http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 01:56:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Uwalniacz Przynęt
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Uwalniacz Przynęt  (Przeczytany 16443 razy)
sawal

Wiadomości: 137


Żary, lubuskie


WWW
« Odpowiedz #15 : 18 Maja 2008, 20:26:59 »

Damian, trzymam Cię za słowo!
Tego typu odczepiacze znane sa w moich stronach od dawna.Taka konstrukcja to wynik wielu doświadczeń - dobrze się sprawdza nawet w silnym prądzie. 
Zapisane

www.saks-rods.pl
Pracownia Wędkarska
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #16 : 18 Maja 2008, 21:58:17 »

Damian, trzymam Cię za słowo!
Tego typu odczepiacze znane sa w moich stronach od dawna.Taka konstrukcja to wynik wielu doświadczeń - dobrze się sprawdza nawet w silnym prądzie. 

nie tylko w w Twoich Smiley
U Nas Marek50 ma identyczny i bardzo go sobie chwalimy Smiley jest bardzo dobry a ważniejsze skuteczny Smiley

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
sawal

Wiadomości: 137


Żary, lubuskie


WWW
« Odpowiedz #17 : 18 Maja 2008, 22:56:20 »

I nie tylko on. Z tego co wiem takie odczepiacze ma jeszcze kilka osób z Twoich okolic Smiley

Kurcze! Fajny ten szczupaczek! A jaki szybki  Grin
Zapisane

www.saks-rods.pl
Pracownia Wędkarska
slider

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #18 : 19 Maja 2008, 16:18:51 »

Gdzie taki odczepiacz mozna kupic ?

Pozdrawiam
@Slider
Zapisane
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #19 : 19 Maja 2008, 16:36:31 »

Wal smiało na priv do Waldka - @sawal'a. Jest producentem tych cudeniek  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #20 : 19 Maja 2008, 17:16:09 »

Mleko, ja uzywam od kilku lat tylko jednego i slusznego  ok tak jak przedmowcy  SNAGWAY

http://allegro.pl/item361174077_kanadyjski_uwalniacz_przynet_spinningowych.html

Moi znajomi zajmuja sie sprowadzaniem tych urzadzen, wystarczy ze mi dacie znac.
Zapisane
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #21 : 19 Maja 2008, 20:18:17 »

Mam obydwa - grom bije na głowę snagaway`a w przypadku silnego nurtu (mam go dodatkowo zmodernizowanego - można doczepić na agrafkach dodatkowe obciążenie - najcięższy grom na Redzie była za lekki sam w sobie).
Zapisane

Pozdr. Adam.
sawal

Wiadomości: 137


Żary, lubuskie


WWW
« Odpowiedz #22 : 24 Czerwca 2008, 09:40:53 »

Wszystkich zainteresowanych odczepiaczami przepraszam za opóżnienie, ciągle są w "produkcji". Niestety, czasowo straciłem kontakt ze ślusarzem (jest głuchoniemy), więc trudno mi określić jakiś termin.
Powiadomię wszystkich indywidualnie.
Cierpliwości.
Zapisane

www.saks-rods.pl
Pracownia Wędkarska
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #23 : 24 Czerwca 2008, 16:32:23 »

Cytat: sawal
Wszystkich zainteresowanych odczepiaczami przepraszam za opóżnienie, ciągle są w "produkcji". Niestety, czasowo straciłem kontakt ze ślusarzem (jest głuchoniemy), więc trudno mi określić jakiś termin.
Powiadomię wszystkich indywidualnie.
Cierpliwości.

 Czekam cierpliwie. ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #24 : 24 Czerwca 2008, 17:46:13 »

dublecik Wink
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2008, 06:58:06 wysłane przez Novis » Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #25 : 24 Czerwca 2008, 17:55:55 »

Kj-ub ma rację! Grom jest skuteczniejszy na wodach płynących niż Snagy.  Ograniczyć go może długość linki, (można ją sobie wymienić na dłuższą) i warunek krętlika w zestawie. Oczywiście najlepsza jest wersja najcięższa ( ponad 180 g) Samoróbki są również skuteczne, byleby były dość ciężkie.  Widzieliśmy Snaga w akcji na Czarnej Przemszy. Śmiechu było co niemiara, aż kumpel poprosił o Groma, oczywiście Grom odhaczył. W wodzie stojącej (łódka) Grom ma w zasadzie 100 procent skuteczności! Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, nie umie się nim obchodzić, to tyle.  Grin
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2008, 08:42:24 wysłane przez Novis » Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #26 : 24 Czerwca 2008, 18:34:29 »

Tak, ekipa łódzka przerobiła ten temat na różnych ciekach i doszła do wniosku, że w roli odczepiacza najlepiej sprawdza się gruba plecionka  Laughing Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Thor

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #27 : 24 Czerwca 2008, 18:59:42 »

Kj-ub ma rację, Snagi na rzeki kompletnie się nie nadaję, grom często daje radę, jedyne ograniczenia to długość linki ( można zmienić na dłuższą) oraz krętlik nieodzowny w zestawie. Oczywiście samoróbki są również skuteczne, jeden warunek, muszą być dość ciężkie! Ekipa łódzka przerobiła ten temat na różnych ciekach! Widzieliśmy w akcji Snaga na Czarnej Przemszy u kumpla. Smiechu było co niemiara

Kj-ub ma rację! Grom jest skuteczniejszy na wodach płynących niż Snagy. Na wodach stojących (łódka) ma niemalże 100-procentową skuteczność. Ograniczyć go może długość linki, (można ją sobie wymienić na dłuższą) i warunek krętlika w zestawie. Oczywiście najlepsza jest wersja najcięższa ( ponad 180 g) Samoróbki są również skuteczne, byleby były dość ciężkie.  Widzieliśmy Snaga w akcji na Czarnej Przemszy. Śmiechu było co niemiara, aż kumpel poprosił o Groma, oczywiście Grom odhaczył. W wodzie stojącej (łódka) Grom ma w zasadzie 100 procent skuteczności! Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, nie umie się nim obchodzić, to tyle.  Grin

Grom, czy GNOM?
jestem zupełnie początkujacym, dlatego pytam i pozdrawiam.
Zapisane

Z szacunkiem,
Janusz
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #28 : 24 Czerwca 2008, 20:35:57 »

http://www.wcwi.pl/images/stories/tj/som05/grom.jpg - GROM
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #29 : 25 Czerwca 2008, 08:52:01 »

ok, mój błąd.  Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!