http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 06:37:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Początkujący proszę o pomoc..
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Początkujący proszę o pomoc..  (Przeczytany 57495 razy)
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #30 : 08 Października 2012, 12:46:11 »

Zobacz sobie Max Insygnia Cast nie jest wymarzony kij ale na początek będzie OK ostatnio łowiłem tym kijem parę godzin ładnie pokazuję opad, no i do tego cena trochę ponad 200 zł
w/g mnie ten kijek z 20gramami już sobie nie poradzi. Jak chcesz szybki, dobry i tani kij to tylko Okuma moim zdaniem. Chyba że ktoś będzie miał Guide Selecta na sprzedaż polecam modele Buster i mutant - ten ostatni lepiej sobie radzi z przynętami od 5gr i słyszałem że niektórzy łowili nim nawet 35gramami. Ten pierwszy to ideał wędki sandaczowej. Ultra czuła, bardzo mocna i cw który pozwala na łowienie do 35gram.
Zapisane



Fan jerkowania.
Tajmien

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #31 : 26 Października 2012, 19:15:40 »

st. croix triumph trc66mf to idealny wybór, ja kilka dni temu trafiłem za 150 zł - chyba ten kij jest na tym forum opisany, a jak nie na tym to na sąsiednim
Teraz jest taki na alledro razem z jakims dragonowym plastykaczomultikiem za 500
Zapisane
Tajmien

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #32 : 26 Października 2012, 19:21:34 »

n ie wiem czy mozna to zamieszczac najwyżej do usuniecia bedzie, jak komuś odpowiada taki multik to jest taka oferta
http://allegro.pl/st-croix-triumph-dragon-hs-200-na-gwarancji-i2743783716.html
Zapisane
Manius30

Wiadomości: 7

Łódź


« Odpowiedz #33 : 08 Listopada 2012, 21:10:48 »

Witam kolegów

mam takie pytanie mam multik abu c3 4601 chciałbym go połączyć z kijkiem takim do 25g czy ma to sens? nie jestem pewien czy da się takim zestawem wędkować w miarę komfortowo lżejszymi przynętami powiedzmy około 6-8g z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
Zapisane

Najgorsze jest pierwsze pięć dni po weekendzie;)
Gribu

Wiadomości: 273


Zabrze

)><(((((O> ~


« Odpowiedz #34 : 08 Listopada 2012, 21:20:20 »

Prawde mówiąc takie połączenie nie ma sensu, może i się da, ale nie będzie ani dobrze ani komfortowo.
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #35 : 08 Listopada 2012, 21:28:03 »

Z kijkiem do 25 g ok, ale te 8 g to takie absolutne minimum. Tylko właśnie - komfort...
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Manius30

Wiadomości: 7

Łódź


« Odpowiedz #36 : 08 Listopada 2012, 21:32:27 »

do tej pory działał z kijkiem 60g i cięższymi przynętami dlatego pytam czyli najlepiej wymienić to co ma na jakiś delikatniejszy sprzęt Smiley
Zapisane

Najgorsze jest pierwsze pięć dni po weekendzie;)
Mariano Italiano

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #37 : 02 Grudnia 2012, 22:23:54 »

Podepnę się do kolegi,mam nadziej,że nie b ędzie zły na mnie:)

Chciałbym skonstruować pierwszy zestaw castingowy.Łowię przede wszystkim na Wiśle.Kijek 2,7m c.w 30-35g i do tego jakiś multi.łowie przede wszystkim na gumy,w sezonie boleniowanie.Z kijków namierzyłem Sportfisha Mars Cast 2,7m do 10g ale wiem,że jest to bardzo zaniżony opis.
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #38 : 02 Grudnia 2012, 22:32:21 »

Podepnę się do kolegi,mam nadziej,że nie b ędzie zły na mnie:)

Chciałbym skonstruować pierwszy zestaw castingowy.Łowię przede wszystkim na Wiśle.Kijek 2,7m c.w 30-35g i do tego jakiś multi.łowie przede wszystkim na gumy,w sezonie boleniowanie.Z kijków namierzyłem Sportfisha Mars Cast 2,7m do 10g ale wiem,że jest to bardzo zaniżony opis.

Nawet baaaardzo. Realnie 10-50g. Wielokrotnie pisano o tym na tym forum. Poszukaj. Warto poczytać, znajdziesz sporo ciekawych uwag. A poza tym witaj na forum. Miłej zabawy Wink
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Mariano Italiano

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #39 : 02 Grudnia 2012, 22:36:58 »

Powoli chłone zasoby forum ale trochę mi się jeszcze zejdzie:) Niechcę pakować od razu grubego siana w sprzęt bo przwyczajenia do korby są zakorzenione:) ale...spróbujemy,może mi ręka nie odpadnie:)
Zapisane
grzegorz197503

Wiadomości: 58

WARSZAWA


« Odpowiedz #40 : 02 Grudnia 2012, 22:55:34 »

He he ręka to ci od casta na pewno nie odpadnie wrecz przeciwnie  Wink kompletuj zestawik to na wiosne zrobimy wypadzik na bajora  Fishing
Zapisane

POZDRAWIAM
GREGOR 197503
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #41 : 25 Sierpnia 2013, 22:46:05 »

He he ręka to ci od casta na pewno nie odpadnie wrecz przeciwnie  Wink kompletuj zestawik to na wiosne zrobimy wypadzik na bajora  Fishing

o jakich bajorach mówisz?
Zapisane

Catch & Reklamówka
master

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #42 : 28 Września 2013, 11:27:20 »

witam serdecznie. jestem nowym użytkownikiem forum i myślę, że nie ma sensu zakładać nowego wątku więc podpinam się tutaj. zwracam się z prośbą o pomoc w doborze multiplikatora do wędki abu garcia vnedetta cast 2.3m 5-20g. Wędkę otrzymałem w prezencie od szwagra nieświadomego różnicy między spinningiem a castingiem. póki co używałem  tylko wędek spinningowych głównie z przynętami gumowymi na główkach 7-30g. w moim sklepie wędkarskim dostępne są tylko dwa multiplikatory: abu garcia silver max oraz okuma tormenta. proszę o info czy nadadzą się do tej wędki i przynęt które posiadam lub ewentualnie o polecenie innych w tym przedziale cenowym ok 300PLN. dzięki
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #43 : 28 Września 2013, 13:50:15 »

Przy takich przynętach oba młynki powinny trochę posłużyć. Tzn dolnych możliwości kija nie wykorzystasz, ale tak 8 g to spokojnie obskoczysz
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
master

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #44 : 28 Września 2013, 15:42:04 »

ok. dzięki wielkie
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!