http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 14:28:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zestaw dla początkującego dla przynęt 20-70g
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zestaw dla początkującego dla przynęt 20-70g  (Przeczytany 138509 razy)
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #45 : 20 Marca 2008, 21:18:25 »

Tomasz a Twoje SX jest z Chin, Dani, Szwecji czy Bździmia Dolnego ?




Sorki,,,ale nie mogłem się powstrzymać. Grin Grin Grin
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #46 : 20 Marca 2008, 21:20:26 »

 Z Lututowa jeden , a drugi z Gąsek Wąsoszych i z Dumnych Młynów  Laughing Laughing Laughing
Ja też @Mynia
Zapisane
rolen

Wiadomości: 53


Marki k/W-wy

Marzą mi się trocie...:)


« Odpowiedz #47 : 20 Marca 2008, 21:30:10 »

Nie ma sprawy dla Was zostawie Chińszczyzne, a sam kupie Curado ok
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Robert
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #48 : 20 Marca 2008, 21:34:43 »

Nie ma sprawy dla Was zostawie Chińszczyzne, a sam kupie Curado ok
Pytałeś o Daiwę...Abu...a tu raptem Shimano..Nieźle... ok Gratuluję decyzji. Pozdrawiam
Zapisane
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #49 : 20 Marca 2008, 21:40:36 »

Tomasz a Twoje SX jest z Chin, Dani, Szwecji czy Bździmia Dolnego ?




Sorki,,,ale nie mogłem się powstrzymać. Grin Grin Grin
Mynia, w sumie oglądam multi i nic nie jest napisane...więc chyba SWEDEN!  Grin Grin Grin Wink Wink Tongue CHyba, że kiedyś naklejkę zdjąłem i juz nie pamietam Wink
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #50 : 20 Marca 2008, 21:42:29 »

To ja chcę zawsze łowić na myśl  twórczą szwedów zrobioną przez małe małe żółte rączki i to jest bajka.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
rolen

Wiadomości: 53


Marki k/W-wy

Marzą mi się trocie...:)


« Odpowiedz #51 : 20 Marca 2008, 22:07:54 »

Nawet pewnie sobie niektórzy koledzy nie zdajecie sprawy z tych różnic dotyczących produkcji, więc czuje się zobowiązany Was poinformować, że na pierwszy rzut oka można już dostrzec drobną acz typowo "oszczędnościową" zmianę w stosunku do Revo wyprodukowanego w Korei.
Kto wie jak daleko te zmiany mogły się posunąć wewnątrz samego multika...

P.S. Sorry, ale pomysł Curado został złośliwie poddany i był wynikiem wcześniejszych komentarzy Undecided
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Robert
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #52 : 20 Marca 2008, 22:46:31 »

Nawet pewnie sobie niektórzy koledzy nie zdajecie sprawy z tych różnic dotyczących produkcji, więc czuje się zobowiązany Was poinformować, że na pierwszy rzut oka można już dostrzec drobną acz typowo "oszczędnościową" zmianę w stosunku do Revo wyprodukowanego w Korei.
Kto wie jak daleko te zmiany mogły się posunąć wewnątrz samego multika...

P.S. Sorry, ale pomysł Curado został złośliwie poddany i był wynikiem wcześniejszych komentarzy Undecided
Rolen...jeżeli znasz różnice oszczędnościowe w ABU revo, pomimo tego, że ja nie znam wcześniejszego jego wydania w wersji szwedzkiej to oczywiście masz prawo w coś wątpić. Spytałeś...ja odpowiedziałem....Mam SX przed sobą i powiem Ci szczerze, gdyby nie ta naklejka (którą odlepiłem od razu Smiley ), która jakoś tak dziwnie daje do myslenia jako wędkarz i człowiek skromny obsługujący dość ostro tego multika nie stwierdziłem wad konstrukcyjnych...To było nie było nie jest ABU wyprodukowane w Korei nie za 150zł tylko za dość poważne setki można go kupić....Co w tym multiku jest oszczędnościowego (oglądam go teraz) nie wiem. Może po prostu napisz na co powinniśmy zwróciś uwagę....Tak jak wcześniej napisał Zamki, szkoda, że nie będziesz na zlocie....przywiózł bym Ci tego multika i dał na cały dzień...do testowania....Myślę po cichu, że by Ci sie jednak spodobał....nawet jak bys zajrzał do środka...Pozdrawiam
Zapisane
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #53 : 20 Marca 2008, 23:16:29 »

a tu tak od siebie  Smiley
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #54 : 20 Marca 2008, 23:19:28 »

