http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 06:14:40

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Curado 51E
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Curado 51E  (Przeczytany 15930 razy)
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« : 26 Lipca 2010, 18:42:53 »

Czyli kolejny mały młynek Shimano: http://www.tackletour.com/reviewicast10reelsshimanofreshwater.html Ciekawe jak tam jego osiągi rzutowe będą wyglądać.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
-PYTOON-

Wiadomości: 473


Dąbie


« Odpowiedz #1 : 26 Lipca 2010, 19:06:13 »

Mnie on wygląda zupełnie jak mój scorpionek w rozmiarze 1000. Szpulka pewnie będzie ta sama więc i właściwości rzutowe zbliżone do poznanego już przez większość z nas Aldebarana.
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #2 : 26 Lipca 2010, 19:09:51 »

Gabaryt na pewno, ale czy masa szpulki będzie ta sama to już nie jestem pewien. No i szpulka Availa także może będzie pasować.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3 : 27 Lipca 2010, 10:07:39 »

Na mój "ślip" wygląda na mniejszy od 200. I tak sobie kalkuluję, że skoro wielkość 200 bardzo ladnie mi leży w mojej małej łapce to 50 będzie leżała jeszcze lepiej.  ok Laughing

Ciekawie też wyglada Caenan myslę, że cenowo jest to niezła alternatywa dla innych producentów.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4 : 27 Lipca 2010, 10:23:33 »

Citica 201E stoi po 95$ i jest Made in Japan, a Caenan? nic o tym nie piszą, więc pewnie nie. Także nie wiem, czy to będzie coś naprawdę wartego uwagi. Chyba, że sklepowa cena będzie 89,99$, ale będzie chodził po jakieś 70$ to może.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5 : 27 Lipca 2010, 10:29:20 »

Patrząc na obrazki myslę, ze citica jest większa od caenan. Poza tym przekonałem się już, że multiki z niższej półki cenowej innej marki niż shimano wcale od nich nie są gorsze.  Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #6 : 27 Lipca 2010, 10:37:55 »

Pojemności szpulek są dokładnie takie same, raczej obstawiam ten sam gabaryt maszynek.
Ja tam w ogóle nie lubię Shimano Smiley
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #7 : 28 Lipca 2010, 23:05:18 »

Citica 201E stoi po 95$ i jest Made in Japan, a Caenan? nic o tym nie piszą, więc pewnie nie. Także nie wiem, czy to będzie coś naprawdę wartego uwagi. Chyba, że sklepowa cena będzie 89,99$, ale będzie chodził po jakieś 70$ to może.

http://www.cabelas.com/cabelas/en/templates/product/standard-item.jsp?_DARGS=/cabelas/en/common/catalog/item-link.jsp_A&_DAV=netcon&id=0082778125571a&navCount=13&podId=0082778&parentId=cat20331&masterpathid=&navAction=push&catalogCode=XA&rid=2146251080&parentType=index&indexId=cat601233&hasJS=true
Zapisane

Catch & Reklamówka
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #8 : 28 Lipca 2010, 23:49:35 »

A możesz rozwinąć myśl? Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #9 : 29 Lipca 2010, 21:08:08 »

chodzi o to, ze te reedycje shimaniakow to jedno i to samo. jesli ktos nie zajmowal sie castingiem 3-4 lata temu i nie mial okazji kupic np curado 100 lub scorpionka 1000, to producent wypuszcza nowego curado, ktorego parametry sa identyczne z ww maszynkami. to samo jest w przypadku citici.

oprocz wedkowania interesuje sie elektroniką i zasady dzialania obydwu rynków sa niemal identyczne Smiley ach te premiery i nowosci hehe
Zapisane

Catch & Reklamówka
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #10 : 29 Lipca 2010, 21:25:05 »

Hmmm no np Curado D, a E - jak dla mnie wyraźna różnica na plus dla nowszej edycji Smiley Nie wiem jak ten najmniejszy z serii, ale w 201 różnica w obudowie, a co za tym idzie wygodzie użytkowania jest kolosalna. Ale co do samych parametrów to coś w tym jest co mówisz.
Ale sprzęt szybko się nudzi, a przecież 'nowe zawsze jest lepsze od tego starego'  Grin
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
celtas

Wiadomości: 185


Poznań


« Odpowiedz #11 : 17 Sierpnia 2010, 22:14:54 »

http://www.youtube.com/watch?v=O-IdIW2B1Fc

Zapisane

Pozdrawiam, Marcin
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #12 : 18 Sierpnia 2010, 08:25:25 »

Jest niższy od starego, lepiej leży w ręce, ma dalej odsunięty wodzik. Wypuszczają w ramie o tym samym kształcie Scorpiona, Aldebarana i Curado. Zupełnie jak w poprzednim modelu, tyle że wtedy Aldebarana zastępował Scorpion MG. Różnią się od siebie przełożenie, materiałem ramy i ciężarem, ilością łożysk, kształtem wodzika. Myślę, że po czasie zbiorą bardzo pochlebne opinie. Acha i jeszcze jedno, szpula od Aldebarana pasuje do Scorpiona, to już sprawdziliśmy. Do Curado prawdopodobnie też będzie pasowała, ale trzeba przymierzyć lub poczekać na oficjalną informację Availa.
Zapisane

mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #13 : 21 Września 2010, 16:43:55 »

Od 29 września ma być dostępna w sklepach wersja leworęczna. Czy ktoś ma zamiar nabyć?  Smiley
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #14 : 21 Września 2010, 18:01:30 »

Chyba wszyscy zainteresowani zdążyli już nabyć Scorpiona XT 1001  Smiley
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!