http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
07 Maja 2024, 19:26:26

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Sprzedam/kupię/zamienię
| |-+  Sprzedam/Kupię/Zamienię (Moderatorzy: Urso, Pike, mekamil)
| | |-+  *** PRZECZYTAJ ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE ***
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: *** PRZECZYTAJ ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE ***  (Przeczytany 98483 razy)
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #45 : 14 Kwietnia 2007, 12:58:22 »

Tak, ale np nie mozesz napisać sobie na aukcji, tak jak robi to duża liczba osób że"

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO ODWOłANIA AUKCJI PRZEZD CZASEM

tak to nie można. O tototato.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




psulek

Wiadomości: 45


« Odpowiedz #46 : 16 Kwietnia 2007, 11:57:48 »

Tak jak wyżej też można. Odwołanie aukcji to nie odwołanie ofert Smiley


Nie można:

Zastrzegam sobie prawo zakończenia aukcje przed czasem i wycofanie ofert bez podania przyczyny

oraz pochodne

Nie można też:

Zastrzegam sobie prawo zakończenia aukcji przed czasem ze względu na ogłoszenia w innych mediach

Ale można

Zastrzegam sobie prawo zakończenia aukcji przed czasem jeżeli cena osiągnie wartość satysfakcjonującą.


Pozdawiam

Paweł
Zapisane
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #47 : 16 Kwietnia 2007, 13:12:03 »

@psulek witam Cię
Napisz o co walczysz i Twoje meritum sprawy  Beer
« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2007, 14:09:14 wysłane przez Kamil » Zapisane

Siemka
psulek

Wiadomości: 45


« Odpowiedz #48 : 19 Kwietnia 2007, 11:02:03 »

O nic, po prostu nie lubię jak ktoś pisze głupoty. Ale fakt - to forum do czegoś innego.

Pozdrawiam

Paweł
Zapisane
jfpalus

Wiadomości: 138


Wrocław


« Odpowiedz #49 : 05 Marca 2008, 09:32:44 »

Witam,
jako nowy i niedoswiadczony szukam bardziej porad kolegow niz ofert sprzetu. Przelecialem wiele stron i aukcji : CO Z TEGO JAK NIE WIEM w tym gaszczu co dobre a co zle.
Jak juz bede wiedzial co chce kupic to nie ma problemu ze znalezieniem, wiec forum niech bedzie FORUM.

podziekowal i niech tak zostanie
Zapisane

jarek  C&R
BENIU

Wiadomości: 26


MINI REEL


« Odpowiedz #50 : 26 Października 2008, 20:35:00 »

Prosimy o nie umieszczanie ofert handlowych osób nie uczestniczących w życiu naszego forum. Dział ten NIE został stworzony w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej prywatnym osobom, tylko w celu wymiany i sprzedaży koleżeńskiej. Od dziś wszelkie ogłoszenia zamieszczone przez osoby nie uczestniczące w życiu forum zostaną usunięte. Osoby te prosimy o prowadzenie swojej działalności na aukcjach bądź w sklepach internetowych.

Administratorzy forum multiplikator.pl

Swięte słowa. Zgadzam sie w zupełności. Mam jedno "ale" skierowane do osób kupujących i sprzedających, które powinny kierować się"Forumową Rzetelnościa Słowa Pisanego", tzn., jeżeli ktoś kupuję bądź sprzedaje powinien dotrzymać słowa, zmiana decyzji powinna wiązać się z poinformowaniem jednej ze stron w przeciągu kilku dni, a nie kierować się kaprysem.

Ps. To moja prywatna dygresja

Pozdrawiam
Zapisane
Czyżu

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #51 : 06 Stycznia 2014, 16:17:36 »

Cześć, nie zdążyłem jeszcze wziąć udziału w życiu Forum a chciałbym coś kupić. Zostanie usunięte ogłoszenie jak umieszczę w dziale kupię-sprzedam?
Zapisane
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #52 : 06 Stycznia 2014, 16:39:56 »

Możesz śmiało kupować ten regulamin tyczy się osób które rejestrują się na forum by tylko handlować a nie chcą brać udziału w życiu forum
Zapisane

Catch & Release
Czyżu

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #53 : 06 Stycznia 2014, 19:01:12 »

ale czy jak napiszę ogłoszenie, że chcę kupić to i tamto to nie zostanie usunięte i to wraz ze mną Smiley
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2014, 19:03:21 wysłane przez Czyżu » Zapisane
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #54 : 06 Stycznia 2014, 19:44:39 »

Nie
Zapisane

Catch & Release
woblerek48

Wiadomości: 14


« Odpowiedz #55 : 09 Grudnia 2015, 22:13:47 »

witam na forum .Po niemiłym incydencie z adresem poczty musiałem zmienić nick.Jestem tu z nowym nickiem i nowym forumowiczem i witam wszystkich choć chciałem przywrócić stary nick ale muszę pisać i prosić amina to juz zostaje przy nowym.pozdrawiam
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #56 : 09 Grudnia 2015, 22:53:14 »

Dość to skomplikowane (do czego dokłada się składnia zdania i interpunkcja) ale Witaj na forum Smiley ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
sokol695

Wiadomości: 198


Słupca


« Odpowiedz #57 : 27 Lipca 2016, 20:12:12 »

Tak ładnie brzmi punkt 1.
 „Prosimy o nie umieszczanie ofert handlowych osób nie uczestniczących w życiu naszego forum. Dział ten NIE został stworzony w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej prywatnym osobom, tylko w celu wymiany i sprzedaży koleżeńskiej.”
  Zastanawia mnie czy po przestawieniu wyrazów ma to samo znaczenie:
„Ciągła sprzedaż pozwala mi uczestniczyć w życiu naszego forum i ułatwia prowadzenie działalności i handlowej.”
 Co koledzy o tym sądzicie.
    Pozdrawiam Jarek
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #58 : 27 Lipca 2016, 21:57:16 »

Ja to rozumiem tak: Ciągłe uczestniczenie w życiu forum, to wyjazdy na zloty i spotkania. Jeśli już nie jestem tylko nickiem, mogę pokusić się o jakowyś handelek. Ja osobiście czynię to rzadko, ale niektórzy mają parcie. Nie wyobrażam sobie, mieszkając oczywiście w kraju, być anonimowym forumowiczem. No, ale to mój punkt widzenia, Jareczku. Grin
Zapisane
sokol695

Wiadomości: 198


Słupca


« Odpowiedz #59 : 28 Lipca 2016, 07:05:15 »

Witam Piotrze.
Doskonale Cię rozumiem,i staram się tak samo postępować.
Nie chcę pisać o kogo mi się rozchodzi,ale jego życie na forum
polega tylko i wyłącznie na chandlu.
Pozdrawiam Jarek
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!