http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 08:35:57

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Korek, czy ściema?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Korek, czy ściema?  (Przeczytany 15985 razy)
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #15 : 26 Stycznia 2012, 12:51:52 »

Panie Ptak Grin
Faktycznie,  klucia sa rozne, bo to co Pan wypisuje kluje w oczy niesamowicie!
Zapisane
Tomek_Man

Wiadomości: 22

Tychy


« Odpowiedz #16 : 26 Stycznia 2012, 13:08:49 »

chyba Dragon zaczal tracic klientow na rzecz Wedki - KS i rozpoczal dzialania marketingowe majace na celu odbudowanie utraconej pozycji rynkowej Wink
Zapisane
jbk666

Wiadomości: 15


« Odpowiedz #17 : 26 Stycznia 2012, 13:27:47 »

Ostatnio rozbierałem Millenium . Oto niby korek 



Uploaded with ImageShack.us
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #18 : 26 Stycznia 2012, 13:35:08 »

kryptoreklama raczej nie, ale tekst sponsorowany  Wink Wink Wink Grin
Zapisane

Tomek
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #19 : 26 Stycznia 2012, 13:43:33 »

Ostatnio rozbierałem Millenium . Oto niby korek 

WOW. Portugalski. AAAAAA++++ klasa. Grin Grin Grin Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #20 : 26 Stycznia 2012, 13:48:42 »

A, bo w końcu zapomniałem dopisać (późno było Wink ). Dragon podaje, że w wędkach są "rękojeści z gładkiego, portugalskiego korka". Także nie dajcie sobie wcisnąć kitu. Ani Millenium, ani Mystery, ani też teraz Thytan nigdy nie miały rękojeści z korka (no chyba, że jakieś prototypowe egzemplarze).

Witam forumowiczów, podzielam Wasze zainteresowanie multiplikatorami :-) Piszę jednak w innej sprawie.

Chcę zaprotestować przeciw takiemu ujęciu sprawy z tym "niby" korkiem w wędziskach Dragona. Współpracuję z firmą Dragon od dłuższego czasu, więc mam okazję intensywnie korzystać z ich wędzisk od kilku lat (sam wybieram sobie z ich magazynu), przy czym wybieram do użytku wędziska seryjnie produkowane.

Nie potwierdzam opinii, jakoby dolnik wędziska Dragon był wykończony okleiną korkopodobną. Dolnik obłożony jest pełnowartościowym korkiem o właściwej - z punktu widzenia użytkowego - grubości i w jakości zgodnej z opisem w katalogu.

Wędziska Millenium i ich opis http://firmadragon.pl/index.php/oferta/wdziska/wdziska-dragon/millenium-hd

Wędziska wklejanki Fishmaker http://firmadragon.pl/index.php/oferta/wdziska/wdziska-dragon/fishmaker

Wędziska Moderate http://firmadragon.pl/index.php/oferta/wdziska/wdziska-dragon/moderate

Przerzuciłem sporo tych wędzisk (samej serii Millenium - ok 12 szt., a mam styczność z większością serii wędzisk) i zawsze opis dolnika pokrywał się z rzeczywistością. Przed napisaniem tego postu - dla pewności - sprawdziłem wędziska nacinając korek.

Wędkuję bardzo dużo (bywa że nawet 4 dni w tygodniu) i nigdy nie zdarzyło mi się odklejenie korka ani przetarcie go. Wielokrotnie gniotłem wędziska w transporcie, upadały mi na kamienie, przewracałem się na nie w poślizgu na błocie lub kamieniach, a mimo tego korek przeżył bez uszczerbku i bez wgnieceń, nie musiałem go poddawać renowacji. W przypadku okleiny korkopodobnej to nie byłoby możliwe.


Pozdrawiam forumowiczów
Waldek Ptak

cytat z mojej wypowiedzi: "Nie potwierdzam opinii, jakoby dolnik wędziska Dragon był wykończony okleiną korkopodobną."

