http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 11:54:32

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Nadarzyce plany na lato
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Nadarzyce plany na lato  (Przeczytany 27295 razy)
artmaniac

Wiadomości: 55

Gdynia


« Odpowiedz #15 : 08 Września 2009, 21:17:11 »

Wyspa przy berlińskim jest trudna do noclegu. Nierówności, stosunkowo ostre spady dużo gałęzi i zielska. Stanowczo wygodniej jest nocować na brzegu półwyspu od strony bazy, przy obiecującej zatoce. Są miejsca pod namiot i stanowiska wędkarskie.
Zapisane
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #16 : 04 Sierpnia 2010, 16:58:14 »

hej

Może ktoś pomoże  Huh. Siedzę do poniedziałku 12km od Nadarzyc. Co zapytam w sklepie lub miejscowego to inne opinie. Podobno jakieś zmiany właściciela i nie ma po co jechać Huh W bornym nad jeziorem Pile tym bardziej pusto jak w studni ? dookoła same jeziora a nie ma gdzie łowić.

zapodajcie jakieś świeże info będę wdzięczny (jakie oplaty komu gdzie tylko łódka czy jest jakaś inna alternatywa itp itd)

pozdrówka
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #17 : 04 Sierpnia 2010, 18:09:30 »

Seba, znajdź jakiś sklep wędkarski w okolicy, tam powinni coś wiedzieć, no bo gdzie, jak nie tam? Wełpuś będzie dopiero w sobotę Undecided
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #18 : 04 Sierpnia 2010, 18:14:38 »

Cytat: mottle
hej

Może ktoś pomoże  Huh. Siedzę do poniedziałku 12km od Nadarzyc. Co zapytam w sklepie lub miejscowego to inne opinie. Podobno jakieś zmiany właściciela i nie ma po co jechać Huh W bornym nad jeziorem Pile tym bardziej pusto jak w studni ? dookoła same jeziora a nie ma gdzie łowić.

zapodajcie jakieś świeże info będę wdzięczny (jakie oplaty komu gdzie tylko łódka czy jest jakaś inna alternatywa itp itd)

pozdrówka

Spróbuj w "Pilu" jest na forum nawet gdzies jego mapka barymetryczna. Wiem, ze jest tam ryba  ale napewno potrzebna łódka.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zygus

Wiadomości: 411


Piła


« Odpowiedz #19 : 04 Sierpnia 2010, 18:33:32 »

Można też wypożyczyć łajbę w jednym z ośrodków. Pile jest ponoć zarybiane szczupakiem. A co do Nadarzyć jedz do Pana Jurka ma jeszcze możliwość sprzedaży zezwoleń i wypożycza łajby.
Dawno nie byliśmy nie wiem jak z rybą.
pozdrawiam
Zapisane

Marines Casting Team
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #20 : 04 Sierpnia 2010, 18:42:37 »

Cytat: zamki
Spróbuj w "Pilu" jest na forum nawet gdzies jego mapka barymetryczna. Wiem, ze jest tam ryba  ale napewno potrzebna łódka.

Znalazłem mapkę celuj w północno-zachodnią część jeziora czyli tam gdzie przepływa rzeka Pilawa.

Hmm dwa lata temu i ja tam miałem byc na zawodach. Niestety pechowy to był wyjazd i nie dojechałem a Przemek z Jaworkiem nie popływali.
 Poznajecie.?  Laughing
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpnia 2010, 19:17:26 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #21 : 04 Sierpnia 2010, 21:30:04 »

Dzięki

już jestem wstępnie ustawiony na nadarzyckie okazy w piątek samotny rekonesans a w sobotę w towarzystwie @wełpy

Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #22 : 05 Sierpnia 2010, 00:59:01 »

Cytat: zamki
Spróbuj w "Pilu" jest na forum nawet gdzies jego mapka barymetryczna. Wiem, ze jest tam ryba  ale napewno potrzebna łódka.

Znalazłem mapkę celuj w północno-zachodnią część jeziora czyli tam gdzie przepływa rzeka Pilawa.

Hmm dwa lata temu i ja tam miałem byc na zawodach. Niestety pechowy to był wyjazd i nie dojechałem a Przemek z Jaworkiem nie popływali.
 Poznajecie.?  Laughing

Nie poznajemy, ale to i tak jest fajnie Grin
Zapisane
zz1964

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #23 : 05 Sierpnia 2010, 09:24:15 »

Gdzie na załączonej mapce jest jezioro berlińskie ?
Zapisane
zz1964

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #24 : 05 Sierpnia 2010, 09:41:14 »

Zorientowałem sie już, ze mapka nie dotyczy zalewów nadarzyckich,a ponieważ była zamieszczona w atku o zalewach zmyliłem się.
Zapisane
zygus

Wiadomości: 411


Piła


« Odpowiedz #25 : 05 Sierpnia 2010, 17:31:03 »

Cytat: zamki
Spróbuj w "Pilu" jest na forum nawet gdzies jego mapka barymetryczna. Wiem, ze jest tam ryba  ale napewno potrzebna łódka.

Znalazłem mapkę celuj w północno-zachodnią część jeziora czyli tam gdzie przepływa rzeka Pilawa.

Hmm dwa lata temu i ja tam miałem byc na zawodach. Niestety pechowy to był wyjazd i nie dojechałem a Przemek z Jaworkiem nie popływali.
 Poznajecie.?  Laughing
Poznajemy Laughing
Zapisane

Marines Casting Team
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #26 : 05 Sierpnia 2010, 17:58:03 »

na 95 % pod koniec września, @zz1964 i ja będziemy w Nadarzycach, gdyby ktoś miał też w planach - niech daje znać  ok
Zapisane
szymonrdh

Wiadomości: 118


Piła

złów i wypuśc


« Odpowiedz #27 : 09 Sierpnia 2010, 15:10:05 »

Troche się ochłodziło, popadało i szczupaki chętnie gryzły... W sobotę byliśmy ( Wełpa, Mottle, Zygus ). Zygusiowi wyszła mamusia ale nie trafiła:) Ogólnie to takie średniaki brały... Niedługo wrzesień i ruszą się oczekiwane "mamy"Smiley Pozdr
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #28 : 09 Sierpnia 2010, 17:32:14 »

Jakieś foty porobiliście? Mottle był wodą zachwycony. Zresztą zda mi relację jak wróci Grin
Zapisane
szymonrdh

Wiadomości: 118


Piła

złów i wypuśc


« Odpowiedz #29 : 09 Sierpnia 2010, 19:22:24 »

Dosyć padał deszcz, więc z tymi fotkami niebardzo...Wełpa jakieś dwie fotki strzelił Smiley pozdr
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!