http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 17:21:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Nowości Jaxona na ...
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Nowości Jaxona na ...  (Przeczytany 22473 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #90 : 31 Maja 2007, 17:52:23 »

Tu nie ma co porownywac, ale ja i tak uwazam ze Perseusze sa udane. Za taka cene nie kupisz lepszego kija. Poza tym Mleko, Ty go kupiłes i od razu sprzedawales, wiec co mozesz powiedziec o wedce jesli na nia prawie wogole nie lowiles  Huh Dla mnie to śmiesze jesli wy[powiadaja sie ludzie o sprzecie, patrzac jedenie na firme, a nie majac tego sprzetu w lapie.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #91 : 31 Maja 2007, 18:01:52 »

Tu nie ma co porownywac, ale ja i tak uwazam ze Perseusze sa udane. Za taka cene nie kupisz lepszego kija. Poza tym Mleko, Ty go kupiłes i od razu sprzedawales, wiec co mozesz powiedziec o wedce jesli na nia prawie wogole nie lowiles  Huh Dla mnie to śmiesze jesli wy[powiadaja sie ludzie o sprzecie, patrzac jedenie na firme, a nie majac tego sprzetu w lapie.

Dobrze mówi  Wink  Grin Więc Mu  Beer

Ja też nie narzekam na mojego Perseusza  Laughing Może i jest to Jaxon, ale dobrze pracują i są w dobrej cenie  Cheesy

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
HILO

Wiadomości: 291

Zabrze


« Odpowiedz #92 : 31 Maja 2007, 19:58:15 »

prof.Morfi masz Perseusza tuningowego,więc nie ma co porównywać,
Zapisane
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #93 : 31 Maja 2007, 21:48:41 »

Z Jaxonem zależy jaki sie trafi egzemplarz Panowie ,w moim Perseusie do 35 gr. podczas  któregoś tam rzutu(na pierwszej wyprawie)wypadła wkładka ceramiczna z przelotki szczytowej,ale sie wkurzyłem Lips Sealed,zauważyłem to dopiero pod koniec łowienia i żyłke musiałem wyrzucić,natomiast jak za taką cenkę to z  Casting Expressa jestem narazie zadowony(troszke go podrasowuje)  Wink
Zapisane

Pozdro
kleniarz
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #94 : 31 Maja 2007, 23:40:16 »

prof.Morfi masz Perseusza tuningowego,więc nie ma co porównywać,

Witam
Profesorem jeszcze nie jestem Laughing Grin
Może jest po lekkim tuningu, ale dopiero teraz mogę powiedzieć ze górne c.w. ma 21g

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #95 : 31 Maja 2007, 23:58:08 »

Witam.  Agraph za dużo wypił więc mu się czka do dzisiaj i jego subiektywna opinia nia jak ma się do obiektywizmu.Co nie jest St.Croix to be a co jest to dobre lub będzie dobre.Tak nie można wystawiac opini.!
Zapisane

małopolska team...
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #96 : 01 Czerwca 2007, 09:08:47 »

Jestem w posiadaniu nietuningowanego perseusa do 25g. Nad wodą byłem z nim parę (słownie trzy) razy.
Panowie za 120 zeta, po pierwsze primo: nie ma co wymagać extrasów, po drugie primo  Wink: nie znajdziecie lepszego (nowego) patyka w tej cenie. Z moimi bardzo skromnymi umiejętnościami w posługiwaniu się multikiem, osiągam zadowalające mnie odległości, czy to gumką na 5 g. główce (20-25 m) czy to obrotówką 2, czy wobem np 7, 9 Rapalą Jointed czy jakimiś grzechoczącymi wynalazkami, bodajże Yo-Zuri (na oko ponad 30m).
Oczywiście kij nie jest kijkiem docelowym, ale do nauki castingu dla mniej zamożnych wędkarzy polecam jak najbardziej.
Osobiście zamierzam uzbierać na coś lepszego ale póki co, musiałem się zmieścić w ograniczonym budżecie, więc wolałem zainwestować w Scorpiona.
Co do zachowania się kija podczas holu to nie mogę się wypowiedzieć. Padło na niego na razie parę okoni, większej ryby nie dorwałem ale mam nadzieję... ok Fishing Beer
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #97 : 01 Czerwca 2007, 09:49:44 »

Mówcie co chcecie ale dobrego kijka, nawet uzywanego to za 120zł się niekupi Smiley( tak jak nówkę Perseusa)
Ale słuszne jest pakowanie większej kasy w multik - to sie opłaci Smiley
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #98 : 01 Czerwca 2007, 20:18:54 »

Ja nie wiem co się niektórzy uparli, że Jaxon i inne "tańsze" firmy to be,,, mam XT-PRO,,,, złamałem na zlocie,,, z głupoty,,,, 7 dni i jest nowa szczytówka. CZyli ZERO problemów z gwarancją! A jeśli chodzi o akcje, ładowanie,,,hol i inne to za 150 pln nic się lepszego nie dostanie,,,,,nawet z używanych kijków (chyba że Jaxon  Smiley)
Sith gdzieś napisał, że dobrych kilka lat temu na bambus się łapało i nikt nie brudźił że TEN lub Tamtem bambus jest gorszy czy lepszy.
Wyluzujcie  Smiley Smiley
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Dok

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #99 : 02 Czerwca 2007, 22:35:58 »

На Персеус никогда не ловил,хотя в руках и держал.Ну не нравятся мне эти "резонансные " рукоятки,хоть убей.А вот  Одеоном,10-30, 3 метра,ловил много чего,и не один год.И уже год как я его переделал под кастинг,и продолжаю ловить мультом.Никаких проблем.Может у кого и были проблемы с Джексоном,у меня всё нормально.Как у нас говорят-дёшево и сердито.Я бы может попробывал и Экспресс,да он под левую руку,не мой профиль...
Zapisane
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #100 : 02 Czerwca 2007, 22:57:53 »

Dok to Ty kręcisz lewą czy prawą ręką?
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #101 : 02 Czerwca 2007, 23:43:12 »

Cytat: big_m
Dok to Ty kręcisz lewą czy prawą ręką?

 On nasz Ci !!!! ok Laughing Fishing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Dok

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #102 : 04 Czerwca 2007, 09:34:44 »

big_m

Крутил,кручу,и буду крутить только правой рукой Laughing.Поздно мне уже переучиваться,да и незачем.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #103 : 04 Czerwca 2007, 16:32:38 »

Cytat: Dok
big_m

Крутил,кручу,и буду крутить только правой рукой Laughing.Поздно мне уже переучиваться,да и незачем.


    ok ok ok ok ok ok ok   Ja i Big_m też kręcimy prawą. ok Laughing Fishing Beer Beer   @Dok w sumie to chyba mieszkasz niedaleko od nas może by tak na jesieni udało Ci się zajrzeć do nas na zlot.?? pozdrawiam zamker.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
HILO

Wiadomości: 291

Zabrze


« Odpowiedz #104 : 04 Czerwca 2007, 18:53:34 »

a co już są zapisy na jesienny zlot
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!