http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
14 Maja 2024, 12:31:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  SAMOCHODY
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 11 12 [13] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: SAMOCHODY  (Przeczytany 36288 razy)
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #180 : 24 Września 2010, 21:43:50 »

Mimo wszystko wóz zadaje szyku Smiley
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #181 : 22 Grudnia 2010, 01:19:08 »

Odświeże troszke temat. Czy są tu jacys Koledzy którzy ujeżdzają Lade Nivę? Jeśli tak to mam pytanko na co zwrócić uwage przy zakupie używanej Nivki? Nie mam niestety nikogo w poblizu kto znałby temat i pomógłby mi przy zakupie. Na Nivke mam zamiar przeznaczyć nie więcej jak 6tyś złotych. Potrzebuję auta że tak się wyraże do "ciorania" na ryby i myślę ze Niva będzie ok bo to i proste konstrukcyjnie auto i częsci tanie jak barszcz a po zagazowaniu spalanie nie przeraża. Za porady z góry dziękuję.  Smiley
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #182 : 22 Grudnia 2010, 20:47:01 »

Może tu popytać ? http://www.motonews.pl/forum/?op=fvf&c=0&f=22
Maraf
Zapisane

coincidentia oppositorum...
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #183 : 24 Grudnia 2010, 14:29:50 »

Dzieki @Maraf Smiley
Może znajdzie sie jakiś użytkownik który pomyka Nivką i co nieco pomoże ? Smiley
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #184 : 24 Grudnia 2010, 15:19:04 »

Łada NIva to samochód niby terenowy, bo nie jest na ramie, ale na podwoziu samonosnym, jak każda osobówka. Za te pieniądze będziesz miał bardzo rozklekotane auto, jeżeli ktoś jeździł poza drogami. Na Twoim miejscu poszukałbym Suzuki Samuraj lub VITARA lub inne. Tamte auta sa na ramie, która odpowiednio trzyma sztywność całości. No i chyba części zamienne sa bardziej dostępne no i można "uzbrajać" auto terenowo łatwiej - bo są gotowe elementy i doświadczenie w warsztatach.
Moim zdaniem duzo lepsze "na ryby" będzie Suzuki. Zwłaszcza z podniesionym zawieszeniem (nie mylić z samym "body liftem").
Zapisane

Pozdrowienia
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #185 : 25 Grudnia 2010, 23:26:52 »

@Krzysztof dostępność częsci do Nivy jest wiele większa od samuraja czy czy vitary a cena jest o wiele mniejsza niż do japonców, poza tym za te pieniądze nie dostane w dobrym stanie tychże japończyków Sad nie jest mi potrzebne auto strikte terenowe tylko takie zeby wjechało tam gdzie plaszczak nie wjedzie wiec rama to nie jest priorytet poza tym przebudowy nie planuje bo nie chce zając sie typowym off roadem tylko na rybki jeździć Smiley a wydaje mi sie ze niva całkiem nieźle radzi sobie poza drogami czarnymi Smiley
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Strony: 1 ... 11 12 [13] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!