http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
10 Maja 2024, 02:16:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  kolejne o budowie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: kolejne o budowie  (Przeczytany 2673 razy)
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« : 30 Listopada 2008, 17:29:26 »

witam wszystkich serdecznie. Jestem zarejestrowany chyba od wczoraj i jeszcze nie przebrnąłem przez większość postów. W cast bawię się od niedawna, kilka miesięcy. i to tyle o sobie (na razie). pytanie: czy ktoś z Was próbował zrobić jakiś kijek castingowy na blanku muchowym??? obojętnie pełnym czy pustym? taki lajcik na pstrągi i okonie... jeżeli tak, proszę o info. ja kiedyś próbował Huh sam próbowałem z lajtem na gumki i nawet wyszło.  Huh
Zapisane

Tomek
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1 : 30 Listopada 2008, 18:14:04 »

Witaj! Przebrnięcie przez wszystkie posty zajmie Ci sporo czasu Wink

Z tego co pamiętam @TomCast miał kiedyś kijka na blanku muchowym. Gdzieś o tym było na forum, jak znajdę to wstawię informacje.

No i jest tutaj. Poszukaj też w wątku 'Wieści znad wody', tam zdaje się były zdjęcia.
« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2008, 18:25:02 wysłane przez JJ » Zapisane

Pozdrawiam
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #2 : 30 Listopada 2008, 19:04:27 »

dzięki bardzo, ciekawa dyskusja. spróbuję cos pomajstrować - jak się uda, dam znać i wstawię jakieś fotki.
Zapisane

Tomek
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #3 : 30 Listopada 2008, 19:18:21 »

Na razie potestuję z blankiem szklanym, który wcześniej z muchówki stał się lekkim spinningiem pod gumki do 10g (szklak, który ma kilkanaście lat, od początku w moich rękach). zastanawiam się też nad próbą z Robinson Diplomat 8-20g węgiel, akcja paraboliczna chyba... gnie się aż po rękojeść. Szczupaczek 50cm na tym kijku i 0.16 mono wydaje się być tytanem Smiley
Zapisane

Tomek
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!