręku Revo możnaby się zastanowić nad tym multikiem lub nad Abu Record. Osobiście rzucałem zestawem Twój Avid + Metanium i jest super od Slidera 10 a skończywszy na Dżekulu. Obecnie właśnie taka kompilacja jest moim celem Smiley

pozdrawiam Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
querlan

Wiadomości: 7


Bydlino nad Słupią koło Ustki

Zawsze z wędką przy D-"uszy"


« Odpowiedz #7 : 16 Marca 2007, 20:28:39 »

Dzięki za opinię, u Japończyka na stronie znalazłem myślę w sumie jak za taki sprzęt w niezłej cenie calcuttę 101 poniżej link remek z jerkbatu podpowiadał że to również byłby super zestaw a ja osobiście myślę jeszcze - oczywiście opierając się na waszej opini Panowie wędkarze jak to mój kolega mówi "JEDYNI PRAWDZIWI MISTRZOWIE" - o ABU Revo sx
Zapisane
querlan

Wiadomości: 7


Bydlino nad Słupią koło Ustki

Zawsze z wędką przy D-"uszy"


« Odpowiedz #8 : 16 Marca 2007, 20:46:46 »

kurcze miałem podać link i w końcu zapomniałem 
http://www.bass.jp/goods.cgi?act=goods_view&shop_id=we60140&goods_id=1101&cn=1&p=
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!