Ze wszystkich modeli Revo najdluzej lowie Ską. Do tej pory jedyne co się z nim stało, to pod czas lowienia wyleciało ceramiczne oczko w prowadnicy. Po powrocie z łowienia skleiłem je super glue i jest cacy. Poza tym multik pracuje bez zarzutu! Zarówno hamulec odsrodkowy jak i mechanizm.
Wadą konstrukcyjna może byc zbyt blisko umieszczona prowadnica. Lecz jesli chcesz lowic nim cięższymi przynętami (> 20gr) nie powinno to stanowic zadnego problemu. Do tego świetny i mocny hamulec walki i bardzo wygodna korbka.
Mam sentyment do tych konstrukcji. Lubie kiedy boczne "burty" w multiku są niskie i od razu wpadaja na szpulke. Bardzo wygodny multik do jerkowania. Polecam ok
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #55 : 20 Marca 2008, 23:23:00 »

Nie zagłębiam się w środek multika pasuje mi to na co łowię i to powinno być najważniejsze Fishing bo łowi ta przynęta która jest najdłużej w wodzie a nie pierdoły wyższości kawy jacobs nad kawą cipo ew. świąt wielkanocnych nad bożonaredzoniowymi,ewentualnie innych kocopołów.Kupiłem taki a nie inny i sugerując się wypowiedziami bardziej doświadczonych forumowiczów powinienem kupić CC 51 S lub coś z daiwy,chciałem młynek trwały i niezawodny ale jednocześnie dostępny i w konkurejcyjnej cenie,dlatego postawiłem na premiera.A może za pół roku okaże się że ..... oby nie. Jeszcze tylko lekka szpulka i będzie  ok ok Fishing Fishing.to tyle.pozdro wełpa.
 





Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
rolen

Wiadomości: 53


Marki k/W-wy

Marzą mi się trocie...:)


« Odpowiedz #56 : 21 Marca 2008, 03:13:20 »

Pisząc o tych zmianach miałem konkretnie na myśli REVO S pochodzące jeszcze z czasów Korei i to obecne z Chin.
Problemy z SX-em dotyczą również nowych egzemplarzy.
Jedno zatem jest pewne, modele użytkowane już od jakiegoś dłuzszego czasu nie przysparzają praktycznie żadnych problemów i wykazują sie dużą trwałością Smiley
« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2008, 06:13:39 wysłane przez rolen » Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Robert
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #57 : 21 Marca 2008, 07:28:47 »

@Rolen jeśli ja bym sie zastanawiał nad tymi wszystkimi drobiazgami to bym chyba nigdy nie łowił, a tak kupuje, łowie i jak coś mi nie pasi to sprzedaje, kupuje następne i znów łowie, czego i Tobie życzę Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
rolen

Wiadomości: 53


Marki k/W-wy

Marzą mi się trocie...:)


« Odpowiedz #58 : 24 Marca 2008, 09:56:49 »

Dziękuje za odpowiedzi i jeszcze proszę o opinie na temet nowej Citica-i CI201D  Cool
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Robert
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #59 : 24 Marca 2008, 10:18:11 »

@Rolen - z tego co pamiętam to niedawno pozbywałeś się Curado 201 DHSV oraz zaraz potem ABU  Huh - może napiszesz co było przyczyną - skoro chcesz wrócić do tych multików (rozważasz opcjonalny wybór między nimi).
Będę wdzięczny za wyjaśnienie ponieważ zastanawiam się nad Curado - na Twojego nie zdążyłem się załapać.
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!