http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 08:09:32

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Korek, czy ściema?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Korek, czy ściema?  (Przeczytany 15984 razy)
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #75 : 28 Stycznia 2012, 23:29:32 »

Jestem dzisiaj w bojowym nastroju. Trochę wolnej gotówki mam. Kupię dowolną wędkę Dragona z Korkiem, sprawdzę i zaskarżę. Myślę że oprócz tego że dragon naście baniek kary zapłaci za nieuczciwą reklamę, to ja jako poszkodowany też paręset tysięcy a może perę baniek  wyciągnę. Jak by co to przed Amerykańskim sądem sprawę założę. Tylko wtedy Dragona zamknę. Jakoś mnie to nie smuci Smiley Smiley Smiley. Na szczęście od 10 lat wstecz mam wszystkie katalogi. Solidna podstawa żeby kilka firm puścić z torbami. Zrobię to z czystą przyjemnością. Jest wystarczająco dużo prawniczych sępów, którzy za procent podejmą się roboty.
Łej tom Arturze ! Łokrungły stuł sie skunczył  Wink To a, panie, propos rycyerzy(nie zdryjców;)Ja tyż po nalewce @Dużego niedźwiedzicę (tylko grizli)  wy ..tego ..tam..ruchać zdolnym! Nie lepiej kasę na dupy wydaqć? Uwunualnie na wyndkowanie ?
Maraf
Maraf piszesz jak ja na dużej bańce a nawet bardzo dużej bańce. Acha ja staram się pisać poprawnie, im większa bańka tym bardziej poprawnie staram się pisać Smiley Smiley Smiley. Teraz całkowicie bezalkochkolowo piszę o dziwo. Wiem nie do uwierzenia  Grin Grin Grin, ale prawdziwe.
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2012, 23:36:40 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #76 : 28 Stycznia 2012, 23:35:53 »

No Koledzy ! PRZEGIELIŚTA ! Dopiero teraz zapoznałem się z wutkiem. Ja w obronie Ptaka ! Waldi nie pynkaj ! Mój pierwszy kij castingowy byl Team Dragon! Fajowy był ! Z przeproszeniem, gdzieś mam, czym ta rekojeść obłożona! Trzymie ino czy nie do cholerki! Blanki fajne! U Pana szefa (z szcunkiem) na stadionie też kupe fajne sprzyntu kupiłem! Fajne to był lata, dziewiędziesiutych poczuntek co nie!? DRAGON fajny jest! Jeden @kolo mowił mi nawet, że tey od tego samego chinola biereta blanki co sam Fynwki co nie chciał?  Na hm idom pono. Dobre patyki! Ino pilnujta chopy, żeby was ty kużwa nie podaly do do jakiego sundu kosumyckiego albi innych ch...Inny kolo mówił że 300% też ch.. zrobku...Rure kupic za 20 dulasow puścić za 1500to jest biznes rozumie. Żeby nie gadali...DARGON  SUPER !
Maraf


Marcin czy Ty aby z Dużym się dzisiaj nie widziałeś a raczej z jego nalewkami  ?  Laughing
Widziałem się z Santa Rita carmenere garn reserva 2008 i własnie odwiedziła mnie Segu reserva 2008 niefiltrowana oczywiście Rocznik 2008 uważam za wybitny w nowym swiecie
Dajcie mi tu przycisk 'lubię to'  Laughing
Ja też lubie Dragona ;-)
Maraf
P.S.:@Dużego nie widzialem  i boleje nad tym


Maraf, Carmenere i Shiraz, nic innego ok
A jeśli to Gran Reserva to już w ogóle szał... Smiley

Zazdroszczę, ja dopiero po wtorkowym egzaminie zaznam tej przyjemności.
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #77 : 28 Stycznia 2012, 23:38:12 »

No Koledzy ! PRZEGIELIŚTA ! Dopiero teraz zapoznałem się z wutkiem. Ja w obronie Ptaka ! Waldi nie pynkaj ! Mój pierwszy kij castingowy byl Team Dragon! Fajowy był ! Z przeproszeniem, gdzieś mam, czym ta rekojeść obłożona! Trzymie ino czy nie do cholerki! Blanki fajne! U Pana szefa (z szcunkiem) na stadionie też kupe fajne sprzyntu kupiłem! Fajne to był lata, dziewiędziesiutych poczuntek co nie!? DRAGON fajny jest! Jeden @kolo mowił mi nawet, że tey od tego samego chinola biereta blanki co sam Fynwki co nie chciał?  Na hm idom pono. Dobre patyki! Ino pilnujta chopy, żeby was ty kużwa nie podaly do do jakiego sundu kosumyckiego albi innych ch...Inny kolo mówił że 300% też ch.. zrobku...Rure kupic za 20 dulasow puścić za 1500to jest biznes rozumie. Żeby nie gadali...DARGON  SUPER !
Maraf


Marcin czy Ty aby z Dużym się dzisiaj nie widziałeś a raczej z jego nalewkami  ?  Laughing
Widziałem się z Santa Rita carmenere garn reserva 2008 i własnie odwiedziła mnie Segu reserva 2008 niefiltrowana oczywiście Rocznik 2008 uważam za wybitny w nowym swiecie
Dajcie mi tu przycisk 'lubię to'  Laughing
Ja też lubie Dragona ;-)
Maraf
P.S.:@Dużego nie widzialem  i boleje nad tym


Maraf, Carmenere i Shiraz, nic innego ok
A jeśli to Gran Reserva to już w ogóle szał... Smiley

Zazdroszczę, ja dopiero po wtorkowym egzaminie zaznam tej przyjemności.

