http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 06:02:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wędkarstwo moje hobby - Na tropie szczupaka.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wędkarstwo moje hobby - Na tropie szczupaka.  (Przeczytany 3285 razy)
azja49

Wiadomości: 67



WWW
« : 26 Maja 2014, 18:11:04 »

Zapraszam do obejżenia Wędkarstwo moje hobby - Na tropie szczupaka.

Można za darmo go oglądać pod tym adresem

xxxx

Gatunek: Dokumentalny

Irlandia słynie nie tylko z piwa i niezwykłej muzyki ludowej. Niekwestio -nowanym walorem Zielonej Wyspy jest też piękna, dzika przyroda. Tamtejsze rzeki i jeziora obfitują w okazy białorybu oraz w dorodne drapieżniki. Dlatego kiedy tylko przyszło do nas zaproszenie na zwiedzanie Irlandii z kamerą i wędką, wiedzieliśmy, że nie będziemy w stanie odmówić sobie przyjemności połowienia irlandzkich szczupaków.

Tak też się stało i niemal od razu głównym celem naszej wyprawy stało się tropienie tutejszych esoxów. Wspólnie z kolegami z Holandii i Irlandii próbowaliśmy różnych znanych nam sposobów łowienia: od tradycyjnego spinningu przez sztuczną muchę, po zestawy z martwą rybką i wakacyjny trolling. Zdarzało nam się też czasami łowić z dość nietypowych jednostek pływających.Na początku nie było zbyt łatwo, ale kiedy zaczęliśmy stosować tajną broń irlandzkich łowców okazów... Zresztą nie będziemy z góry wszystkiego zdradzać. Zobaczcie sami i oceńcie, czy któraś z pokazanych metod polowania na irlandzkie szczupaki sprawdzi się na naszych wodach. A może po obejrzeniu filmu zdecydujecie się odwiedzić ten piękny zakątek Europy? Gorąco zachęcamy!

« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2014, 20:02:48 wysłane przez JJ » Zapisane

Prowadzę blog o wędkarstwie na terenie Austrii. www.muszkawaustrii.pl
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #1 : 26 Maja 2014, 19:46:56 »

Gdzie ty nas człowieku wysyłasz tymi linkami? To już drugi raz jakaś niezwiązana z tematem reklama, więcej twoich linków nie otwieram.
Zapisane

Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #2 : 26 Maja 2014, 19:56:11 »

Linki "kolegi" służą do zarabiania "BitCoinów" czyli waluty internetowej. Co do samego zaś filmu to jest na stronie warezowej i jest piracką kopią komercyjnego filmu.

Zgłosiłem już wątek do moderatorów więc może poczekajmy na ich reakcję.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #3 : 26 Maja 2014, 20:05:44 »

Link usunięty, wątek zamykam.

azja49, przy następnym podobnym przypadku dostaniesz bana na 2 tygodnie.
Zapisane

Pozdrawiam
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #4 : 29 Maja 2014, 20:20:16 »

azja49 prosił o wklejenie poniższej wypowiedzi:

Chciałbym przeprosić serdecznie całą brać wędkarską za głupotę, i specjalnie dla forum multiplikator.pl proszę tutaj link do tego filmu który dziś wrzuciłem na YT jako nie publiczny, żeby go nie delete

https://www.youtube.com/watch?v=E2yEcZVlxuI

Można go oglądać do woli za DARMO I BEZ ŚCIĄGANIA!!
PRZEPRASZAM I ZAPRASZAMY NA FILM w 3 częściach.
Jeśli możesz to wklej to do mojego tematu
Zapisane

Pozdrawiam
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!