http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 23:09:12

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Klasyki - nasze cudeńka.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 18 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Klasyki - nasze cudeńka.  (Przeczytany 39623 razy)
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #15 : 09 Grudnia 2008, 00:37:02 »

Pokaźna kolekcja. Ładne kołowrotki oprawione w eleganckie drewniane pudełka. Design tych kołowrotków podoba mi się o wiele bardziej niż te, które są produkowane obecnie.
Tommy powiedz mi czy te kołowrotki D-A-M  i wędki Cormoran z tamtych lat były produkowane w Niemczech?
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #16 : 09 Grudnia 2008, 00:43:42 »

KRÓTKA PIŁKA, KOŁOWROTEK CYMESIK, CHOCIAŻ TROCHĘ WAŻY, NATOMIAST KIJ TO TEMAT ZUPEŁNIE Z INNEJ BAJKI.

Pozdrowienia

Mariusz
Snoky-co to ma być ta krótka piłka?Młynek 110N bardzo mało waży i jest z lat 60-70ntych a Cormoran BS CM z lat 90ntych.Dostałeś parę fotek,ale Ja Cię broń Boże do zakupu nie namawiam.Fotki wstawiłem bo zamki zaproponował-to tyle.
Zapisane
snoky

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #17 : 09 Grudnia 2008, 00:50:40 »

Stary no masz kolekcję kołowrotki super ok ok jedyna ich wada to waga, dlatego nie łowiłem innymi kołowrotkami pstrągów jak PENN, ABU, SHAKESPEARE - AMBIDEX /tego również nowego bym kupił/.Natomiast  trocie czy głowacice łowiłem zawsze na multiplikatory, które były bardziej sprawne w ciężkich warunkach i dużo lżejsze od twoich super zabawek.

Pozdrowienia

Mariusz
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #18 : 09 Grudnia 2008, 00:51:37 »

Pokaźna kolekcja. Ładne kołowrotki oprawione w eleganckie drewniane pudełka. Design tych kołowrotków podoba mi się o wiele bardziej niż te, które są produkowane obecnie.
Tommy powiedz mi czy te kołowrotki D-A-M  i wędki Cormoran z tamtych lat były produkowane w Niemczech?
Dokładnie-DAM QUICKI ROYAL M-D-S i inne,które może Zamki wstawi do galerii{dostał chyba setkę zdjęć}były produkowane w Niemczech.Na stopce jest wybite MADE IN WEST GERMANY.Cormorany też były robione w Niemczech.Jak Cię interesuje ten temat to napisz na puma1967@o2.pl  Wyślę Ci fotki,bo to co wstawiłem tutaj to jest tylko mała część.
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #19 : 09 Grudnia 2008, 00:55:52 »

Stary no masz kolekcję kołowrotki super ok ok jedyna ich wada to waga, dlatego nie łowiłem innymi kołowrotkami pstrągów jak PENN, ABU, SHAKESPEARE - AMBIDEX /tego również nowego bym kupił/.Natomiast  trocie czy głowacice łowiłem zawsze na multiplikatory, które były bardziej sprawne w ciężkich warunkach i dużo lżejsze od twoich super zabawek.

Pozdrowienia

Mariusz

Mariusz Ja na te kołowrotki nie łowie.To już wcześniej pisałem.To są młynki o wartości kolekcjonerskiej.Czasem przewietrzę Quicka czy Abu nad wodą.A tak na co dzień łowię tylko na multiki.
Zapisane
snoky

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #20 : 09 Grudnia 2008, 01:06:05 »

I za to Kolegę podziwiam, że kolekcjonuje kołowrotki, które pod względem materiałów oraz wykonania plasują się w superlidze, mnie nie starczyło samozaparcia pobiegłem w stronę shimano teraz troszkę żałuję.

Pozdrowienia

Mariusz
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #21 : 09 Grudnia 2008, 01:18:07 »

I za to Kolegę podziwiam, że kolekcjonuje kołowrotki, które pod względem materiałów oraz wykonania plasują się w superlidze, mnie nie starczyło samozaparcia pobiegłem w stronę shimano teraz troszkę żałuję.

Pozdrowienia

Mariusz

Po części kolekcjonuję po części kompletuje dla pewnych osób całe serie.Te Royale,które są na załączonych fotkach poszły do Pana,który mieszka w Norwegii.Został jedynie 4500MDS ale ten to faktycznie trochę już waży.Po za tym jest używany.Tak nawiasem mówiąc to One są bardzo ładne,ale użytkowo są średnie.W niskich temperaturach zawodzi magnetyczny hamulec.W lecie jest ok.O Shakespeare Ambidexy popytam-NOWE.
Zapisane
snoky

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #22 : 09 Grudnia 2008, 01:33:28 »

DZIĘKI PROSZĘ O EWENTUALNE INFO NA MEILA.

Pozdrowienia

Mariusz
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #23 : 09 Grudnia 2008, 08:01:00 »

@Tomy
Cudowna kolekcja! ok Marzy mi się przeszklona, podświetlona szafeczka, w której miałbym kolekcje legendarnych multików Smiley
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #24 : 09 Grudnia 2008, 08:18:23 »

@Tomy
Cudowna kolekcja! ok Marzy mi się przeszklona, podświetlona szafeczka, w której miałbym kolekcje legendarnych multików Smiley

 Nie Ty jeden jesteś łasy na cudeńka. Laughing Laughing
Zróbmy może taką ala gablotke w galerii.  ok Można by tam wrzucać zdjęcia w troszkę większym rozmiarze z naszymy cudeńkami.
Przedstawię sprawę Przemkowi.  ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #25 : 09 Grudnia 2008, 09:17:44 »

Ta gablotka w galerii to chyba dobry pomysł.Mogę też wrzucić parę fotek wędek.-legendarnych-
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #26 : 09 Grudnia 2008, 09:33:21 »

ABU GARCIA CARDINAL C5
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2008, 22:19:46 wysłane przez Tomy » Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #27 : 09 Grudnia 2008, 09:34:37 »

ABU GARCIA CARDINAL C5
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2008, 22:20:39 wysłane przez Tomy » Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #28 : 09 Grudnia 2008, 09:35:27 »

ABU GARCIA CARDINAL C5
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2008, 22:21:21 wysłane przez Tomy » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #29 : 09 Grudnia 2008, 09:52:49 »

Jedna z kilkuset fotek jakie do mnie dotarły.  ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 [2] 3 4 ... 18 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!