A ja wolę zwykłą czystą wyborową Smiley Smiley Smiley
Zapisane

leszko

Wiadomości: 92

Olkusz


« Odpowiedz #78 : 29 Stycznia 2012, 00:05:06 »

Powiadam wam,że najlepsze są swojskie produkty typu  ,,bimbo".Tak byłem ciekawy(pod wpływem),że nacięłem MILLENIUM z najstarszej chyba serii.Faktcznie tam jest pianka Tongue.To był mój  pierwszy kij castingowy.Tak go lubię,że jak go złamię kupię nastepny.  ps.po sekcji pięknie go skleiłem
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #79 : 29 Stycznia 2012, 00:10:12 »

Jezu, ludzie. Nie niszczcie kijów. Przeca mówiłem, nacisnąć, sprawdzić i wszystko wiadomo Laughing
Zapisane
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #80 : 29 Stycznia 2012, 00:37:17 »

Powiadam wam,że najlepsze są swojskie produkty typu  ,,bimbo".Tak byłem ciekawy(pod wpływem),że nacięłem MILLENIUM z najstarszej chyba serii.Faktcznie tam jest pianka Tongue.To był mój  pierwszy kij castingowy.Tak go lubię,że jak go złamię kupię nastepny.  ps.po sekcji pięknie go skleiłem

To jest mój drugi kij castingowy:) i też go bardzo bardzo lubię ... dlatego też wprawiłem mu korek:P Wink liczę ze jeszcze mi posłuży mi trochę.
Zapisane
leszko

Wiadomości: 92

Olkusz


« Odpowiedz #81 : 29 Stycznia 2012, 00:55:54 »

To było delikatne cięcie.Teraz wiem co w nim tkwi.
« Ostatnia zmiana: 29 Stycznia 2012, 00:57:55 wysłane przez leszko » Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #82 : 29 Stycznia 2012, 08:33:01 »

Powiadam wam,że najlepsze są swojskie produkty typu  ,,bimbo".Tak byłem ciekawy(pod wpływem),że nacięłem MILLENIUM z najstarszej chyba serii.Faktcznie tam jest pianka Tongue.To był mój  pierwszy kij castingowy.Tak go lubię,że jak go złamię kupię nastepny.  ps.po sekcji pięknie go skleiłem

ja zasmakowałem w bimbo pod nazwą "Duch Puszczy" - oj przedni to trunek  Laughing Laughing Laughing ale żadne głosy nie nakazywały mi kijów ciąć  Grin Wink Wink Wink
Zapisane

Tomek
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #83 : 29 Stycznia 2012, 10:29:23 »

Witam.Znalazłem w chacie dolnik od Millenium Jerk dragona. A że nie mam do niego części szczytowej wziąłem do łapy gumówę Smiley i podciąłem . I wyobrażcie sobie ukazał mi się KOREK.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #84 : 29 Stycznia 2012, 10:52:25 »

Cytat: rolek
Witam.Znalazłem w chacie dolnik od Millenium Jerk dragona. A że nie mam do niego części szczytowej wziąłem do łapy gumówę Smiley i podciąłem . I wyobrażcie sobie ukazał mi się KOREK.

  Ewidentna podróbka....  Tongue Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #85 : 29 Stycznia 2012, 11:21:49 »

Ojaaa, czyli pierwsze serie jednak miały korek, wow Smiley
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Teo

Wiadomości: 109

Środa Wlkp

Banan rulez


« Odpowiedz #86 : 29 Stycznia 2012, 14:32:55 »

Umnie też wygląda na korek Grin , szkoda mi masakrować rękojeść żeby się upewnić, kijek to TD pro selection 3-14


Uploaded with ImageShack.us
Zapisane
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #87 : 29 Stycznia 2012, 15:03:36 »

TD mają korek, to znaczy mój ma;) tylko TD Silver edition ma gąbkę pokrytą korkiem Tongue
Zapisane
aal

Wiadomości: 49


Kobyłka k. W-wy


« Odpowiedz #88 : 29 Stycznia 2012, 16:56:03 »

Z moich obserwacji wynika, że u Dragona wszystkie serie tańsze od Team Dragon (złotej), mają na rękojeści piankę i okleinę. Jednak ten problem dotyczy nie tylko Dragona, lecz w zasadzie wszystkich firm i ich tańszych serii. Spowodowane jest to coraz niższą podażą korka dobrej jakości, a więc i wyższej ceny. Koszt samego, dobrego korka na wędzisku Millenium wyniósł by pewnie około 100 PLN.
Zeby sprawdzić co znajduje się na rękojeści, wystarczy dobrze się przyjrzeć - jest bardzo wyraźna linia łącząca powierzchnię okleiny.
Osobiście posiadam tylko jedno wędzisko Dragona - wklejankę TD do 28 g. (z korkiem na rękojeści Cheesy).
Jest to jedyna wklejka o tej gramaturze, która spełniła moje oczekiwania w zakresie płynności ugięcia...
Zapisane
kmr1

Wiadomości: 42


Mińsk Maz.

jestem taki bolek


« Odpowiedz #89 : 30 Stycznia 2012, 14:36:48 »

Z moich obserwacji wynika, że Robinson w kiju Diplomat Top Spin 2,7m, cw 15-45g miał korek a nie jego imitację. Bardzo mi ten kij pasował ale sprzedałem za symboliczne pieniądze (przejście na cast!!!!). Kij fajny a i cena przystępna, na stronie Robinsona podana orientacyjna cena detaliczna - 249 zł. Ja kupiłem jeszcze taniej. Więc jednak można zrobić przyzwoity kij za rozsądną kasę.  Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!