http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 02:00:43

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  multiplikator i kijek do castingu
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: multiplikator i kijek do castingu  (Przeczytany 15989 razy)
arek_755

Wiadomości: 384


Głębokie (poligon drawski)

Pozdrawiam Wszystkich Arek


WWW
« Odpowiedz #45 : 13 Grudnia 2010, 20:51:44 »

Z tego co widze to z @wełpą nic nie pohandlowaliście  Roll Eyes
Maćku @b.m a Ty nic nie masz odpowiedniego dla naszego kolegi ,a może Wiesiek @wisławek  Roll Eyes
Zapisane

wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #46 : 13 Grudnia 2010, 21:25:56 »

Arek spokojnie coś się znalazło na początek przygody z castem.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
arek_755

Wiadomości: 384


Głębokie (poligon drawski)

Pozdrawiam Wszystkich Arek


WWW
« Odpowiedz #47 : 13 Grudnia 2010, 21:31:41 »

No właśnie Paweł byłem bardzo zaskoczony że Ty nic nie posiadałeś  na początek Roll Eyes Cheesy

Zapisane

smigasek

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #48 : 27 Grudnia 2010, 15:19:12 »

czesc
Chciałbym odświeżyć temat :

Czy jest sens kupować  (Multiplikator) Abu Garcia Ambassadeur Blue Max, Black Max, Silver Max-L
*Jaki jest przedział przynęt przy tym młynku.
*Jaki do tego kilek był by najlepszy i nie najdroższy będę łowił głównie ciężkimi gumami i blachami


czy wogóle kupowanie takiego zestawu ma sens ??
zest.1  http://www.decathlon.com.pl/PL/combo-blue-max-70148094/
zest.2  http://www.decathlon.com.pl/PL/set-megaforce-70148380/

wędkę jak i młynek chcę kupić w decathloanie z powodu łatwości z gwarancją i dostępnością
wg mnie z racji na długość powinny być dość sztywne tylko czy nie za krótkie Huh
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #49 : 27 Grudnia 2010, 17:41:27 »

Trochę błędne myślenie. Lepiej kup coś, co się nie popsuje niż coś, co będzie łatwo reklamować.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #50 : 27 Grudnia 2010, 18:44:56 »

popieram Kamila....
Nie wiem skąd jesteś ale, Decathlony są w większych miastach, i na pewno znajdziesz tam dobry sklep wędkarski   
Na kije Dragona i Jaxona dostaniesz gwarancje, młynki Abu i inne też.

A wspomniane Abu Max będą dobre na początek przygody z castingiem, tak by posmakować o co w tym chodzi ...
Zorientuj sie po ile też Abu C3, bo jeśli o ok 100zł więcej to warto go na początek kupić w szczególności do cięższych przynęt,
Co rozumiesz po "ciężkimi gumami i blachami" - ale każdy kijek w/w firm spełni Twoje początkowe oczekiwania Wink

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #51 : 27 Grudnia 2010, 18:50:15 »

Cześć miałem ten kijek abu  i był naprawde fajny tak na początek , co do multika to si,e nie wypowiadam bo łowie na shimanole Grin
Zapisane
smigasek

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #52 : 27 Grudnia 2010, 18:58:27 »

Cytuj
Zorientuj sie po ile też Abu C3, bo jeśli o ok 100zł więcej to warto go na początek kupić w szczególności do cięższych przynęt,
Co rozumiesz po "ciężkimi gumami i blachami" - ale każdy kijek w/w firm spełni Twoje początkowe oczekiwania Wink
w decathlonie są tylko te 2 młynki szczególnie ten 2m mi się podoba.
Mieszkam w Pomiechówku ok 40 km od Warszawy.
Ciężkie gumy i blach znaczy od 10 do 40gram,
blachy od 10 do 60 gram.
Łowię w dość głębokich głębokich żwirowniach od 3 do 15 metrów  i w płytkim mulistym starorzeczu(1m -6m) jak również na łowisku specjalnym okoń do którego mam ok 15km
chcę używać ciężkich przynęt też przy wyprawach nad jezioro Roś (wieś rybitwy)Miasto Pisz
Do tej pory łowiłem wędziskiem mikado 2.70 5/25g wyrzutu i kołowrotkiem o stałej szpuli lecz po sezonie wkurzają mnie bicia kołowrotka i bicia przy zwijaniu!

