http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
10 Maja 2024, 00:27:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  moje jigi
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: moje jigi  (Przeczytany 2682 razy)
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« : 18 Marca 2012, 03:49:23 »

koledzy prośba o ocenę i jakieś spostrzeżenia. Zacząłem kręcić Jigi  Laughing
https://picasaweb.google.com/118103784876375569051/Jigi
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #1 : 18 Marca 2012, 07:59:58 »

jak dla mnie OK  ok
tam gdzie jest pasja i zaangażowanie tam i są efekty
najważniejsza  ocenę wystawią Ci, którzy przetestują Twoje przynęty na wodzie  Fishing

z innej beczki, zawsze możesz wystartować w zorganizowanej imprezie i wymienić doświadczenia
np.
VIII Otwarte Mistrzostwa Salmo Clubu Białystok w wiązaniu sztucznych much  Beer
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #2 : 18 Marca 2012, 08:41:48 »

Cześć nie jest źle zmniejsz tylko jeżynkę na mniejszą bo będzie mulić prace piór po za tym ok .Mała uwaga używaj marabuta pióra siodłowe odpuść sobie przy tak małych jigach , marabut pracuje lepiej. ok
Zapisane
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #3 : 18 Marca 2012, 14:25:32 »

Dla mnie wyglądają dobrze niemniej jednak zmienił bym pióra w tych które są zrobione na 7g główkach i więcej wyglądają na sztywne więc będą pracować bardzo słabo,
Zapisane

Catch & Release
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #4 : 18 Marca 2012, 16:54:34 »

jak dla mnie OK  ok
tam gdzie jest pasja i zaangażowanie tam i są efekty
najważniejsza  ocenę wystawią Ci, którzy przetestują Twoje przynęty na wodzie  Fishing

z innej beczki, zawsze możesz wystartować w zorganizowanej imprezie i wymienić doświadczenia
np.
VIII Otwarte Mistrzostwa Salmo Clubu Białystok w wiązaniu sztucznych much  Beer


Fajna propozycja może kiedyś się skuszę Smiley dziękuje:)

Cześć nie jest źle zmniejsz tylko jeżynkę na mniejszą bo będzie mulić prace piór po za tym ok .Mała uwaga używaj marabuta pióra siodłowe odpuść sobie przy tak małych jigach , marabut pracuje lepiej. ok


Dla mnie wyglądają dobrze niemniej jednak zmienił bym pióra w tych które są zrobione na 7g główkach i więcej wyglądają na sztywne więc będą pracować bardzo słabo,

Dziękuje z spostrzeżenia wykorzystam to przy następnych Smiley pozdrawiam  Fishing Beer
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!