http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
11 Maja 2024, 16:52:49

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Podarga
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Podarga  (Przeczytany 1421 razy)
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« : 11 Marca 2009, 09:51:22 »

Jest nas tutaj dość sporo, każdy ma inne doświadczenia i wiedzę na rozmaite tematy. Potrzebuję Waszej pomocy. Mój tata ma problemy z podagrą. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na walkę z tą chorobą? Oczywiście przeszukaliśmy zasoby Internetu natykając się na rozmaite diety i ogólne zalecenia żywnościowe, jednak to nie do końca skuteczne. Tabletki przypisane przez lekarza działają podczas ataku i dają ulgę ale po jakimś czasie ( 2-4 tygodnie) atak znowu wraca.
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby lub dobrych specjalistów godnych polecenia?
Zapisane

Klayman

Wiadomości: 674


Warszawa


« Odpowiedz #1 : 11 Marca 2009, 14:39:01 »

Czy lek, który podajesz likwiduje tylko skutki czy przyczynę choroby ? Jeśli Twój tata ma uszkodzone trwale nerki, można likwidować jedynie skutki ... lub przeszczepić nerki ...

Wg mnie powinien iść do kilku specjalistów w tej dziedzinie. Z doświadczenia wiem, że nie ma co słuchać sie jednego "konowała".



Mając jednak na uwadze, że choroba ta związana jest z problemem z nerkami (w sumie nie usuwaniem mocznika z organizmu), jak wszyscy wiemy jednym z najlepszych środków moczopędnych jest piwo ... hmmm - ale to tylko takie moje przypuszczenia nie mające nic wspólnego z ogólną wiedzą medyczną - nie sugeruj się ostatnim akapitem.
Zapisane

Pozdrawiam
Klay
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #2 : 11 Marca 2009, 23:35:52 »

Mój Tata ma również ten sam problem i używa kolchicyny jak dowiem się u kogo korzysta z konsultacji medycznych to napiszę.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!