http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 16:04:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Shimano Scorpion 1001 - prawda czy fałsz ?
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Shimano Scorpion 1001 - prawda czy fałsz ?  (Przeczytany 3282 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« : 28 Marca 2007, 18:18:17 »

Wiem że kilka osób z forum na scorpiona. Więc proszę o podpowiedź ile mieści żyłki. Mam sprzeczne zeznania i szczerze mówiąc już zgłupiałem. Tu   http://www.specialtytackle.com/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=695  że 12 lb/ 110 yds, natomiast na forum naszym  http://www.multiplikator.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=39 stoi jak byk że 8lb/110yds. Kto więc ma racje Huh? Undecided
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1 : 28 Marca 2007, 19:03:14 »

Hejka.
Na mojej szpulce jest prawie max (jeśli chodzi o wysokość nawinięcia) - a mam nawiniętego Jaxona New Concept Line ,,,,coś tam Premium (tak jakoś w oznaczeniach) a grubość plecionki to 0,20mm - długość 100m

Pozdrófka
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #2 : 28 Marca 2007, 19:08:24 »

zgadzam sie z mynia, ja nawijałem 0,10mm 100m, to weszła mi połowa. Jezeli chodzi o LB to mi 15lb plecionki Tuff Line Xp weszło coś koło 130m
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #3 : 28 Marca 2007, 19:18:05 »

Hejka.
Na mojej szpulce jest prawie max (jeśli chodzi o wysokość nawinięcia) - a mam nawiniętego Jaxona New Concept Line ,,,,coś tam Premium (tak jakoś w oznaczeniach) a grubość plecionki to 0,20mm - długość 100m

Pozdrófka

zmieniałeś...?  Wink
Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4 : 28 Marca 2007, 19:29:27 »


zmieniałeś...?  Wink

Tak,,,, bo na Twojej chwyciłem jedną brodę,,,i była nie do rozplątania ,,,,,,,,,no i poszło z 8m.
Jak się nauczę nie robić "gniazdek" - to wrócę do niej  Smiley Smiley Smiley
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2007, 19:32:56 wysłane przez mynia » Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #5 : 28 Marca 2007, 20:34:42 »

Jak się nauczę nie robić "gniazdek" - to wrócę do niej  Smiley Smiley Smiley

broda, to rzecz nabyta...  Wink Grin Grin cieszę się, że się dobrze sprawuje...  ok Laughing
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #6 : 28 Marca 2007, 20:41:24 »

Jak się nauczę nie robić "gniazdek" - to wrócę do niej  Smiley Smiley Smiley

broda, to rzecz nabyta...  Wink Grin Grin cieszę się, że się dobrze sprawuje...  ok Laughing

Właśnie Embarrassed ja też bym chciał być dumnym posiadaczem scorpina. Zbieram, zbieram, może niedługo uzbieram ok
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #7 : 28 Marca 2007, 21:33:25 »


broda, to rzecz nabyta...  Wink Grin Grin cieszę się, że się dobrze sprawuje...  ok Laughing

Sprawuje się bardzo dobrze  Smiley Smiley
Dzisiaj wyskoczyłem na kanał notecki okonki pogonić,,,, no i szczupły się zahaczył

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #8 : 28 Marca 2007, 21:50:36 »

GRATULACJE!!!!  ok ok
Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #9 : 29 Marca 2007, 01:21:58 »

@Darku ,,, dziękuję  Smiley Wink
ale odbiegamy od głównego zagadnienia ,,,, a kolega TomCast ma nadal mało informacji odnośnie stosunku ilości / grubości plecionki w scorpionku. Smiley Smiley Smiley Smiley
A tyle tych młynków na zlocie widziałem ,,, chyba nawet w jednej kupce kijków to z 5 sztuk było (nie licząc mojego)  Smiley Smiley Smiley Smiley
@TomCast - jak tylko koledzy dojdą do siebie (po zlocie Beer Beer Laughing ok Wink Wink), będziesz wiedział więcej. 
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
rafael

Wiadomości: 47

Słupsk


« Odpowiedz #10 : 30 Marca 2007, 12:48:33 »

Witam,

Ostatnio zakupiłem Stren Super Braid 14lb/125ys. Weszła cała idealnie wypełniając szpulkę Scorpiona. Jaka jest średnica tej linki nie wiem.
Wcześniej miałem nawiniętą żyłkę TRABUCCO czy jakoś tak o średnicy 0,23. Deklarowana ilość na szpuli to 150m. Również weszła cała.

pozdrawiam
rafał
Zapisane
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #11 : 30 Marca 2007, 16:53:55 »

Witam,

Ostatnio zakupiłem Stren Super Braid 14lb/125ys...
Będziesz z niej zadowolony - mam taką samą Smiley
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #12 : 30 Marca 2007, 23:11:58 »

Czy ktos może mi powiedziec ile wazy szpulka TD Sol ? Bo ja sie nie moge nigdzie tego doszukac. W scorpionie o ile pamietam wazy 12 g.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!