http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 11:40:25

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Co Wy na to?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Co Wy na to?  (Przeczytany 16875 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #90 : 25 Maja 2007, 12:42:58 »

Mi Pani już znalazła kilka z pazurem, ale szuka nadal bo mi nie odpowiadają. Może cos sensownego znajdzie. Cena oczywiście taka sama  Laughing Beer
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #91 : 25 Maja 2007, 21:33:33 »

To co chłopaki  Grin "TEAM 49PLN CASTING"    Huh Huh ok Laughing Laughing Laughing Laughing

chyba "TEAM 49PLN SPINNING ... only for simple-minded buyers"  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #92 : 25 Maja 2007, 21:47:36 »

To co chłopaki  Grin "TEAM 49PLN CASTING"    Huh Huh ok Laughing Laughing Laughing Laughing

chyba "TEAM 49PLN SPINNING ... only for simple-minded buyers"  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

 Myślę, że starczy już tych docinek. Bardziej po kolezeńsku było by upomnienie przed zakupem co robicie "barany" zastanówcie się.?? To by może uchroniło wielu z nas przed "owczym pędem".


ps kij dostałem i o dziwo nie jest zły będzie syn miał na łódkę znów  spina którego mu połamano na zlocie. WEięc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2007, 21:50:00 wysłane przez zamker » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #93 : 25 Maja 2007, 22:57:53 »

Myślę, że starczy już tych docinek. Bardziej po kolezeńsku było by upomnienie przed zakupem co robicie "barany" zastanówcie się.?? To by może uchroniło wielu z nas przed "owczym pędem".

jak widać przestroga była.....

Jak juz napisałem - PSYCHOZA TŁUMU  ok Laughing Laughing  ... Lips Sealed


ale dla kolejnych chetnych, jestem w stanie sam wystawić aukcję, wędzisko castingowe z multiplikatorem niskoprofilowym sprzedam - cena w kup teraz 30PLN  ok Laughing Laughing Zaręczam, że będzie spełniał warunki ogłoszenia...  Wink Wink Wink, a to, że będzie domowej roboty, to już inna sprawa.

Bez urazy, ale "kto tanio kupuje, dwa razy płaci".  ok Grin Grin Grin  Beer Beer Beer
Tymczesem kończę własne posty w tym watku.  Fishing Beer
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2007, 23:03:09 wysłane przez Darek » Zapisane
psulek

Wiadomości: 45


« Odpowiedz #94 : 28 Maja 2007, 01:04:10 »

Przeczytałem z zapartym them i bananem na twarzy. Jak na zdjęciu zobaczyłem IM8 ... to już mi było weselej. Później wyobraziłem sobie ten szturm zaczerwienionych z podniecenia forumowiczów, napalonych na ten kij jak Chińczycy na mieloną ceglę, albo Ukraińcy na słoninę. Smiley

Pozdr

Paweł

P.S.

Ale powiem wam że też się trochę napaliłem. W sumie kij opisowo nie odbiega od tego co serwują nam rodzimi producenci a ta cena....
Zapisane
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #95 : 28 Maja 2007, 18:16:57 »

ale dla kolejnych chetnych, jestem w stanie sam wystawić aukcję, wędzisko castingowe z multiplikatorem niskoprofilowym sprzedam - cena w kup teraz 30PLN  ok Laughing Laughing Zaręczam, że będzie spełniał warunki ogłoszenia...  Wink Wink Wink, a to, że będzie domowej roboty, to już inna sprawa.

Szyderca Wink ok
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #96 : 07 Grudnia 2010, 19:40:17 »

Witajcie.

Starsi użytkownicy pamiętają ten wątek he, he  Wink. Odświeżam go z premedytacją. Na ten kijek oczywiście w wersji spinn (bo tak wyszło  Wink) złowiłem sporo kropków, ale zupełnie nie leżało mi uzbrojenie i w wolnej chwili postanowiłem popastwić się nad nim i wyszło coś takiego jak na obrazkach.
Powiem tak, w oryginalnym uzbrojeniu był ... taki sobie, dość wolny, bujał się, nie za bardzo tłumił drgania - po przezbrojeniu to zupełnie inna bajka, kij nabrał szybkości nie leci na ryj oraz pięknie i szybko tłumi drgania . Wystarczyło wywalić starą (przydługą jak dla mnie) rękojeść, zedrzeć lakier, przezbroić - inne ustawienie oraz wielkości (pierwsza przelotka 25 a nie 30) dalej 18, 12, 8 (z odzysku), 7,6,6 (alconite jednostopkowe), szczytowa 6 i kij inna jakby z innej bajki  Grin. Poniżej foty:









Pozdrawiam Sith.


Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #97 : 07 Grudnia 2010, 20:08:57 »

Fajnie Ci wyszło Sith! A wogóle to korek wygląda jak spod ręki Daniela XR Smiley Ile Ci to zajęło??
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #98 : 07 Grudnia 2010, 20:14:19 »

Nie liczyłem roboczogodzin. Dłubałem w wolnych chwilach. Jak by się uparł to może ze 3-4 wieczory.
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #99 : 07 Grudnia 2010, 20:23:32 »

Bardzo ładnie się prezentuje Smiley
Swoją drogą to w większości patyków lakieru na blanku i omotkach jest tyle, że po 'skrobance' wyraźnie przyspiesza Smiley
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Grzesiek_Maynard

Wiadomości: 155

Poznań


« Odpowiedz #100 : 08 Grudnia 2010, 17:38:44 »

Schludnie  Wink Piszesz, że wybrałeś inny spacing, a jak ze śladami po pierwotnym zbrojeniu? Jak to wygląda w tym przypadku.

Pozdrawiam
Grzesiek
Zapisane
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #101 : 08 Grudnia 2010, 18:06:07 »

Śladów po starych przelotkach nie ma bo zeskrobałem cały lakier.
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
Strony: 1 ... 5 6 [7] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!