http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 10:32:53

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Casting pod szczupaka i GŁOWACICE...?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Casting pod szczupaka i GŁOWACICE...?  (Przeczytany 24758 razy)
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #150 : 11 Grudnia 2014, 17:19:36 »

Nie poobijał się jak nim rzucałeś Grin
Wygląda ładnie, reszta wyjdzie w praniu.
Zapisane
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #151 : 11 Grudnia 2014, 17:22:18 »

Nie poobijał się jak nim rzucałeś Grin
Wiadome o co chodzi  Cool  Grin
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #152 : 11 Grudnia 2014, 18:37:25 »

No to masz przej....ne .Złapałeś groźną i zaraźliwą chorobę Grin Szykuj kasę .Do maja na bank będziesz miał wędkę i multik pod lighta  ok .Choroba niewyleczalna co potwierdzą koledzy z forum Smiley Gratuluję multika  ok
Siemanko Smiley
Dzisiaj przyszedł do mnie Abu Smiley pierwsze  wrażenie ZAJ***STY! Co prawda waży swoje ale myślę że dam radę. Mam jeszcze pytanie czy przed pierwszym łowieniem mam go nasmarować lub w jakiś sposób przygotować? I jeszcze jedno Smiley jak odkręcę hamulec na max'a to jest luz tak 1mm a jak dokręcę na max'a to taki do słownie minimalny ale jest.To jest tak zwany "luz fabryczny" ? I tak ma być?
Tak jak mówiłem proszę zdjęcie.
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #153 : 11 Grudnia 2014, 20:36:48 »

Jeszcze co do luzów wydaje mi się że te co o nich mówiłem są fabryczne Smiley
A teraz pytanie do posiadaczy Abu czy macie też takie luzy około 1mm w tym miejscu na zdjęciu wskazanym strzałką? Bo jak mam  Shocked
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #154 : 11 Grudnia 2014, 21:21:20 »

Kurcze ja już myślałem, że Ci coś klekota w środku, albo szpulka lata na boki, a to o gwiazdę hamulca chodziło.....w jednych konstrukcjach ta odległość jest stała w innych się zmienia.
U mnie w SSC3 5601 ta odległość się zmienia w zależności od tego, czy mam hamulec na max, czy min.....w curado stoi w jednym miejscu, bo tam jest sprężynka która gwiazdę hamulca przyciska na stałe do korbki i przez to jest ten "luz" na maxa cały czas.
Zapisane
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #155 : 11 Grudnia 2014, 21:41:28 »

Kurcze ja już myślałem, że Ci coś klekota w środku, albo szpulka lata na boki, a to o gwiazdę hamulca chodziło.....w jednych konstrukcjach ta odległość jest stała w innych się zmienia.
U mnie w SSC3 5601 ta odległość się zmienia w zależności od tego, czy mam hamulec na max, czy min.....w curado stoi w jednym miejscu, bo tam jest sprężynka która gwiazdę hamulca przyciska na stałe do korbki i przez to jest ten "luz" na maxa cały czas.
No tak zależy czy jest na max czy min Smiley ale niezależnie jak jest to chodzi tak na niecały mm .Czyli to w niczym nie przeszkadza? Reszta chodzi jak szwajcarski zegarek Smiley
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #156 : 11 Grudnia 2014, 22:22:15 »

Kurcze ja już myślałem, że Ci coś klekota w środku, albo szpulka lata na boki, a to o gwiazdę hamulca chodziło.....w jednych konstrukcjach ta odległość jest stała w innych się zmienia.
U mnie w SSC3 5601 ta odległość się zmienia w zależności od tego, czy mam hamulec na max, czy min.....w curado stoi w jednym miejscu, bo tam jest sprężynka która gwiazdę hamulca przyciska na stałe do korbki i przez to jest ten "luz" na maxa cały czas.
No tak zależy czy jest na max czy min Smiley ale niezależnie jak jest to chodzi tak na niecały mm .Czyli to w niczym nie przeszkadza? Reszta chodzi jak szwajcarski zegarek Smiley
Raczej jak szwedzki samochód , cicho,szybko,wygodnie , bezpiecznie i bezawaryjne.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #157 : 11 Grudnia 2014, 22:23:49 »

...choć bez polotu. Wink
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #158 : 11 Grudnia 2014, 22:49:54 »

ale bezawaryjnie....jak chcesz ferrari to widziałem już takie multiki z napisem ferrari Laughing Steez się chowa ok
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #159 : 11 Grudnia 2014, 23:02:25 »

...choć bez polotu. Wink
Czasy ciężkie trzeba kupować rozumem a nie sercem.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #160 : 12 Grudnia 2014, 09:59:40 »

...choć bez polotu. Wink
Czasy ciężkie trzeba kupować rozumem a nie sercem.

Haha, no właśnie!
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #161 : 12 Grudnia 2014, 10:11:27 »

Jeszcze co do luzów wydaje mi się że te co o nich mówiłem są fabryczne Smiley
A teraz pytanie do posiadaczy Abu czy macie też takie luzy około 1mm w tym miejscu na zdjęciu wskazanym strzałką? Bo jak mam  Shocked

Czy możesz sprawdzić jaka w środku jest przekładnia? Srebrna (stalowa - jak w poprzednim modelu JB) czy złota (brąz - standardowa jak w innych modelach).
Zapisane

minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #162 : 12 Grudnia 2014, 10:32:55 »

Odkręć docisk, to może dojrzysz Wink
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #163 : 12 Grudnia 2014, 10:56:52 »

Po rozpołowieniu widać przekładnie.
Zapisane

minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #164 : 12 Grudnia 2014, 11:01:31 »

Fakt zapomniałem Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!