http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 11:29:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Power Pro 0,15 z allegro
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Power Pro 0,15 z allegro  (Przeczytany 8012 razy)
rafael

Wiadomości: 47

Słupsk


« Odpowiedz #30 : 21 Marca 2007, 14:28:52 »

Co do trimpha to wszystko się zgadza, w tym przypadku nawet producent tego nie ukrywa. Naklejka na dolniku informuje klienta gdzie kijek został zmajstrowany.

pozdrawiam
rafał
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #31 : 21 Marca 2007, 14:33:07 »

Bardzo prosze : Daiwa, Shimano, Abu, St. Croix.... I będzie tego wiecej, bo to że w Chinach nie oznacza wcale lipy. Łowiłem już kijkami japońskimi, amerykanskimi i chinskimi, nie widzialem znacznej roznicy. Owszem zawsze mozna trafic na tandete, ale nie mowimy o wedkach za 50 zl.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
rafael

Wiadomości: 47

Słupsk


« Odpowiedz #32 : 21 Marca 2007, 14:45:30 »

No tak,

dziękuję za odpowiedź, ale patrząc na to co napisałeś widzę tylko st.croix.

pozdrawiam
Rafał
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #33 : 21 Marca 2007, 14:49:50 »

Popatrz po sklepach a przekonasz sie ze jest troche kiji tych producentow  ktore na spodzie dolnika maja napis China
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
rafael

Wiadomości: 47

Słupsk


« Odpowiedz #34 : 21 Marca 2007, 14:56:52 »

TomCast,
Co do tego że nasze sklepy zastawione są w większości wędkami z CHIN nie musisz mnie przekonywać.

Pisząc, że widzę tylko st.croix, chciałem zaznaczyć że, delikatnie mówiąc reszta raczej nie należy do topowych producentów blanków.

pozdrawiam
rafał
Zapisane
Azzazzello

Wiadomości: 76


« Odpowiedz #35 : 21 Marca 2007, 16:08:11 »

Tom....St.Croix robi tylko triumpha w Chinach, resztę w USA, Shimano najlepsze blanki robi w Japonii i inne pważne firmy tak samo. Słyszałem ,że Loomis od dłuższego czasu trzepie w chinach tak jak i RST, dlatego też opinie o nowych wedkach RST nie sa dobre, natomiast oryginały sa miażdżące. Rozmawiałem z jednym amerykańcem\ jak kiedyś kupowałem od niego shimano sephia 2500 czemu sprzedaje. Odpowiedział, że Exist to nie stella i nigdy shimano nie zbliży się jakościowo do daiwy. Ale zapyałem o wędki, że ja mam loomisa, st. croixa, talona, napisał że w USA od kilku lat żaden szanujący się wędkarz nie kupuje np. loomisa, bo to chińska wędka czy blank. Tam jest teraz boom na made in Japan, na megabassy i inne japońce !!! Tak jak w samochodach, japończyki w USA mocno się przebiły. Dla mnie jak na wędce pisze lub nie, ale wiem , że to china to nie da się tym łowić i tyle. Po prostu na made in china " nie biorą " Smiley . Po drugie nie licz, że daiwa czy shimano przeniosą całą produkcję do chin czy Tajwanu. Dlatego ludzie kupują Made in Japan bo jest dobre i trwałe i tak zawsze pozostanie. Za made in China nikt nie da dużych pieniędzy. A jak ktoś chce kupować takie padalce to niech idzie do byle jakiego sklepu i kupi sobie jakieś jaxony, mikado, dragony, Yorki, Crocodile i inne trupy z 12 chińskimi łożyskami za 40 zł, dla mnie te "kołowortki " są obrzydliwe wręcz .Nie ma tanich i dobrych kołowrotków i koniec. Może to snobizm, ale dla mnie ważne jest, w jakim stroju chodzę, jakich butach, itp i czym łowię, dla innych to bez znaczenia....inny założy czerwone omotki do czarnego blanku i uważa, że OK Cheesy bbbuhahahahha 
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #36 : 21 Marca 2007, 16:23:10 »

Ok, racja to racja. Ja sam jeżdze Mazda, a wiekszosć moich wedek to Fenwick, Talon sciagane z USA  Grin Grin ok
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!