Panowie, podtrzymuję ją. Każdy, kto chciałby sprawdzić to na posiadanych przez mnie wędziskach jest zaproszony do mnie - proszę przyjechać i sprawdzimy. Wędziska używam, więc nie będę ciął do zdjęcia. Sprawdzałem przez nakłucie, gdyż korek jest sprężysty i wróci zakrywając dziurę.


Pozdrawiam
Waldek

p.Tomku, nie musi pan wierzyć - wystarczy pójść do sklepu i sprawdzić korek w wędziskach Dragon. Słowo "naciąłęm" użyłem pod wpływem postu zaczynającego wątek.

p.mekamil - kłucie jest różne, nie tylko w cieście. Niektóre kłucia są nawet zabójcze, więc proszę nie bagatelizować kłucia. Spoko, kłucie dolnika wykonałem sprawnie,
na tyle dobrze i szeroko, że mogłem sprawdzić obecność korka.

Podsumowując: Sprawa jest bardzo prosta, będąc w sklepie wędkarskim, przy okazji, proszę sprawdzić dolnik korkowy wędziska Dragon. Cóż tu można więcej pisać.

Pozdrawiam i myślę, że - bez urazy panowie - można zamknąć temat.

Pozdrawiam
Waldek

  Znaczy się Kamila i jbk666 zdjęcia łżą ?  Poza tym głupio by było zamknąć teraz  taki rozwojowy temat  Laughing
« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2012, 13:52:52 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
hudson

Wiadomości: 86


« Odpowiedz #21 : 26 Stycznia 2012, 13:50:38 »

Nie lubię imitacji piankopodobnych, ale kitu po prostu nie trawię. Miałem dwa Dragony w zeszłym sezonie, na szczęście teraz pracują już dla kogoś innego:)
Zapisane
jarysiu

Wiadomości: 6

Koszalin


« Odpowiedz #22 : 26 Stycznia 2012, 13:52:43 »

Pan Waldek musial doznac duzego stresu piszac to. Ja natomiast dowiedzialem sie w koncu dlaczego wiekszosc wedzisk ktore mialem w rekach ma pieknie naciety korek -wzdloz. Zawsze sie nad tym zastanawialem bo u rodbuilderow mozna kupic taki koreczek,ale on jest w krazkach albo tubach. a tu masz babo okleine. Jednak nie jest to specjalnosc Dragona- tylko po co pisac korekaaaaaaa+++++++++chinska portugalia? Zludzenie dobrobytu czy oszustwo?
Zapisane
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #23 : 26 Stycznia 2012, 15:00:34 »

 Grin Grin Mi odchodziła okleina w millenium fatso jerk cast 25-60g. Dlatego też oddałem wędzisko Kamilowi, żeby wymienił rękojeść na taką która jest zrobiona z korka a nie z imitacji jego.
Zapisane
hudson

Wiadomości: 86


« Odpowiedz #24 : 26 Stycznia 2012, 16:46:11 »

Ciekawe co na to ACTA - czy pianka to podróbka portugalskiego korka? Grin
Zapisane
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #25 : 26 Stycznia 2012, 17:52:13 »

 Grin Myślę ze ACTA zablokuje stronę dragona...
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #26 : 26 Stycznia 2012, 17:54:06 »

I w ogóle ta okleina nie odłazi, bo ja nigdy Dragonem nie łowiłem...
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #27 : 26 Stycznia 2012, 18:12:08 »

Kamil, mam trochę tapety korkowej. Chcesz w rozliczeniu?
Brakuje mi emotikona na to ale gdyby był to wyglądał by tak <leżę_na_glebie_i_tarzam_ze_śmiechu>
 Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2012, 20:25:01 wysłane przez Logan » Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #28 : 26 Stycznia 2012, 19:03:00 »

 Grin Wygląda jak moja rękojeść z przed roku xD
Zapisane
Tarłoś

Wiadomości: 320


Gdańsk


« Odpowiedz #29 : 26 Stycznia 2012, 19:33:55 »

Witam,
przerabiałem kilka Team Dragonów i z serii Silver , jak i millenium i żadna z tych wędek nie miała korka tylko piankę w okleinie.
pzdr.
Tarłoś
Zapisane

Pozdrawiam
 Tarłoś
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!