Szanowni Koledzy czas już ogłosić że po raz 9 Spotykamy się nad jez.Żarnowieckim
Impreza odbędzie się w dniach 17.08-19.08.2018/od piątku do niedzieli/
Tak już tradycyjnie w przedostatni weekend sierpnia spotykamy sie w Nadolu oczywiście w willi Orfa
O tym co się dzieje na Żarnowcu od początku maja to chyba każdy słyszał/bądź też łowił/kilkadziesiąt ponad metrowych szczupaków zostało złowionych
I były to olbrzymie sztuki,,głownie w trolingu/120+/
Tematyką Spotkania będzie łowienie castingowe na duże przynęty/swimmbaity/
Będzie można obejrzeć,pomacać,porzucać kijami różnych producentów
No i oczywiście przynęty-duże gumy i nie tylko
/nowości popływają w basenie
/
Będzie też giełda sprzętu ale to w późniejszym terminie ustalę/ kiedy /
Koszt Spotkania wynosi 290pln.
W tym dwa noclegi ze śniadaniami+2 ognicha w piątek i sobotę/pstrągi wędzone na gorąco,łosoś wędzony na zimno/hand made Grynio
/srebrna troć i łosoś w zalewie hand made gawel,karkówka,kiełbaska,kaszaneczka i zimne
/
Każdy uczestnik otrzyma zlotową koszulkę i czapkę oraz zestaw startowy/różne takie tam przynęty od sponsorów
/-dla wyjaśnienia zestaw od sponsorów/przynęty,otrzymuje osoba wpłacająca całość kosztów a jeśli ktoś odpadnie nieoczekiwanie to w ramach zaliczki rezerwującej ma zapewniony zestaw zlotowy/koszulka+czapka/
Wpłata zaliczki /100pln/jest do 30.06.18 reszta do 20.07.18
W willi Orfa są 3 łodzie z silnikami/65pln za dobę/
Jeśli ktoś ma własną łajbę to proszę o info
Wspaniałą kuchnię Pani Marii każdy kto już był to zna i wie że jest pyszna
Miejsc było
45
A ekipa tegorocznego Zlotu potężna
Nagrody indywidualne będą w kategoriach:
-Największy szczupak z rzutu/sierpień będzie najlepszy
/
-Największy szczupak z trolingu/dopuszczam na prośbę wielu z Was a dzieje się w trolu
/
-Największy okoń
/kiedyś było i wracam do pasiaka,UL casty będą w robocie
/
Konkurs rzutu UL castem do celu,w zeszłym roku nie było zwycięzcy/tzn.startujący wszyscy byli zwycięzcami
/ale w tym roku będzie okazja dla następnych fachowców
KONKURS na najbardziej "dekadencki"napój wyskokowy-czyli najsmaczniejszą samoróbkę %
Komisja% w składzie:Duży,Gryniu , /jeszcze nie zapisany znany były trener kadry spinningowej
/ Bob i Pomuchel oceni walory smakowe/kolor,ilość% itp/
;
WAŻNE:
Koledzy ponieważ 15.08/długi weekend/ jest święto i wiem że wielu z Was przyjedzie wcześniej to proszę rezerwować termin/już teraz/ u Pani Marii/lista z przydziałem spanka już będzie/
Zaczynamy odliczanie
Lista
1-Duży/łódka z gawlem/muzyka z kaloryfera poleci nad żarnowiecką wodą
:)wpłacono
2-gawel/łódka z Dużym/
3-Gryniu/łódka własna/na miejscu
4-Rafał Bednarkiewicz/Varivas Polska/ok
5-Małżonka Rafała/łódka Varivas/ok
6-Endriu/łódka Varivas/na miejscu
7-Narzeczona Andrzeja/łódka Varivas/ok
8-Sławek Kubasiewicz/trener kadry narodowej,Team Dragon Elspin/własna łódka-zal
9-Łukasz Zardzewiały/zawodnik kadry,Team Dragon Elspin/j.w.-zal
10-Andrzej Wizner/jak zwykle
/
11-Tad85/łódka Orfa/zal
12-Marcin B/łódka własna z Bobem/wpłacono
13-kolega Tad85/łódka Orfa/zal
14-Pikeft/łódka Orfa/ok
15-Piotr Stolarski/łódka Orfa/zal
16-Krzyobr/łodka Orfa/zal
17-Bob/łódka z Marcinem B./zal
18-Hubert/łódka własna/ok
19-Łukasz K./łódka z Hubertem/ok
20-Esoxlucius 2008/łódka własna/zal
21-Andrzej/łódka z Esoxem/zal
22-Mottle/własny ponton/zal
23-Novis/ponton z Mottle/zal
24-Pomuchel/własna łódka/zal
25-Jasiek/łodka z Pomuchelem/zal
26-Grzesiek D./łódka lub ponton/-
27-Spin1/łódka RAPALA/ok
28-Piotr J./Team Dragon,łososiowy Mistrz Polski,własna łódka/zal
29-Rafał S./własna łódka/zal
30-Tomek S.j.w.-zal
31-Marek Szymański/Wędkarski Świat/własny ponton
32-Robert K.z Gdyni/łódka Bratka/własna-ok
33-Grzegorz K./łódka Bratka/własna-ok
34-Michał Szewczuk/Robinson Strike Pro,jak zwykle/
35-Andrzej Stępkowski/Suwałki/łódka Orfa-ok
36-Radanet/łodka własna/zal
37-Adam/łódka z Radanet/-
38-Jurek/z Gryniem/własna łódka-na miejscu
39-Robert Taszarek/Team RAPALA/
40-Spinnerman/własny ponton/zal
41-Tadek D/własna łódka/
42-Agnieszka D/j.w/
43-Artur D/własna łódka/
44-Anna D/j.w/
45-Arkadiusz Stawiarski/Manyfik Team/własny krążownik
46-żona Arka/j.w/
47-Artur K/Team Manyfik,własna łódź/
48-Paweł S/Team Manyfik,j.w/
49-syn Arka/Manyfik/
50-córka Arka/Manyfik/
51-Rafał Krokodyl/sobota/