http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 13:57:31

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Quantum hot sauce
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Quantum hot sauce  (Przeczytany 23619 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #120 : 17 Kwietnia 2007, 21:46:25 »

Urso, nie powiem Ci jakie bo dostałem, ponoć to ceramiki, nawet maja taka literke C, wiec chyba to ceramik Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #121 : 18 Kwietnia 2007, 11:00:36 »

Też mam te z literką C, strasznie hałasują Laughing.
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #122 : 18 Kwietnia 2007, 11:01:57 »

Zlitujcie się i powiedzcie gdzie takie łożysko kupić ?? Huh Może zdążył bym do zlotu.??
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #123 : 18 Kwietnia 2007, 11:11:06 »

Pike ale za to jak lata, musiałem ustawic hamulec na 2 a czasem na 3 bo normalnie kreci sie jak glupie  Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
rafael

Wiadomości: 47

Słupsk


« Odpowiedz #124 : 18 Kwietnia 2007, 11:20:48 »


Cytuj
Zlitujcie się i powiedzcie gdzie takie łożysko kupić ?? Huh Może zdążył bym do zlotu.??

No jak by ktoś się zlitował to tez bym kupił, ale jakoś mało litościwi jesteście Undecided
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #125 : 18 Kwietnia 2007, 11:58:20 »

Masz kilka opcji na ceramiki:
Łożyska ZPI:
http://japantackle.com/Tuning_parts/tuning_bearings.htm

Łożyska BOCA:
http://www.bocabearings.com/main1.aspx?p=showsearchforpage&type=fishspecial&cat=productsubgroup&id=53&pgid=13

Łożyska od Mike`a:
http://www.mikesreelrepair.com/index.php?cPath=47_48

 Beer
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #126 : 18 Kwietnia 2007, 12:36:50 »

Dzięki @Buri.  ;->To już sobie kupiłem. Tongue Idę filiżanki bić. Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #127 : 24 Kwietnia 2007, 17:58:28 »

Samoloty paczki przewożą, które o dziwo nawet na miejsce docierają. Co ni mniej ni więcej oznacza, że przesyłka dotarła w całości.
Z przyczyn, powiedzmy technicznych, będę mógł rozpocząć dystrybucję od poniedziałku. I tu moja propozycja: osobom które będą na zlocie wolałbym dostarczyć osoboście. Jednak jestem w stanie zrozumieć nieodpartą chęć posiadania i brak cierpliwości, i wysłać wcześniej pocztą.  Grin
Osoby które nie będą na zlocie proszę o prywatne wiadomości z danymi adresowymi oraz formą wysyłki - list polecony, ems pocztex, kurier, etc.
O podobne informacje proszę również tych którzy nie zechcą poczekać do zlotu.
Cena jednostkowa to 24.48 zł. Całkowity koszt będzie zależny od wybranego sposobu dostarczenia. Po otrzymaniu potwierdzenia, że przesyłka dotarła roześlę informację do przelewu.
@TomCast - Tobie dostarczę osobiście, ale dopiero od poniedziałku. Choć do tych ceramicznych łożysk chyba nie będzie potrzebny, może zrezygnujesz?  Wink

PS. Gdyby ktoś miał możliwość odbioru osobistego to jest też możliwe
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2007, 18:09:30 wysłane przez JJ » Zapisane

Pozdrawiam
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #128 : 24 Kwietnia 2007, 19:30:41 »

Odbiorę w Nadarzycach. ok Jak jest jedna sztuka więcej to rezerwuję dla nowicjusza którego przywiozę na zlot. Laughing A nich chłopisko też sie zakręci w multiki. ok Laughing Fishing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #129 : 24 Kwietnia 2007, 19:32:50 »

Hiehie, raczej wypije niż zrezygnuje Wink A tak poważnie to pewnie że biore, wiesz że lubie testować, sprawdze czy zwykle łożyska polane trinity bedą szybsze od ceramików. Jak tak będę miał cichy kręciął i szybki  Laughing Laughing Laughing Laughing


P.S. a dlaczego AŻ do poniedziałku mam czekać  Huh coż to za porządki  Grin
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2007, 19:34:44 wysłane przez TomCast » Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #130 : 24 Kwietnia 2007, 20:15:25 »

@TomCast - priv

@zamker jeśli ktos zrezygnuje to przed Tobą ktoś już wcześniej zamówił. Ale oczywiście będę pamiętał.

@All

Gdyby ktoś się jednak rozmyślił, proszę również o taką informację. Są chętni którzy skorzystają.
Zapisane

Pozdrawiam
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #131 : 24 Kwietnia 2007, 20:20:56 »

JJ podaj proszę na priva sposób finalizacji - jestem w terenie ale pod koniec tygodnia będę czynny Grin
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #132 : 24 Kwietnia 2007, 21:48:36 »

JJ'jku jakoś  tak przegapiłem ten watek i teraz żal jak smok  Angry Angry
Jakby zostało Ci jedno zbędne opakowanie - to z chęcia na zlocie w Nadarzycach stawiam  Beer  albo i  Beer Beer,,,, prócz opłaty zakupowej.
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #133 : 24 Kwietnia 2007, 22:04:27 »

JJ'jku jakoś  tak przegapiłem ten watek i teraz żal jak smok  Angry Angry
Jakby zostało Ci jedno zbędne opakowanie - to z chęcia na zlocie w Nadarzycach stawiam  Beer  albo i  Beer Beer,,,, prócz opłaty zakupowej.

Mam dla Ciebie inną propozycję  Grin, każdy z nas kapnie Tobie po dwie, co bardziej hojni nawet trzy kropelki tego łożyskowego eliksiru  Grin , uzbierasz spory słoiczek ok Laughing
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #134 : 01 Maja 2007, 19:45:58 »

@jaca, dzięki za pomysł, dzięki niemu mam dwie buteleczki gratis dla siebie  Wink Wink

Trinity wysłane, info macie na priv. Gdybym o kimś zapomniał proszę o info.
Zapisane

Pozdrawiam
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!