bardzo proszę o pomoc i jeśli coś jest sensownego do kupienia za 500 zł  tj(kijek i młynek) proszę o podpowiedź co zakupić
Huh
może ktoś sie wypowie o zestawie daiwa megaforce tj 2 zestaw Huh
« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2010, 19:00:08 wysłane przez smigasek » Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #53 : 27 Grudnia 2010, 20:33:14 »

Skoro już Ci się nie spieszy to zacznij od lektury wątków na forum. Na początek tego: http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=1924.0 i tego: http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=2035.0 , potem tych: http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=5663.0 http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=5711.0 http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=5632.0 i ogólnie korzystanie z wyszukiwarki. Dopiero potem zadawaj pytania, bo inaczej do niczego nie dojdziemy.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
smigasek

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #54 : 27 Grudnia 2010, 20:42:34 »

ok zabieram się do lektury Smiley
Zapisane
smigasek

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #55 : 29 Grudnia 2010, 16:41:56 »

po przeczytaniu ww tematów wnioskuję
Cytuj
Tak mi wpadł do głowy pomysł zebrania w jednym wątku rad dotyczących wyboru pierwszego zestawu castingowego, dla przynęt od 5g do 30g. To chyba najczęściej wybierany i najbardziej uniwersalny zestaw, pozwalający łowić i okonie, szczupaki i sandacze, może nawet pstrągi.


Multiplikatory:
Shimano Calcutta Conquest 101 (round)
Shimano Calcutta Conquest 101DC (round)
Shimano Antares DC7 LH (niskoprofilowy)
Shimano Metanium XT
Shimano Metanium MG/MG7
Shimano Calcutta Conquest 201DC (round)


 



Co do tych multiplikatorów to ciężko stwierdzić który jest najlepszy
Jaki mam wziąć do podanych wyżej (moich) wymagań.

posiadam daiwe megaforce z twitchin barem, i jest problem juz drugi raz zaciol sie ten "twitchin", za pierwszym razem oddalem do reklamacji ale teraz juz wygasla i tu moja prosba- moze ktos wie jak to ustrojstwo naprawic i czy i jak sie da wymontowac z multika. objaw taki ze zakleszczylo sie wszystko nie idzie ruszyc korbka ani tym twitchinem.
z gory dziekuje.
wypowaida się negatywne o tym multiku negatywnie
czy zatem jest sens kupować te zestwy
Cytuj
Cytuj

z tym że wędkę ma mi wysłać @wełpa
czyli nie wiem jaki brać multik do tej kasy żeby nie było problemów z gwarancją ??
oczywiście chodzi mi o nowy sprzęt i o gwarancję ponieważ nie ja płacę za zestaw tylko mój sponsor Smiley
bardzo proszę o szybką odp
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2010, 16:44:18 wysłane przez smigasek » Zapisane
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #56 : 29 Grudnia 2010, 20:55:37 »

proponuję jeszcze przemyśleć sprawę. Przyzwoity kołowrotek kupisz na naszej giełdzie i nawet nówkę.
Tanio też można znaleźć dobry kijek.
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
smigasek

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #57 : 29 Grudnia 2010, 21:14:48 »

skoro proponujesz na ''waszej'' giełdzie to podaj adres giełdy ew. link do forum.
Zapisane
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #58 : 29 Grudnia 2010, 21:17:24 »

 Po to jest dział "sprzedam/kupię"  Undecided
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #59 : 29 Grudnia 2010, 21:19:56 »

wejdź na "sprzedam/kupię/zamienię", w zakładce "wyszukaj" wbij nazwę producenta i wyskoczą linkli, gdzie przewija się dana nazwa. Naprawdę warto, ja praktycznie 60% sprzętu zakupiłem na forum, z młynkami włącznie.  ok ok ok
Zapisane

Tomek
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!