http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
14 Maja 2024, 00:15:23

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Foty ryb złowionych inaczej niż na casting.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Foty ryb złowionych inaczej niż na casting.  (Przeczytany 5439 razy)
radomado

Wiadomości: 283


Czestochowa

live to fish fish to live


« Odpowiedz #15 : 19 Listopada 2009, 22:46:27 »

Dla mnie to jest proste i jasne ..forum multiplikator.pl powstało głównie po to by promowac metode castingowa w Polsce z akcentem na castingowa.
Wiec chyba powinno byc jasne ze równiez zdjecia ryb łowionych ta metoda powinny byc zamieszczane,podziwiane,komentowane...
Za chwilke ktos z szanownych forumowiczów bedzie mnie raczył zdjeciem leszcza złapanego na ,,bombke,, Laughing..bo taki duzy taki amerykanski Laughing
I nie chodzi tu o zaden szowinizm zeby była jasnosc,po prostu trzeba to umiec zrozumiec ze jest to forum mocno sprecyzowane na dana metode.
pozdrawiam
Zapisane

..człowiek bez pasji jest ubozszy..

pozdrawiam
Radomado
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #16 : 20 Listopada 2009, 01:44:24 »

Uważam, że niektóre gatunki ryb w niektórych warunkach bardzo ciężko jest złapać przy pomocy zestawu castingowego. Czy dlatego nie będzie ich fotek na forum, lub tylko sporadycznie będa pokazywane?? Myślę, że mimo że jest to forum castingowe to jednak jest przede wszystkim wędkarskie i o ryby tu chodzi. Jeśli się mylę i macie inne zdanie, to chyba trzeba bedzie lekko zmodyfikować film Matasa, na który wyraźnie widać jak Jarek ciągnie piękną metrową troć na zestaw spinningowy Roll Eyes
Dla mnie to sie pięknie uzupełniało i tyle.
Pozdrawiam Fishing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #17 : 20 Listopada 2009, 08:32:43 »

Temat bardzo denerwujący. Forum - jak najbardziej castingowe, ale ja na przykład mam o wiele większą ochotę pooglądać rybki złowione np,. przez @wobler129 w naszych polskich wodach ok ok ok czy potwory złowione gdzieś w Irlandii na muchę  ok ok ;->niż słuchać opowieści dziwnych treści na temat wydzielania wątków w forum albo jakichś "mądrych wskazań" że tytuł forum mówi sam za siebie. Może niedługo zaczniemy klasyfikować ludzi po tym, jaki mają sprzęt, ile i gdzie nim łowią czy ile razy dziennie go rozkładają i składają??? A może wywalimy zakaz wypowiadania się osób, które nie łowią (łowią sporadycznie) bo po prostu mają inne zajęcia?

Mamy przecież klasyfikację "największe na casting" - i to wystarczy - ja tam nie chcę żadnych innych form podziału.

