http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 12:01:59

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Plecionka
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Plecionka  (Przeczytany 15306 razy)
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #30 : 16 Grudnia 2007, 14:46:31 »

Czy może ktoś podać namiary na Żbika?Dzięki.
http://sklep.fishing.pl/wedkarstwo
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #31 : 17 Grudnia 2007, 13:18:29 »

Zna może ktoś plecionki które sprzedaje Żbik? tj. Woodstock Power Strike, używa ktoś tych plecionek?. Z oferty tego sklepu używam Sufix'a Hydrofine 0,11 dla mnie idealna na pstrągi, doskonale się sprawuje na  CC51S. Poleciłem ją @Buri i tu już nasze zdania się różnią, więc jak wcześniej wspomniałem "dla mnie idealna"

Mam Power Strike 6lb i 10 lb. Ta pierwsza na początku wydaje się być troszkę sztywna, jednak po pierwszym łowieniu mięknie i jest ok. 10lb ma jakby inną strukturę i od początku łowi się nią komfortowo. Moc raczej zgodna z opisem, jednak trzeba przyznać że są dość grube (jak na 6 i 10lb). Łowię nimi kilka miesięcy - z przykrością przyznam, że ostatnio nie za często ze względu na brak czasu ale jak na razie moje zdanie o nich jest jak najbardziej pozytywne.
Buri masz chyba na Curado jakąś mocną, 20 lub 30lb?
Zapisane

Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #32 : 17 Grudnia 2007, 13:28:37 »

Tak, mam 30lb. Na pierwszy rzut oka bardzo podobna do PP. Rzuca się fajnie (tak jak Pike pisał miękknie po pierwszym łowieniu), jest mocna i okrągła. Narazie uważam, że to fajna linka. Zobaczymy później.
Zapisane

mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #33 : 17 Grudnia 2007, 13:32:23 »

Widze samych znawców plecionek- to mnie cieszy bo właśnie dostałem nowa plecionke Stren 8Lb w kolorze Lo-Vis Green
Zdaje mi sie bardziej miękka niż PP- co o niej powiecie

Narzie nie mogę jej przestestować bo jestem chory i czekam na szpule do Scorpiona 1001
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #34 : 17 Grudnia 2007, 13:38:03 »

Dzięki za info ok, kupie tą  cieńszą na CC51S myślę że na pstrążka będzie dobra Laughing.
« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2007, 14:27:11 wysłane przez jaca » Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #35 : 17 Grudnia 2007, 14:18:17 »

Mleko równieżmam 8lb green - na 100% będziesz zadowolony, jest cieniutka i pilekielnie mocna, nie zrywaj gołymi łapamo bo się potniesz Smiley
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #36 : 17 Grudnia 2007, 16:07:00 »

Widze samych znawców plecionek- to mnie cieszy bo właśnie dostałem nowa plecionke Stren 8Lb w kolorze Lo-Vis Green
Zdaje mi sie bardziej miękka niż PP- co o niej powiecie

Narzie nie mogę jej przestestować bo jestem chory i czekam na szpule do Scorpiona 1001

Kolego bo tu sie łowi, a nie kolekcjonuje sprzęt Wink Grin
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #37 : 17 Grudnia 2007, 16:17:49 »

Cytat: TomCast
Kolego bo tu sie łowi, a nie kolekcjonuje sprzęt Wink Grin

 Raczej nim handluje.  ok Drożej kupić tanio sprzedać.  Laughing Laughing

ps. Mleczko tylko się nie pogniewaj na nas.  Laughing Laughing bo my to tacy żartownisie. Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #38 : 17 Grudnia 2007, 16:57:10 »

Też jestem dowcipnis ale pisałem już coś o tym ale widzę że do co niektórych to nie dotarło  Lips Sealed
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #39 : 17 Grudnia 2007, 21:57:37 »

Nudne staje się zaśmiecanie wątków docinkami do mleczka - zróbcie sobie nowy wątek w "off topic" i jazda.

Połowa forum teraz to korekty ortograficzne i jazda na mleczku - staje się nudne czytanie tego samego.

P.S. To że u mleczka jest wieczna promocja daje możliwość userom zaoszczędzenia trochę kasy - nic złego w tym nie widzę.
Zapisane

Pozdr. Adam.
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #40 : 18 Grudnia 2007, 14:55:56 »

Nudne staje się zaśmiecanie wątków docinkami do mleczka - zróbcie sobie nowy wątek w "off topic" i jazda.

Połowa forum teraz to korekty ortograficzne i jazda na mleczku - staje się nudne czytanie tego samego.

P.S. To że u mleczka jest wieczna promocja daje możliwość userom zaoszczędzenia trochę kasy - nic złego w tym nie widzę.
Nieuniknione Grin Grin takich promocji to nawet w Erze nie ma ok ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
sebol6852

Wiadomości: 26



« Odpowiedz #41 : 21 Lutego 2012, 21:03:30 »

Cześć chcę się wcisnąć w temat. hehe Smiley. Chce sie poradzić jaka plecionkę miałbym zakupic do przynet od 30 do 70 gram. z Góry dzięki Grin
Zapisane
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #42 : 21 Lutego 2012, 21:12:13 »

 Grin 30lb power pro , wiecej tutaj przeczytasz: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=26626&prevloaded=1&&start=0
Zapisane
sebol6852

Wiadomości: 26



« Odpowiedz #43 : 21 Lutego 2012, 21:15:26 »

Dzieki za tak szybką odpowiedz  Smiley. Znasz może coś innego niż power pro??, to na wszelki wypadek. Z góry dzieki
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #44 : 21 Lutego 2012, 21:20:32 »

PowerPro jest sztywna, polecam Tuf Line XP lub Stren Sonic Braid. Możesz też spokojnie kupić łatwo dostępną plecionką Jaxona NCL 0,25.
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!