http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
07 Maja 2024, 12:36:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Pstrągi 2007
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pstrągi 2007  (Przeczytany 61736 razy)
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #45 : 03 Stycznia 2007, 23:31:59 »

a może flymuch albo multicast Smiley hihi
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #46 : 03 Stycznia 2007, 23:55:32 »

wątek dla zmuszonych jerkomaniaków
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #47 : 03 Stycznia 2007, 23:56:45 »

 ok ok ok Laughing
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #48 : 04 Stycznia 2007, 00:01:40 »

szarpmuchy - raczej odpada. Można być posądzonym o kłusownictwo lub wyrywanie skrzydełek muchom  Laughing
flymuch - hm, mi się kojarzy z flejtuch  Wink Wink

wątek dla zmuszonych jerkomaniaków

Czyli WDZM. Coś w tym jest  ok Beer

Nazwa teamu to poważna sprawa, trzeba się będzie dobrze zastanowić. Choć wszelkie sugestie mile widziane  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam
Azzazzello

Wiadomości: 76


« Odpowiedz #49 : 04 Stycznia 2007, 00:18:39 »

Witam !
Muszę stwierdzić rzecz następującą, Wasze www.multik.pl jest  zdecydowanie najlepszą stroną w wędkarstwie spiningowym w POLSCE. Ja osobiście nie jestem castingowcem, tylko " normalnym " ( jeszcze ) spiningistom, ale to w jaki sposób żyje forum multika mnie fascynuje. Wszyscy pewnie pamietaja aferę odnośnie Ulvera, tego co sprzedaje multiki z Japonii,  a ja jestem właśnie nim....dostałem po łbie praktycznie od wszystkich, ale wyciagnałem pewne wnioski...Jest rzeczywiście jak pisał któryś z adminów : to strona PASJONATÓW ! I tak jest w rzeczywistości. Z przyjemnością codziennie kilkakrotnie w ciągu dnia wchodzę poczytać co nowego ktoś napisał, w szczególności o pstrągach bo kocham tego kropkowanego łotra, całe forum jest naprawdę żywe i ciekawe. Teraz z perspektywy patrząc rzeczywiście wtargnałem w to wszsytko w buciorach Sad Wasz entuzjazm do castingu szczepi cały czas w moim mózgu chęć spróbowania tej metody....Wasze zaangażowanie, szybka reakcja, polemiki wiele wnoszą pozytywnego do wędkarstwa ogólnie. Nie mam zamiaru nikomu schlebiać, ale takie jest moje zdanie o multiplikator.pl . Jesteście najlepsi w tym co robicie i Wasz klimat jest fascynujący, stworzyliście coś więcej niż castingową stronę w internecie. Chwala Wam za to. Pozdrawiam. Artur.
Zapisane
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #50 : 04 Stycznia 2007, 00:25:54 »

Artur, w kwestii tego Forum jestem tego samego zdania co Ty  ok  Beer Jestem tutaj kilka razy dziennie, zawsze z niecierpliwością otwieram stronę (jako startową oczywiście). To bardzo przyjazne miejsce (tfu, tfu przez lewe ramię, żeby tylko nie zapeszyć).
« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2007, 00:28:46 wysłane przez Herman » Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #51 : 04 Stycznia 2007, 00:27:55 »

 ok Beer
Zapisane

Pozdrawiam
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #52 : 04 Stycznia 2007, 00:30:32 »

Nie omieszkam potwierdzić... ok ok
Zapisane
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #53 : 04 Stycznia 2007, 00:31:34 »