pzdr. Tomaszek nieznośny.
Drogi Tomaszku- z resztą mój imienniku- jako, że część Twojej wypowiedzi odnosiła się do mojej uwagi pozwolę sobie również na ustosunkowanie się do powyższego cytatu- i nie jest to bynajmniej żadna personalna wycieczka pod Twoim adresem. Fajnie jest jak coś tworzy harmonię. Czy facet nie może skorzystać z publicznej, damskiej toalety (przykład hardcore)?? Czy właściciel Porsche nie może pochwalić się swoją bryką na forum Offroad-ów? Jasne, że TAK lecz czy to jest logiczne- NIE. Osobiście znam i lubię @woblerka. Nie mam zupełnie nic przeciw jego osobie, ani też jego zdjęciom, które z przyjemnością oglądam, ale... na INNYCH forach (a @woblerek zdjęcia "wiesza" na kilku: C-F, ...). Chłopak jest naprawdę dobrym wędkarzem, często jest nad wodą i łowi rybki. Cieszy mnie to, bo nawet zdarzało mi się wyskoczyć razem z nim na rybki lecz obiektywnie patrząc jest to forum castingowe. Przecież jest to jednoznacznie określone. Czyż mamy rezygnować z porządku, bo komuś ciężko jest wklepać ciut inny adres internetowy? Wszystko jest dla ludzi lecz z konkretnym przeznaczeniem. Można używać kaleson jako t-shirt lecz jak to wygląda?? Z pewnością nie jest tak, że koledzy łowiący "stałoszpulowcami" nie są tu mile widziani, bo nieraz na zlotach z tego forum łowiono za pomocą takiego sprzętu, a wręcz przeciwnie!!
Argumenty (o ile w wypowiedzi zostały przez Kolegę jakiekolwiek użyte), z żaden sposób do mnie nie przemawiają. Dlaczego zdaniem kolegi podanie faktu jest traktowane jako "opowieści dziwnej treści" lub (ironicznie) "mądrych wskazań"?? Bez sensu!! Poza tym nie trzeba zaczynać klasyfikacji ludzi według ich stanu posiadania, bo niestety w każdym, nawet najmniejszym środowisku, taki podział niestety zawsze istnieje. Nie do końca rozumię także o co chodzi z "wywaleniem" zakazu. Jeśli mielibyśmy "wywalać" zakaz to znaczy, że on na forum istniej, a przecież tak nie jest!
PZDR. Tomaszek chyba bardziej nieznośny.
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #18 : 20 Listopada 2009, 09:51:55 »

Uwielbiam takie wątki. Pytanie na pozór bez sensu, jakby wymyślone przez zawodowego trolla: czy dwa dodać dwa to cztery? A ile pola  do popisu. I pod jakimi szlachetnymi sztandarami z hasłami o tolerancji haftowanymi  złotą czcionką. A kto przeciw, to…
p.s.
Zmykam na forum rowerowe. Będę cyklistów przekonywał, że nie ma to jak diesel. A niech mi który podskoczy, to od faszystów, fanatyków, i twardogłowych  fundamentalistów powyzywam. A co !
« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2009, 11:00:40 wysłane przez Yotaar » Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #19 : 20 Listopada 2009, 21:10:57 »

Moim skromnym zdaniem jest proste rozwiązanie przecież jest coś takiego jak galeria i tam można spokojnie zamieszczać fotki ok
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
epinefryna

Wiadomości: 109


Kraków


« Odpowiedz #20 : 20 Listopada 2009, 23:10:58 »

Na forum zawsze można wprowadzać zakazy. Im więcej użytkowników tym większy odsetek troli i liczba zakazów musi rosnąć żeby zachować jako taki spokój.

Jednak na forum, można także zaszczepiać i kultywować kulturę. Tutaj, kulturę castingu. Moim skromnym zdaniem jeżeli publikowanie zdjęć ryb złowionych innymi metodami niż casting powoduje "wojenki" to jest to jasny sygnał, że istnieje grupa ludzi, która pragnie tu widzieć przeważnie casting ale również tego, że istnieje druga strona, fanów stałej szpuli. I tu pole do popisu mają aktywni użytkownicy forum - koniecznie wsparci publicznie i niepublicznie ale zawsze aktywnie przez administrację i właścicieli - którzy powinni propagować wśród gawiedzi określone wzorce zachowań. Albo propagujemy casting albo tolerancję i współistnienie innych metod. Pamiętając o tym że propagowanie nie oznacza ataków na drugą stronę :-)

Najlepszą metodą na pozbycie się zjawiska, na którym nam nie zależy jest jego ignorowanie. Dokładanie sobie wzajemnie do pieca nie spowoduje zaniku problemu.

Ja osobiście od początku mojej skromnej tu obecności, staram się pamiętać, że to forum ma słowo "multiplikator" w nazwie oraz to, że istnieje dział "off-topic" gdzie dyskusje o tym, która wędka muchowa jest lepsza nie będą potępiane.

Howgh.
Bart
Zapisane

-- There is no spoon.
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #21 : 21 Listopada 2009, 15:22:28 »

A najłatwiej jest nie pokazywać zestawu na zdjęciu Grin

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!