http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 12:02:33

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Program
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Program  (Przeczytany 2645 razy)
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« : 20 Września 2013, 14:17:18 »

Poszukuję prostego programu do obróbki Mp3, możecie coś polecić. Mam "Format Factory" i szukam czegoś bardziej zaawansownego  Beer
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #1 : 20 Września 2013, 14:22:04 »

DJ Jaca? Laughing
Zapisane

Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #2 : 20 Września 2013, 15:32:11 »

Co konkretnie chciałbyś robić? Generalnie do muzyki używa się programów do obróbki sampli (samplerów) i trackerów pozwalających sample składać w całe ścieżki dźwiękowe.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #3 : 20 Września 2013, 15:44:43 »

Co konkretnie chciałbyś robić? Generalnie do muzyki używa się programów do obróbki sampli (samplerów) i trackerów pozwalających sample składać w całe ścieżki dźwiękowe.
Właśnie potrzebuję łączyć kilka wybranych fragmentów muzycznych by robić podkład muzyczny pod filmiki z kamerki. Trochę się tego zebrało, idzie zima i zamiast  Beer Beer Beer bedę sie bawił. Ten progamik , który wspomniałem w pierwszym poście, tnie muzyczkę "ciach" i łączy z nastepną. Chciałbym by było połączrone płynnie. Jak możesz to zapodaj linka do takiego programu  ok

Ps "DJ jaca" dobre  Cool Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #4 : 20 Września 2013, 16:30:46 »

Tak dobrze to nie ma. Żaden program nie połączy ci dwóch różnych utworów tak żeby przejście było płynne. DJe do tego używają podkładów perkusyjnych. W tle daje się perkusję i najpierw wycisza jeden utwór, zmienia tempo jeżeli to konieczne i włącza drugi utwór.

Nie wiem czego się teraz używa, ale kiedyś znajomy korzystał z Sony ACID.

Z darmowymi za wiele do czynienia nie miałem, ale w komentarzach gdzieś pojawiło się coś takiego: =http://www.presonus.com/products/studio-one/explore/start-free-go-proPreSonus.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
leszek11

Wiadomości: 88

Zabłocie


« Odpowiedz #5 : 20 Września 2013, 17:04:05 »

Witaj !

Możesz skorzystać z darmowego AUDACITY,

gotowe pliki muzyczne przenieść tylko do programu przeprowadzającego authoring DVD i tam połączyć w całość.

Polecam stronę www.cdrinfo.pl gdzie możesz wszystko znależć.

                                                                                                                        Pozdrawiam

                                                                                                                                        Leszek
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #6 : 20 Września 2013, 19:30:20 »

Witaj !

Możesz skorzystać z darmowego AUDACITY,

gotowe pliki muzyczne przenieść tylko do programu przeprowadzającego authoring DVD i tam połączyć w całość.

Polecam stronę www.cdrinfo.pl gdzie możesz wszystko znależć.

                                                                                                                        Pozdrawiam

                                                                                                                                        Leszek
Dzięki   Beer
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #7 : 20 Września 2013, 19:51:43 »

Najłatwiejszy jak dla mnie był GoldWave. Łączysz, tniesz, kleisz, usuwasz wokal lub muzykę i masz volume shape-fade (ustawiasz głośność na każdej sekundzie). Można uzyskać fajne efekty i zapisywać w każdym możliwym formacie. Najlepiej ściągnąć starszą zarejestrowaną wersję gdzieś na chomiku.
Zapisane

Catch & Reklamówka
aTomek

Wiadomości: 11

Tarnów

...z silnikiem na dachu...


« Odpowiedz #8 : 28 Września 2013, 16:45:47 »

Najlepiej ściągnąć starszą zarejestrowaną wersję gdzieś na chomiku.

Najlepiej, to kupić. Tongue
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!