Witam !
Muszę stwierdzić rzecz następującą, Wasze www.multik.pl jest  zdecydowanie najlepszą stroną w wędkarstwie spiningowym w POLSCE. Ja osobiście nie jestem castingowcem, tylko " normalnym " ( jeszcze ) spiningistom, ale to w jaki sposób żyje forum multika mnie fascynuje. Wszyscy pewnie pamietaja aferę odnośnie Ulvera, tego co sprzedaje multiki z Japonii,  a ja jestem właśnie nim....dostałem po łbie praktycznie od wszystkich, ale wyciagnałem pewne wnioski...Jest rzeczywiście jak pisał któryś z adminów : to strona PASJONATÓW ! I tak jest w rzeczywistości. Z przyjemnością codziennie kilkakrotnie w ciągu dnia wchodzę poczytać co nowego ktoś napisał, w szczególności o pstrągach bo kocham tego kropkowanego łotra, całe forum jest naprawdę żywe i ciekawe. Teraz z perspektywy patrząc rzeczywiście wtargnałem w to wszsytko w buciorach Sad Wasz entuzjazm do castingu szczepi cały czas w moim mózgu chęć spróbowania tej metody....Wasze zaangażowanie, szybka reakcja, polemiki wiele wnoszą pozytywnego do wędkarstwa ogólnie. Nie mam zamiaru nikomu schlebiać, ale takie jest moje zdanie o multiplikator.pl . Jesteście najlepsi w tym co robicie i Wasz klimat jest fascynujący, stworzyliście coś więcej niż castingową stronę w internecie. Chwala Wam za to. Pozdrawiam. Artur.

Zgadzam się w pełnej rozciągłości  Laughing
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #54 : 04 Stycznia 2007, 00:33:15 »

Zgadzam się w pełnej rozciągłości  Laughing

i szerokości, a i po bokach tez.... ok Laughing
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #55 : 04 Stycznia 2007, 08:16:26 »

@Azzazzello
Witaj na nowo na forum! Cieszę się, podoba Ci się tu. Mam nadzieje, że staniesz się jego częścią.
@Wszyscy
Serce rośnie jak Was czytam. Kiedy rok temu zakładaliśmy forum liczyliśmy zaledwie na garstkę łowiących i kilku zainteresowanych. Rzeczywistość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziś w naszym wspólnym forum dyskusje prowadzi 286 forumowiczów i każdego dnia przybywają kolejni. Do tego bardzo wiele osób jest zarejestrowana i często czyta forum ale nie ma jeszcze odwagi włączyć się w dyskusje.
Oby wszystko dalej rozwijało się w tym kierunku! ok
Zapisane

bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #56 : 04 Stycznia 2007, 09:15:19 »

Azazello, ALE CUKIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grin Tongue. To już nie rozprowadasz sprzętu?
      P.S.
 Forum naprawdę jest dla pasjonatów..........................................Czekam na Twoje zdjęcia z rybami (na swoje też  Grin) !
« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2007, 09:17:16 wysłane przez bassy » Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Azzazzello

Wiadomości: 76


« Odpowiedz #57 : 04 Stycznia 2007, 16:49:41 »

Smiley Przypuszczałem , że pisząc te swoje spostrzeżenia będą różne głosy na ten temat...tj np. bassy....ale cóż pisałem szczerze, a handel sprzętem nie ma tu nic do rzeczy...co do fotek...czekam na rozpoczęcie sezonu pstrągowego u mnie w Świętokrzyskiem, czyli 1 lutego na pstraga Smiley Smiley Smiley biorę dwa tygodnie urlopu i codziennie na łowisko ! Oczywiście każda nasza wyparwa jest zakończona pieczeniem i konsumpcją kiełbaski na ognisku Smiley Ehhh...nie ma to jak jej wyborny smak nad śliczną szemrzącą rzeczką pstrągową.
Zapisane
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #58 : 04 Stycznia 2007, 17:15:58 »

Dwa tygodnie na rybach to niezły maraton. Nigdy nie łowiłem dłużej niż 3 dni po kolei, każdego dnia po jakieś 8 - 10 godzin łowienia. Po takiej 3- dniówce w warunkach mocno terenowych jestem już całkiem sponiewierany. Mój wygląd jest juz wtedy też adekwatny do samopoczucia bo w tym czasie się nie golę przeważnie, więc wyglądam jak zbój Madej. Hm ... ale jaka to potem przyjemność wziąć kąpiel, ogolić się, założyć czystą koszulę i, jak gdyby nigdy nic, pójść do pracy z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku Grin
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #59 : 04 Stycznia 2007, 19:07:35 »

witam!
jak że jest.będzie to mój pierwszy sezon pstrągowy, mam pytanie dotyczące przyponu flurocarbonowego - stosować czy nie?
mam na myśli oczywiście taki 10lb.
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!